Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:21 18.06.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Страх ме е да ги спранови  
АвторБъзлa-cтpax (Нерегистриран)
Публикувано19.11.04 09:04



Здравейте приятели,
сещате ли се за някакъв по-безболезен начин да се спрат цигарите? аз пуша от 2 години по 1 или половин кутия на ден, като събота и неделя ако спортувам мога да издържа без дори и да запаля. Не е проблема в спирането на цигарите, проблема е после - тоест въпросното напълняване. Винаги ли е така, да напълнееш след спиране на цигарите? До организъм ли си е? Има ли начин това да се избегне?
Случвало ли ви се е ?
Моля споделете!!!





Тема Re: Страх ме е да ги спранови [re: Бъзлa-cтpax]  
Автор Boby_ (Чук)
Публикувано19.11.04 09:25



Напълняване почти винаги има, защото цигарите въздействат върху отделянето на инсулин. Но аз например напълнях само 2-3 килограма и после съвсем безпроблемно ги свалих. Освен това основното напълняване идва от факта, че повечето отказващи компенсират никотиновия глад с храна. Ако успяваш да се въздържаш, няма да имаш проблем. Активният спорт ще помогне не само да се предпазиш от напълняване, но и за да се "изчистиш". Успех!



Тема Re: Страх ме е да ги спранови [re: Boby_]  
АвторБъзлa-cтpax (Нерегистриран)
Публикувано19.11.04 13:01



уф не искам да качвам толкова кила, в никакъв случай ..
вярно е че пушачите понякога дори и често си убиваме глава към храна с цигарите, и съвсем нормално е да се получи обратният ефект
уф..страшна работа ..незнам какво да правя,
иначе изобщо не ми се пуши, мога да издържа по много време без да пуша, докато не ме подразни някои нарочно например ..
днес съм на непошачен ден ...но вечерта майка ми като дойде в къщи, съм сигурна че яко ще пуша..сигурно ще си наваксам с полувин кутия.
ужас. няма излизане от този ад, дет се вика едното за сметка на другото...страшно!



Тема Re: Страх ме е да ги спранови [re: Бъзлa-cтpax]  
Автор Boby_ (Чук)
Публикувано19.11.04 15:26



Хайде, хайде. Всичко това са оправдания. Аз пушех по 3 кутии на ден, а после ги отказах (почти) от раз. Въпрос на мотивация е. Отначало е зор, но след 3-4 месеца животът е съвсем друг - храната има друг вкус, въздухът е по-ароматен, всичко е по-лесно и по-приятно, даже сексът е по-хубав.



Тема Re: Страх ме е да ги спранови [re: Бъзлa-cтpax]  
Автор arrows™ (сияйна)
Публикувано19.11.04 21:06



мдаааааам,случи ми се
Блиzо +10 кг zа един месец.Как стана съвсем не zнам.
След това zабременях и качих още около 15 кг.
Можеш да си представиш на какво приличах и какво ми беше самочувствието.

След като спрях да кърмя (6 месеца след раждането) се хванах "в ръце" и zа 2 месеца свалих блиzо 10 кг.
Сега блиzо 2 години след раждането аz сам 53 кг. при ръст 162,но все още се боря с тея последни 3 килца

Ако спреш цигарите...ще те очаквам в клуб "Диети"

Раzбира се,не zнам дали при всички е валидно това напълняване ама...не поzнавам никой,който да не е напълнял след откаzването им



Тема Re: Страх ме е да ги спранови [re: Бъзлa-cтpax]  
Автор CorpseGrinder (disgorge)
Публикувано20.11.04 16:50



Не можеш да напълнееш от въздуха, нали се сещаш? Спираш цигарите, отваря ти се апетит, или пък просто хапваш леки закусчици вместо да опъваш цигарки и качваш килца. Ако си ядеш, колкото и преди няма да имаш проблеми, надявам се. А щом толкова упорито се мъчиш да спреш цигарите и да не напълняваш, то не цигарите, а ти сама ще се държиш гладна.


Расист, фашист, нацист и милитарист!

Тема Re: Страх ме е да ги спранови [re: arrows™]  
Автор Felyx ()
Публикувано21.11.04 08:59



Преди 7-8 години пушех по 2пакета цигари на ден ,буквално не си вадех цигарата от устата.Казах си -край,спрях да пуша изведнъж.Разбира се и аз като теб се страхувах да не напълнея,но това не се случи.Започнах да тренирам много здраво ,хапвах си разумно и не напълнях ни най-малко.Всичко е въпрос на воля,мотивация и нагласа.



Тема Re: Страх ме е да ги спранови [re: Felyx]  
Автор arrows™ (сияйна)
Публикувано21.11.04 11:56



Тогава zа съжаление тренирах само два спорта
*Гребане с лъжица в дълбока паница*
и
*100 метра вита баница*

Уви, не ми повлияха добре





Тема Re: Страх ме е да ги спранови [re: arrows™]  
Автор Felyx ()
Публикувано21.11.04 12:54



:))Явно си претренирала ;)



Тема Re: Страх ме е да ги спранови [re: Бъзлa-cтpax]  
Автор lssabella (the devil)
Публикувано10.12.04 14:26



Zdravei,
Imam samo edno malko vaprosche kam teb. Nqmam predstava na kolko godini si. Kachvaneto na kilogrami zavisi ot organizma, no uVi povecheto hora zamestvat navika na cigarata s navika na lajicata!!! Ako trenirash redovno i se hranish umereno, sled nqkolko meseca sled kato gi otkajesh ne samo nqma da napalneesh,no i shte preotkrish krasotata na jivota bez cigari. Garanciq ti davam ,che se chuvstvash mnogo po-dobre.
Ta kam vaprosa;
KAK MISLISH KOE OT DVETE E PO-STRASHNO DA UMRESH NA OKOLO 40-45 OT RAK NA BELIQ DROB ILI DA KACHISH 2-3 KILOGRAMA, NO DA SI ZDRAVA???
POMISLI SI DOBRE..............RESHENIETO DALI SHTE JIVEESH E TVOE!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.