Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:11 26.04.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Наскоро станах...нови [re: anti]  
Авторvinetu (Нерегистриран)
Публикувано15.10.04 11:19



Друже, благодаря ти искрено за съветите.
Ето и няколко коментата от моя страна:
1. Ще гледам да те избягвам, но за да го правя добре, дай ми някаква информация за себе си. Примерно напиши как изглеждаш, да кажем особени белези и моля те дай конкретни данни, а не се измъквай само с "Ром съм и майчиният ми език е ... А и редовно гледам новините на ... език" или нещо от тоя род . Напиши ми за отличителните ти белези, например "висок 162см, 56 кг, куц, с перде на лявото око и щора на дясното, фъфли и често изпуска гласни звуци (или пък съска докато говори за мач), плешив (е, не изцяло, на тила все още има петно косми с размер на еднолевова монета), носи зелен пуловер с лилав ромб в центъра, върху който още личат следите от последното напиване и по-точно от вечерата преди него, а именно качамак с народни хора, диша лепило всеки вторник на Централна Гара от 15:30, докато замине влакът за Силистра, ценител филателист...". Изобщо разбираш, опиши се! А може и да е полезно да ми оставиш телефон, така че преди да отида в някое заведение, да ти звънна един телефон и да те попитам, дали случайно (едва ли ще е случайно) не си там... Абе пич та дрънка, като поцинкован чайник пред влакова композиция. Приветствам те, драги!!!

2. А сега нещо за тичането: за щастие тичам доста бързо, така че това го отмятаме като сторено (но не като "речено - сторено", защото съм го сторил доста отдавна).

3. Жени по-скоро не бих избирал, винаги са ме радвали хора като гореописаните (за справка виж точка 1 :). Хора, които можеш да ги изгориш, а след това да им кажеш "така и така" и да седнете да си кажете две приказки (само за мач да не говорим, че ме обичам някой да ми съска, айде гласните ще ги пропуснем). И още няколко думи за дебеловратите, които причиняват гъзобол: за щастие или не (ти ще кажеш) не ходя по заведения, където се събърат дебеловрати гейове, така че и това отпада. Пък и ми се струва, че нещо куца тук (да не забравяме описанието - възможно е и да си ти :))) - с каква идея някой дебеловрат гей ще тръгне да защищатва (хубава дума) онеправданите жени (които както казах едва ли ще се нуждаят от защита срещу мен)???

Сполай ти друже!



Тема Re: Наскоро станах...нови [re: anti]  
Авторvinetu (Нерегистриран)
Публикувано15.10.04 11:20



Извинявам се, че пуснах един и същи постин два пъти, но какво да правиш случва се



Тема Re: Наскоро станах...нови [re: vinetu]  
Авторk (Нерегистриран)
Публикувано16.10.04 08:20







Тема Re: Наскоро станах...нови [re: k]  
Авторvinetu (Нерегистриран)
Публикувано18.10.04 11:46



I just called to say I love you!



Тема Re: Наскоро станах...нови [re: vinetu]  
Автор Deemer™ (disgorge)
Публикувано18.10.04 15:24



Много оригинално наистина.


End of everything

Тема Re: Наскоро станах...нови [re: anti]  
Авторold 6etarhend (Нерегистриран)
Публикувано17.10.05 22:51



apa4ite 6te te izgorqt s gorq6tite si streli --------> ---------> --------->



Тема Re: Наскоро станах...нови [re: vinetu]  
АвторExsmoker (Нерегистриран)
Публикувано18.10.05 16:38



10x, 10x, 10x.



Тема Re: Наскоро станах...нови [re: vinetu]  
АвторXapko (Нерегистриран)
Публикувано04.11.05 14:23



това за което винаги съм завиждал на пушачите е особенната миризва, която винаги се носи от тях и влизайки в стая оставят след себе си. и е достатъчна минутка съприкосновение за да се насложи и в моята коса.



Тема Re: Наскоро станах...нови [re: vinetu]  
АвторRiki (Нерегистриран)
Публикувано08.03.07 16:46



Да си спомним...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.