Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:00 01.06.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема До майките пушачки и не самонови  
АвторЛyдoтo Лeнчe (Нерегистриран)
Публикувано02.09.04 09:00



Не пиша в клуба на Бъдещите майки, защото направо ме е срам Бременна съм, разбрах го вчера и моментално се взех в ръце и не пуша вече почти 20 часа....Но съм в ужас защото : преди да разбера -целия месец пиех и пушех доста- така се случи...Кутия на ден, че и повече, както и бирички най-редовно по две три, коктейли и така нататък разгулни деяния...Сега така съм се уплашила- втори ден след закъснението ми два теста показаха "+".Има ли накои от вас , които здаво да прекалявали преди да знаят , че вече са бременни и имало ли е последствия за бебетата? Всякаква информация, както и мъмрене приемам, само ми кажете какво мислите



Тема Re: До майките пушачки и не самонови [re: Лyдoтo Лeнчe]  
АвторDominO (Нерегистриран)
Публикувано02.09.04 10:57



Няма страшно! Имаше едно мнение в "Бъдещи майки" - потърси го...беше на "лоша майка"....тя пишеше, че лекарят й е препоръчал да не ги спира отведнъж, защото това било голям стрес за бебето. Но трябва много да ги намали, разбира се - до 5 на ден (или бяха 3?!).
Не се тревожи! Желая ти щастлива бременност и здраво бебче!



Тема Re: До майките пушачки и не самонови [re: Лyдoтo Лeнчe]  
Автор arrows™ (ангелче)
Публикувано03.09.04 15:25



За пушенето zа съжаление не мога да ти помогна,zащото ги спрях 2 месеца преди да zабременея.
Виж обаче с алкохола бяхме на "ти".По това време,когато съм zабременяла имахме "гости" в къщи zа 2 седмици.(тея гости на никого не ги обаждай),та с тях всяка вечер си правехме страхотни zапои.
Раzбрах че съм бременна чак когато бях почти във втория месец.И прекратих алкохола (наблегнах предимно на беzалкохолната биричка).
Та zа щастие на бебчето ми му няма нищо-живо и zдраво си е. пу-пу.
Мисля,че не си навредила на твоя бебок,но zа всеки случай не рискувай и не пуши и не пий докато си бременна.
Лека бременност и едно zдраво и хубаво бебче ти желая.



Тема Re:как може да наранявате децата си!?!нови [re: arrows™]  
Авторвeни (Нерегистриран)
Публикувано10.09.04 04:30



Какво здраво бебче?Тя вече е вкарала отровата в кръвта му!Децата на пушачки естествено имат склонност да пушат, както тези на алкохолици-да пият!Медицински факт.И понеже организмът на майката е изтощен от постойнно вкарване на отрови,такъв ще бъде и детският!Ама преди да пропуши, една жена трябва да мисли и за бъдещите си деца.Щото съм виждала дете на пушачка и дете на нормална майка.Пушенето е характерно за простолюдието-мръсно,необразовано,нехаещо за децата си...
А мой приятел гей ми каза ,че е такъв защото майка му била алкохоличка и затова хормоните му са объркани, както и цялата му психика.Та, пийте и пушете-децата ви няма да са нормални заради ВАС!



Тема Re:как може да наранявате децата си!?!нови [re: вeни]  
АвторПo3дpaв (Нерегистриран)
Публикувано10.09.04 17:03



УУУ, как не те домързя толкова глупости да изпишеш бе, Вени?!?
Какво се стремиш да постигнеш? Да шашнеш още повече момичето ли? Тя е достатъчно притеснена и без твоите черногледи напъни. Уверена съм, че психическия стрес е много по-вреден от прекаляване в началото на бремеността.
Споко, Ленче, всичко ще е ОК с бебока! Казвам го от личен опит... Късничко се усетих за бебо, жив и здрав е, голям мъж е вече!



Тема Re: До майките пушачки и не самонови [re: arrows™]  
Авторбpб (Нерегистриран)
Публикувано11.09.04 02:13



абе то ако няма запои и бебетата няма да се случват толкова често



Тема Re:как може да наранявате децата си!?!нови [re: Пo3дpaв]  
Авторбpб (Нерегистриран)
Публикувано11.09.04 02:15



да опита с успокоителни, та да не се притеснява толкоз



Тема Re:как може да наранявате децата си!?!нови [re: Пo3дpaв]  
АвторЛyдoтo Лeнчe (Нерегистриран)
Публикувано11.09.04 02:17



Благодаря ви, мили хора, но не му било писано :-( Кухо яйце, доктора ме увери, че не трябва да се самобичувам и че не е от цигарите и алкохола, че ставало често и че цигарите не са фактор в тази ситуация. Сега ми е мъчно и отивам да си запаля цигара, може и да си пийна....Бъдете здрави и все така готини, аз съм от отбора на пушачите ,( дето знаят колко е вредно, но си пушат:-) ) и ви разбирам всички за всичко, което казвате и с което се борите или не се борите. До скоро .



Тема Re: До майките пушачки и не самонови [re: бpб]  
Автор arrows™ (ангелче)
Публикувано11.09.04 22:34







Тема Re:как може да наранявате децата си!?!нови [re: вeни]  
Автор arrows™ (ангелче)
Публикувано11.09.04 22:45



Опита се да кажеш нещо или?


Блях,по-големи глупости от т`ва не бях чела.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.