Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:43 28.09.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема gadni narkomani  
Авторanti (Нерегистриран)
Публикувано01.09.04 01:23



Всички пушачи са гадни наркомани супер безпомошни същества който нямат никаква воля да спрът цигарите, за сметка на това осмърдяват живота на всички хора около тях. Поне 70% го прават само защото не знаят какво да правят с ръцете си а останалите защото такава е модата и си мислят че са нещо повече от останаите. Наркотик като всички останали ама никой не си го признава. Даже тревата е много по-добра от цигарите защото пушиш много по-малко и освен на хората в стаята (който обикновено са дошли доброволно) не пречиш на никой друг.



Тема Re: gadni narkomaniнови [re: anti]  
Автор Deemer™ (негативна)
Публикувано04.09.04 19:37



Всички пушачи са гадни наркомани, супер безпомощни същества, който нямат никаква воля да спрат цигарите, за сметка на това осмърдяват живота на всички хора около тях. Поне 70% го правят, само защото не знаят какво да правят с ръцете си, а останалите - защото такава е модата и си мислят че са нещо повече от останалите. Наркотик като всички останали, ама никой не си го признава. Даже тревата е много по-безвредна (*сигурно искаш за кажеш) от цигарите, защото пушиш много по-малко (пълни простотии говориш) и освен на хората в стаята (който обикновено са дошли доброволно) не пречиш на никой друг.

It's like therapy for my broken soul
Inside my body crumbles...


Тема Re: Не си прав/а.нови [re: anti]  
АвторHeCъмAтeиcтka (Нерегистриран)
Публикувано06.09.04 19:16



Майка ми пушеше цигари повече от 20-т години и ги отказа за по-малко от две седмици. Тя никога не е смятала пушенето за мода- просто й харесваше да пуши.Да- наркотик е. Също като алкохола , кафето и сладките- с които хората лесно започват и не толкова лесно спират.Пушачите сами определят точно колко и какви цигари да пушат /мисля в това не се различават от тези,които пушат трева/, а също и дали да пречат на околните- в нашата къща всички бяха пушачи /освен мен/, но никой не пушеше в стаите- пушеха на открития балкон, за да не ми пречат да дишам. И винаги са отбягвали възможността да пушат на обществени места, за да не пречат на хората. Има хора и "хора". Аз не защитавам пушачите /сама нокога през живота си не съм пушила/, но мисля, че просто не си попаднала на хора /майка ми дори си носеше отделно пликче в чантата,което изпълняваше длъжността на кошче, за да не замърсява наоколо си/. И ако кажеш, че просто родителите ми са от "старата школа " и затова са такива ще сбъркаш. Първо, защото не са особено стари /скоро ставам на 17/ и второ, защото съм виждала много хора от "старата школа" да се държат по-зле с околната среда и пр. ,отколкото 100 взети заедно байганьовци /и пр. други простаци/ с 200 дузини побеснели мутри с бухалки. Просто не си случила на хора. Не съди по няколко хиляди за милярдите! Амин! Успех следващия път!



Тема Re: Не си прав/а.нови [re: HeCъмAтeиcтka]  
Автор Deemer™ (broken soul)
Публикувано06.09.04 20:00



И какъв беше смисъла от до тук написаното, ако смея за запитам? да не мислиш, че анти ше се върне, ше го прочете и ше ти стисне ръката ли? Просто ме кефи да замърсявам природата по тоя начин,защото аз по тоя начин мога. ок? другите да си хвърлят през прозорците на блока гадостите и торбите с боклуци...абе каквото искат да прават, аз ше замърсявам по тоя начин, щото ми писна от ей такива уроди като анти. нещо лошо ли видя, а? как ше ме спреш, а? а? нали сте много надъхани всичките "анти"...а освен, че сте надъхани сте и смешни, защото само си приказвате а нищичко не можете да направите...нищо.
аре сега амин, дай боже и както пратих още един - ходи да събираш наште боклуци като ти пречат. на мен - не ми пречат, а на който не му понася обикновено той се изнася.

It's like therapy for my broken soul
Inside my body crumbles...


Тема Re: Не си прав/а.нови [re: Deemer™]  
АвторKM (Нерегистриран)
Публикувано07.09.04 10:10



Абе ТИ ТЪПА ЛИ СИ К'ВА СИ БЕ ДА ГО ЕБА...



Тема Re: Не си прав/а.нови [re: KM]  
Автор Deemer™ (broken soul)
Публикувано08.09.04 18:37



най-точно може да се каже - ПУШАЧКА СЪМ! бухахаха...

Broken soul

Тема Re: идиотканови [re: Deemer™]  
Авторвeни (Нерегистриран)
Публикувано15.09.04 07:07



С наркомани и терористи не се преговаря-те са психически увредени.Измет.



Тема Re:Ти си идиотката тук ! Наркоманията е болест!нови [re: вeни]  
АвторHeCъмAтeиcтka (Нерегистриран)
Публикувано16.09.04 19:06



Определиението на термина наркомания включва пристрастяванерто към абсолютно всичко /храна, алкохол, цигари, хапчета- абсолютно всичко/. Тези хора наистина са психически увредени и се нуждаят от помощ. Това е болестно състояние. Тези хора не са измет, а просто се нуждаят от помощта ни. Не разбираш ли, че това можеш да бъдеш ти- твоята сестра, майка или дъщеря. Нямаме моралното право да наречем тези хора просто "измет" и да ги отпишем. Те са постъпили идиотско, но заплащат за това с хиляди телесни болки и дори с живота си- те не могат да се контролират и имат нужда от нашата подкрепа и помощ като хора на хора. Ако просто решиш да ги отпишеш значи ти си идиотът тук и тази, която не си с ума си!

Съжалявам много за острите думи, но така мисля. Може би в някой друг форум бихме били добри приятелки, но боя се че тук мненията ни коренно се разминават . Пожелавам ти много успехи занапред !



Тема Re: идиотканови [re: вeни]  
Автор Deemer™ (disgorge)
Публикувано20.09.04 04:28



вени, моито момиченце, усещаш ли, че в момента играеш балет пред група мутри?
кръгом с полата под мишничка и джаа.



Тема Re:Ти си идиотката тук ! Наркоманията е болест!нови [re: HeCъмAтeиcтka]  
Автор Deemer™ (disgorge)
Публикувано20.09.04 04:30



аре бе. берекет, какво се галите вие двете са?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.