Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:45 22.06.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Да обобщим...нови  
Авторeли (Нерегистриран)
Публикувано19.07.04 15:18



всичко, което се говори тук се свежда до:
искам да ги спра, спрях ги! Пуши ми се. Ох, пак ги почнах. Как ги спряхте вие?
След две години пак ги спирам. Ура! Издържам вече трети месец, този път успях. Ей, ч пушачите...жалки отрепки. Днес колежката ме изкуши да запаля една, беше гадно, но после изпуших още четири. Купих си кутия цигари. Изчезвам от този клуб, защото ме е срам вече.



Тема Re: Да обобщим...нови [re: eли]  
Авторsofty (Нерегистриран)
Публикувано19.07.04 21:51



Я по-спокойно!!Нищо още не е загубено.На кого не му се е случвала подобна ситуация.И аз наскоро така направих ,купих си цигари ,изпуших около седем,пък се ядосах и ги хвърлих в едно кошче пред Съдебната палата.Замисли се колко усилия ти е коствало да ги спреш и дали ти се иска отново да преживяваш всичко това .Защото в един момент пак ще решиш да ги спреш и пак ще трябва да търпиш трудностите ,свързани с тютюневия глад и зависимостта от цигарите.Така че още не е късно ,хвърляй цигарите или ги подари на някой познат ,после си направи едно фрешче от портокал или някакво плодово коктейлче ,пийни си с наслада и забрави за отровата.Знаеш за коя отрова говоря,нали?



Тема Re: Да обобщим...нови [re: softy]  
Авторeли (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 01:10



Знам, че не стана много ясно, но изброих етапите през които преминават повечето в този клуб. Аз лично няма да ги спирам. Не си струва терзанията.



Тема Re: Да обобщим...нови [re: eли]  
АвторGubarez (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 11:02



abe, che si struva - struva si... drug e vuprosa dali chovek moje da udarji na sebe si :)



Тема Re: Да обобщим...нови [re: Gubarez]  
Авторxмeл и мacтиka (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 15:00



Бе ша удържи той, ма разполагаме ли с толкоз време за удържане?



Тема Re: Да обобщим...нови [re: eли]  
АвторaK (Нерегистриран)
Публикувано18.08.04 17:24



Slaboharakterna sladurana :)



Тема Re: Да обобщим...нови [re: aK]  
Автор Deemer™ (*сатанистка*)
Публикувано19.08.04 01:57



И разбира се всеки решава, че Ели го е изживявала това...абе хора, вие...четете ли изобщо какво е написала...???
да, ели много добро описание на клубарите си направила.

I will dig your grave!

Тема Re: А?????нови [re: eли]  
Авторвeни (Нерегистриран)
Публикувано23.08.04 20:45



Искаш децата ти да са болнави и хърбави????Искаш да имаш лош дъх и зъби?
Ако е така-смело,голям героизъм е осмърдаването на всички около теб.



Тема Re: А?????нови [re: вeни]  
Автор Deemer™ (*сатанистка*)
Публикувано24.08.04 02:31



Уф...абе ша престанеш ли? Тва ако знаеш колко пъти вече сме го чели. истината е, че тука влизат само комплексари като теб, които изтъкват за причина какво ли не...зъбите, дъха, децата, дробовете...абе деба, ако си мислите, че не го знаем тва...???



Тема Re: Да обобщим... [re: eли]  
АвторU4uden (Нерегистриран)
Публикувано24.08.04 12:47



mi hubavo. Zashto se iadosvash togava?
tova e vupros na lichna motivirovka. iavno ne si ubedena samata ti i si namirash opravdania, priznai si.
[image]http://public.fotki.com/slideshowphil/animated_gifs/bloomingrose.html[/image]




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.