Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:43 09.06.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема спрях ги на майтап!нови  
Автор Kиopa (Умно Мече)
Публикувано23.07.04 19:49



хора!много съм доволна-вече 5 ден не пуша!винаги съм си мислила че спирането ще ми е адски трудно,ще ми отнеме време и най-малкото няма да мога да ги спра от раз.обаче стана точно обратното!бях на гости в софия и една вечер доста на градус приятелите ми ме надъхаха от следващия ден никакви цигари.явно съм била доста омотана щото на другия ден не го помнех тва.обаче паднах като разбрах че най-добрата ми приятелка ме е записала на gsm-a си.тва беше голям майтап!наистина обещавах, че повече цигара няма да хвана!обаче кво по-хубаво от това.вече 5-ти ден не пуша и ми е ама много добре!не вярвах че ще ми е толкова лесно.обаче тази вечер ми предстои да ходя в някой клуб и ще пия алкохол.оо,дано волята ми е по-силна и не запаля!пожелайте ми успех!



Тема Re: спрях ги на майтап!нови [re: Kиopa]  
АвторA.M. (Нерегистриран)
Публикувано23.07.04 20:04



Пожелавам ти успех, умно мече :-) стискам ти палци за клуба! :-)



Тема Re: спрях ги на майтап!нови [re: Kиopa]  
АвторDominO (Нерегистриран)
Публикувано23.07.04 22:14



Успех! нАЙ-ТРУДНОТО Е МИНАЛО!!!!!Стискам ти палци и просто недей да палиш....мисли си, че така или иначе СЕГА ако запалиш нито ще ти хареса, нито ще ти донесе удоволствие!!!!



Тема Re: спрях ги на майтап!нови [re: Kиopa]  
Автор Deemer™ (Mетълка *Thrash)
Публикувано24.07.04 14:36



Хммм...Ако от това ще ти стане по-добре и аз ще ти кажа "Браво!", защото знам колко е приятно =)) Но не мисля, че това е голямо геройство =)) Аз лично не пуша от цели 2 дни Но тази вечер ще си запаля...утре пак няма да пуша...но други ден ще си купя 3 кутии - лесно е



Тема 7-ми ден!:)нови [re: Deemer™]  
Автор Kиopa (Умно Мече)
Публикувано25.07.04 15:49



мерси хора!наистина е хубаво в такива моменти човек да вижда подкрепа...значи аз вече 7-ми ден карам и ми е толкова лесно.оказа се че дори ако щете от инат не искам да паля.онази вечер в дискотеката не бяха нерви,не беше чудо!обаче след едно пакетче дъвки(точно като някоя ненормална!)успях да си тръгна без нито един запален фас!много е важно обаче във върховия момент да има кой да ти дръпне цигарата от ръката!
хм,Dreemer,тая работа с твойто пушене доста странна ми се вижда.или ще пушиш или не!какъв е иначе смисълът да се мъчиш?!аз лично искам след няколко месеца да съм ги спряла и да мога да си паля по някой фас когато ми кефне без да пропушвам сериозно пак!



Тема Re: 7-ми ден!:)нови [re: Kиopa]  
Автор Boby_ (Чук)
Публикувано27.07.04 14:01



Никога няма да можеш да си "палиш по някой фас, без да пропушваш". Забрави за това. Отношението с цигарите е само едно - с тях или без тях. Средно положение няма.
А иначе отказването никак не е трудно. Трябва само подходяща мотивация и много желание. Само след месец ще усетиш всички плюсове на решението си, така че потърпи малко.



Тема Re: 7-ми ден!:)нови [re: Boby_]  
Автор Kиopa (Умно Мече)
Публикувано28.07.04 21:52



напротив,аз не искам средно положение,а само да ги откажа.има хора обаче които могат да спрат цигарите,да си палят когато им е кеф и на следващия ден пак да нямат нищо общо с цигари за месеци.най-добрата ми приятелка е примерът ми за това.не пушеше 6 месеца,на нова година изпуши 1 кутия и склед това пак с месеци не е докосвала цигари.е така искам и аз!и мисля че няма нищо трудно наистина стига да имаш поне малко воля.на мен жече ми е 10-ти ден!много ми е лесно и не мисля скоро да пропушвам пак!според мен най-важното е в момента на отказване да не си сред пушечи или поне с колкото се може по-малко



Тема Re: 7-ми ден!:)нови [re: Kиopa]  
Автор Boby_ (Чук)
Публикувано29.07.04 14:30



Е, пожелавам ти успех в отказването тогава!
Имай предвид обаче, че няма сериозен пушач (сериозен=такъв, който е пушел по повече от кутия в продължение поне на няколко години), който да не е пристрастен психически и донякъде физически към никотина и да е в състояние да пуши отново, след като ги е отказал, без да се обади абстиненцията.



Тема Re: Тя не е такъв човек!нови [re: Boby_]  
Автор Gemar (2 Fast 2 Stroke)
Публикувано29.07.04 22:36



Може да се каже несериозен пушач...или по-точно човек, който не може да бъде категоризиран по твойте параграфи...т.е. не пуши прекалено много (имам познат, на който по 2 кутии на ден не му мърдат) и не от прекалено отдавна...
Разстановка на събитията... като всяка непълнолетна ученичка й се струва готино да опита да пуши и имайки в предвид обкръжаващата я среда от хора, пристрастени към никотина, става пушач по неволя. След няколко години спонсориране на Булгартабак ЕООД, решава, пак по неволя, че трябва да сложи край на благотворителната дейност относно приватизираното вече предприятие... Речено сторено - днес - 11 ден без цигари тя е единствено пасивен пушач, каквито сме всички останали непушачи! Съдейки по поведението й не бих казал, че изпитва физически цигарен глад, жизнените й функции са на 100%, настроение - повишено, тонус - повишен, характер - непроменен, сърдечен ритъм - нормален, желание за диети - повишено, чувство за хумор - повишено, склонност към прехрана с бъркалки в кафенетата - повишена, сърце - широко, душа - голяма, красота - неземна... ох, отплеснах се...

Стискам ти палци миличко да откажеш булгартабачките и да знаеш, че страшно много се гордея с теб...с това, което правиш, с това което постигна...аз съм до теб да ти помагам в трудните моменти! {P}{P}{P}

P.S. Правете като нея...не се колебайте да правите опити за отказване на тютюнопушенето... вредите на себе си и на околните по този начин. Предпазете се от ракови заболявания и заболявания на белите дробове... Знам че звуча, като 67 годишен пенсионер, който през лятото на 47-ма година започва работа като чирак в цех за джапанки 36 номер, а сега е пенсионер... но мисля, че повечето хора в този клуб ще се съгласят с мен!
Има хиляди други неща, които носят по-голямо удоволствие от тютюнопушенето, като секс, скачане с ластично въже, съзтезание с картинг, ядене на сладолед и много други .

Все пак животът е прекрасен, като се вземе в предвид безплатната обиколка около Слънцето


Тема Re: Тя не е такъв човек!нови [re: Gemar]  
Автор Kиopa (Умно Мече)
Публикувано30.07.04 02:05



оооооооооооо бебчо,недей така,хората ще помислят,че аз те карам да ги пишеш тия неща!иначе не знаех,че ти и в тоя клуб влизаш.благодаря ти за това,че си до мен и ми оказваш наистина голяма подкрепа за всичко.описал си ме много цветущо и красноречивото всъщност отстрани погледнато винаги е най-обективно..
хора,аз засега нямам какво друго да ви кажа-продължавам да си живея живота без тая отрова и ми е кеф.чувствам се като нов човек,а съм сигурна,че все още не съм видяла нищо!така ми е много добре-дрехите ми вече не вонят на войнишки партенки,пръстите ми няма да бъдат вечно жълти,ще мога да спортувам пълноценно,няма да давам пари всекидневно за въздух под налягане,който на всичкото отгоре ще ми сбръчка кожата още след 5 години...
мога да кажа само едно:СБОГОМ НА ОТРОВАТА!!!
P.S.ще ви държа в течение kak върви отказването.

P.P.S.а,и Ме4о,едва ли в тоя клуб е мястото да ти го кажа,но все пак-обичкам те много мечето ми!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.