Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:03 03.06.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Тема Днес Ги отказах Тия Пусти Цигари  
АвторSeymour (Нерегистриран)
Публикувано14.07.04 15:37



Днес ги спрях най-накрая тия пусти цигари. Пробвал съм е преди, но не се е получавало за дълго.

Имам мотивация, не искам повече да бъда зависим, а и да ви кажа честно цигарите ми подяждаха енергията.

Ами освен да си пожелая късмет







Тема Re: Днес Ги отказах Тия Пусти Цигаринови [re: Seymour]  
Автор little_rabbit (с две уши)
Публикувано14.07.04 20:11



Стискаме ти палци!
То и аз трябва да се пробвам тия дни... че един д-р ще ми откъсне ушите, ако не ги спра. Ама то е за мое добро...



Тема Re: Днес Ги отказах Тия Пусти Цигаринови [re: Seymour]  
Авторotnovo i otnovo... (Нерегистриран)
Публикувано18.07.04 20:04



Molq te, molq te kaji kakva ti e motivaciqta? I az gi sprqh...kolkoto i sme6no da zvu4i ot polovin 4as...ama nikoi ne gi e sprql napravo na "3 dni" ili "mesec"...po4va se ot minutkata, nali? no malko se trevoja za utre..i vdrugiden i za vsi4kite krizi, koito mi predstoqt...imam nujda ot nqkakva mantra za takiva momenti mai...
Kakva ste e tvoqta? Kakvo ste pravi6, kogato nqkoi ti kaje - "stiga raboti, ela da drupnem 1 cigarka?"?!!!!!
stiskam ti palci...zastoto za momenta ste se uspokoqvam s teb...4e ne sam sama v borbata



Тема Re: Днес Ги отказах Тия Пусти Цигаринови [re: otnovo i otnovo...]  
Автор marybe (непознат )
Публикувано19.07.04 00:16



e, аз не от днес, но ги отказах преди три седмици...По принцип желанието ми беше още от преди две години но ми беше адски трудно. викам си айде постепенно ще ги отказвам, днес три утре две и т.н., но не става , не ги ли откажеш от раз няма отказване. Но при мен мотивацията беше моята приятелка - тя също е пушачка и то стабилна от отдавна /ние сме по на 30 год./, преди две седмици направи спонтанен аборт уплаши се и каза "баста" е това направо ме срази и ми беше най-големия стимул/аз също не съм раждала още/ да го направя. Затова всеки трябва сам да си изработи мотивация. Желая успех на всички които искат да се присъединят към непушачите...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.