Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:44 28.05.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Тема Питанканови  
Автор Чeтa (маминка)
Публикувано04.06.04 17:29



Има ли някой който е пушил и пил противозачатъчни хапчета? Аз пия в момента/налага ми се по лекарско предписание/ обаче и пуша...в момента се опитвам да ги откажа, но не особено успешно.
Та...дайте кураж!




Тема Re: Питанканови [re: Чeтa]  
Автор antea ([ellion])
Публикувано04.06.04 20:46



аз
няколко години
и мисля, че съвсем не съм била изключение - само като си представя, че преобладаващата част от момичетата над 18 пушат, а доста голям процент от тях пият и хапчета
не че е нещо, което трябва да те успокои, но моят блед спомен за връзката цигари-хапчета беше обвързан и с възрастта - над 30 години, тоест трите фактора едновременно
спомням си, че навремето бях си решила - щом стана на 30 спирам да пия хапчета или спирам да пуша
в крайна сметка спрях да пия хапчета много по-рано от 30, а сега се "класирах" и да не пуша
та за какво искаш кураж - ако е за да спираш с пушенето - само кажи



Тема Re: Питанканови [re: antea]  
Автор Чeтa (маминка)
Публикувано05.06.04 12:01



За пушенето искам кураж. Хапчетата ще ги спра по някое време така или иначе, но тия гадни цигари
Аз съм на 27 все още. Имам малко време до 30, но пък забелязах, че откакто комбинирах хапчета и цигари, започна да ме боли главата и то само през втората половина от деня. Тъй че май трябва да ги спра /цигарите/. Хапчетата ще ги пия няколко месеца, че се лекувам с тях.




Тема Re: Питанка [re: Чeтa]  
Автор softy ()
Публикувано06.06.04 21:51



Колкото по-бързо решиш да откажеш цигарите,толкова по-добре.И тъй като си на 27 години ,приемам ,че пушиш от не повече от 10 години.Аз ги пуших от почти 17 години ,по кутия-две на ден и все пак успях да ги спра,макар засега да е изтекъл само месец.Много е трудно ,но не е невъзможно.Първите три дни ,които се определят като най-критични ,може да ги изкараш у вас ,без да излизаш като пиеш много вода ,плодови сокове и като се опитваш повече време да спиш,да четеш или гледаш филми ,но най-добре в спалнята ,ако там не си свикнала да пушиш.После ден след ден става по-лесно.Важното е да се решиш.Успех!



Тема Re: Питанканови [re: softy]  
Автор Чeтa (маминка)
Публикувано10.06.04 17:42



Пуша от 11 с почти година прекъсване докато бях бременна и кърмех. Защо ги започнах да ме питаш
Все още не се справям...пуша по 1-2 цигари на ден




Тема Re: Питанканови [re: Чeтa]  
Автор softy ()
Публикувано10.06.04 20:37



Че е много трудно да се спрат цигарите ,е ясно.Въпросът е как човек да се мотивира да ги спре.Моят начин да го направя е малко абсурден ,но действа-казах си -спирам да пуша до 30 юни ,и ако запаля дори и една цигара ,ще се случи нещо лошо на 6-годишната ми дъщеря.Все едно й заложих живота и макар да не съм много суеверна ,просто при този така да се каже обет ,не мога да запаля и една цигара.Следващия месец ще видя как ще продължа-пак ли по същия начин или ще мога да се контролирам.Не ти препоръчвам моя начин ,но действа.Защото мисълта за доброто на най-любимите ни същества надделява над желанието да запалиш.Успех!!!!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.