Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:24 26.04.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Парад на ветераните  
Автор Alt_E_A (непознат )
Публикувано31.05.04 10:06



Алооо, ветераните, как сме?
Чета тук младоците се съмняват има ли ни или сме се предали (паднали в боя)
Да се разпишем поне, за да знаят, че ни има и не са се захванали с мисия невъзможна.

Започвам преброяването:

Alt_E_A (непушач от ~ 2 meseca)



Тема Re: Парад на ветеранитенови [re: Alt_E_A]  
Автор marci_ (непознат )
Публикувано31.05.04 19:30



Marci_ е тук и обявява 40 ДНИИИИИИИИИИИИ
МНОГО МИ Е ГОТ.На младоците да кажем:Ние успяхме!!!!!Вие също можете!!!!!!
Само не им се давайте на гадните цигари.
Да си призная вчера си дръпнах веднъж/за първи път/-беше най-ужасното преживяване.Вече съм сигурна ,че никога повече няма да го направя.



Тема Re: Парад на ветеранитенови [re: Alt_E_A]  
Авторrintin (Нерегистриран)
Публикувано31.05.04 19:39



Ето ме и мен, макар и да не съм се появявала често в клуба.Всъщност го открих ,когато взех твърдото решение да не пуша повече , на 03.09.03 г. С някой малки провали :


РИНТИН - НЕ съм пушила от 4 месецаИ направо се пукам от гордост



Тема Re: Парад на ветеранитенови [re: rintin]  
Авторsofty (Нерегистриран)
Публикувано31.05.04 20:41



Кой се счита ветеран?Нещо 40 дни или два месеца не ми се струват много убедителни за причисляване към ветераните. Че то и аз скоро тогава ще бъда ветеран ,може би.Вече 25 дни без нито едно дръпване даже!!!!И все пак успехът на всички е безспорен!Дай боже и занапред!!!!!



Тема Re: Парад на ветеранитенови [re: Alt_E_A]  
Автор antea ([ellion])
Публикувано02.06.04 14:24



ветераните сме страхотно утре ще ми станат 2 месеца без тая напаст и съм наистина горда и доволна от себе си а пък и трудното се забравя много бързо, тези дни някой ме попита дали е било ужасно първата седмица, на което чистосърдечно отговорих, че не помня такова нещо
и нови навици си изградих - далеч по-ароматни и приятни от вечно димящата цигара
успех на следващите!



Тема Re: Парад на ветеранитенови [re: Alt_E_A]  
Автор Meчo (пухкава)
Публикувано02.06.04 21:27



ми и аз да се обадя
11 месеца без цигари
ама, че е кеффффф

Life is only a transient transfection


Тема Re: Парад на ветеранитенови [re: Meчo]  
АвторGubarez (Нерегистриран)
Публикувано20.06.04 03:00



Mi az sum nov tuk, ama da se izfukam i az de :)
Prejiviah 7 mesetza veche bez tzigari, kato minah prez 2 sesii i 1 8 dekemvri, nova godina i koleda, i oshte kup kuponi!!! Tzelia dekemvri neznaeh kude se namiram, ama NA! ne se dadoh :)
Predi t'va pushih 8 godini, kato nakraia biah nekude m-u 2-3 kutii na den :)
Ama priznavam si de - puftiah nergele 5-6 pati, ama to t'va si e razlichno, puk i da si priznaia - pomaga mnogo sreshtu nikotinovia glad, ama na 3-4 mesetz, inache nikakuv efekt :)



Тема Re: Парад на ветеранитенови [re: Alt_E_A]  
Автор Healthyeating (непознат )
Публикувано03.07.04 13:14



Az ne pusha ot godina i polovina, basta mi e pushil 2o godini i veche 7 ne pushi.Az jiveia v Ireland i tuk navsiakade e zabraneno taka ili inache. Ne mi lipsvat voubste,mrazia mirisa im . Mislia che razbrah che sam se ottarvala ot navika i pristrastiavaneto napalno sled okolo 10 - 11 meseca. Uspeh na vsichki



Тема Re: Парад на ветеранитенови [re: Alt_E_A]  
АвторAbsolutna (Нерегистриран)
Публикувано04.07.04 13:38



Година и няколко дена:))))))))



Тема Re: Парад на ветеранитенови [re: Absolutna]  
Автор tedy_g (променена)
Публикувано08.07.04 13:39



Пък аз не пуша от 2 години и 2 месеца. За сега се чуствам добре. Пуши ми се понякога, но е за малко.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.