Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:46 27.06.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Sabiram nov otbor da spirame cigrarite...нови  
АвторYuca (Нерегистриран)
Публикувано12.05.04 00:14



Zdraveite vse oshte Pusheshti! Sabiram nov otbor-drujina sgovorna da spirame cigarite zaedno..koito iska da se vkliu4i,da kazva.az zapo4vam ot tozi moment...Znam,4e shte ni e mnogo trudno,no si zaslujava,vsi4ki go znaeme,kato sme pove4e ,shte si davame kuraj i shte se podkrepjame,a i shte ni pomognat s saveti ve4e nepusheshtite ot prednata grupa tuk,Bravo na mackite,pozdravjavam gi specialno ot men! Koito iska da se vkliu4i,4akam privarjenici,kam otbora...Vseki den shte si pishem ot4et za uspehite si,Pozdravi ot men,
Yuca



Тема Re: Sabiram nov otbor da spirame cigrarite...нови [re: Yuca]  
АвторTravelina (Нерегистриран)
Публикувано13.05.04 04:35



Здравей!
Тъкмо навреме видях темата ти. На мен днес ми е вторият ден без цигара. Много ми е гадно. Казват, че първите 3 дни са най-трудни. Тъпча се с каквото ми попадне пред очите. Този произвол ще го допусна само до края на 3-тия ден. После - не зная. Засега най-важно ми изглежда "пречупването" на ужасния навик.
Чувствам се разсеяна, мрачна, недружелюбна. Не ми се общува дори с любими хора...Сега, докато пиша, се поглеждам в огледалото и не мога да повярвам, че "онова намръщеното отсреща" съм аз. Не мога и да заспя.
Ами - това е моят "отчет".
Успех ти желая и пиши!



Тема Ха така, момичета!нови [re: Travelina]  
Автор Alt_E_A (непознат )
Публикувано13.05.04 10:34



Хей, Travelina, усмихни се! Захванала си се с чудесна задача, всеки час и ден са си твои победи - радвай им се, бъди горда, че успяваш.
Знам колко ви е трудно и днес, избутайте го този ден, още малко остана от първата отсечка.
Хапвайте повечко, дъвчете дъвки, бройте до 20 когато желанието (паниката) ви стисне за гърлото, мръщете се на себе си в огледалото(макар че заслужавате усмивки) - абе всичко, което не пречи на околните, а ви помага да преборвате Глада за *** е от полза. И до петия ден да похапваш, Travelina, пак не е фатално. Колко килца си в състояние да качиш за 5 дни? Ще ги свалиш в следващите 10, ако решиш. Поне при някои от нас веднага след спирането на цигарите дойде момента на търсене на нови предизвикателства. Така е! - усещаш се безкрайно силна, горда и доволна и търсиш следваща стена за събаряне (или надскачане).
Успех, момичета! Докажете какво можете!



Тема Re: Ха така, момичета! [re: Alt_E_A]  
Автор marci_ (непознат )
Публикувано13.05.04 20:25



Стискам ви палци да успеете. Наистина първите три дни е най-тежко, после става все по- леко. След третата седмица / поне при мен беше така/ ще забравите за гадната отрова и няма да имате проблеми. Важното е в началото да проявите здрава воля и успехът е сигурен.




Тема Re: Sabiram nov otbor da spirame cigrarite...нови [re: Yuca]  
Автор M-16 (213)
Публикувано16.05.04 16:53



аз пък събирам отбор по баскетбол....

Манджукови спасиха футбола!


Тема Re: Sabiram nov otbor da spirame cigrarite...нови [re: Yuca]  
Автор sidhi (непознат )
Публикувано19.05.04 17:44



Zdrasti :))

i az se vkluichvam v otbora. Mnogokratno sym spiral za razlichni periodi ot vreme,
nadiavam se tozi pyt da e zavinagi . Dnes mi e 6 ti den.
Problema e che vse se poluchava niakoja izdynka i haide pak nanonovo ..
Kak se spraviate s tova ?



Тема Re: Sabiram nov otbor da spirame cigrarite...нови [re: sidhi]  
Автор Nyut (daydreamer)
Публикувано24.05.04 21:55



Мда... Както се казва - изпуснахме влака Хората се организираха и спряха, а тия, които по-късно попаднаха тук... Ами май сами ще се оправяме. Още не ми е ясно как точно ще стане, едва първи ден ми е.

Реших се внезапно - вчера (при едно сериозно катерене) стигнах до извода, че е време, но по-късно се ядосах за нещо и запалих, след което се ядосах още повече (най-вече на себе си) и изпуших още 3, като съотвено се отказах да спирам. Днес по обяд излязох на терасата да пуша и така ми се зави свят, че за малко да се метна през парапета. Та тогава стана ясно, че наистина е време да се сложи край. То не че не ми е ясно от години де, но някакси ми липсваше стимул. А вчера ми казаха, че не ми трябва нито стимул, нито повод, само воля да направя нещо за себе си и да живея по-добре. Аз пък взех че го приех прекалено насериозно

Е, ще видим накъде ще извие тая история, но този път наистина мисля, че ще успея - преди идеята все беше "да се пробвам мога ли и за колко време", а сега направо се мразя само при мисълта да запаля. Тук идва и другия елемент - средата и всички пушачи наоколо... Но! Знам, че мога. И знам, че си зависи само от мен.

А какво стана с останалите от тази група? Справяте ли се? Защо вече не пишете? Както и да е, надявам се вече да ви е по-лесно и да се чувствате доволни от решението си поне толкова, колкото и аз (макар и все още да не съм стигнала доникъде)



Тема С какво ще помогне отбора?нови [re: Yuca]  
Авторчeтящ (Нерегистриран)
Публикувано25.05.04 05:10



Абе хора от колко време пушите и по-колко?
Толкова ли е тежко отказването на цигарите според вас?
Все ми се струва, че само драматизирате. Какви хора сте ако не можете да спрете цигарите? Ако не можете да се преборите с това, то с какво остава? Не се лигавете ами се вземете сериозно в ръце.
Всичко зависи от обкръжението Ви. Така че да събирате виртуални съмишленици е глупаво, навийте хората около вас да спрат да пушат. Това е. Успех Ви желая. Не забравяйте че всичко в разумни граници е полезно. Лишенията от нещата, които ни радват са къде къде по-вредни.



Тема Re: Sabiram nov otbor da spirame cigrarite...нови [re: Yuca]  
Авторsofty (Нерегистриран)
Публикувано28.05.04 20:22



Ама наистина ,някой от тази малка групичка издържа ли без цигари до днес?Аз все още държа положението и вече повече от три седмици не съм и палвала цигара.Как е ,колеги ,при вас ?



Тема Re: Sabiram nov otbor da spirame cigrarite...нови [re: Yuca]  
Автор little_rabbit (добричък)
Публикувано29.05.04 22:01



Много ми се иска и аз да се включа. Трудно ми е. Имам две спирания за по два месеца, но ...
Сутрин е особено ужасно. Не мога да си отворя очите без цигара
Но ще опитам. От сега, веднага!
Много е важно за мен да спра да пуша




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.