Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:19 25.04.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Тема нужен ли ни е модератор?  
Автор TPИTOH ()
Публикувано18.04.04 01:41



Наскоро размених няколко бележки с няколко от хората които познавам от този клуб , както и от други клубове в коитто има действащи модератор. Достигнах до извода , че колкото и да не обичам някой да седи отгоре и да се прави на темида , може би е нужен един модератор. в случай на спам , флуд . поне на първата страница има няколко теми които не са нужни на клуба. а ако си спомняте в близкото минало хора като члена ,хиподилеца и някои други които се подиграваха с нашите усилия ...
та въпроса ми е нужен ли ни е модератор ?

Който Има Сили ще Успее!!!


Тема Re: нужен ли ни е модератор?нови [re: TPИTOH]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано18.04.04 01:53



Аз влизам редовно в този клуб. Намирам го за интересен и занимателен. Редовно чета повечето теми. Но и на мен ми прави впечатление че доста вредни елементи има в този клуб. Както във всички де. Но смятам че един модератор ще е най-доброто решение тук.



Тема Re: нужен ли ни е модератор?нови [re: TPИTOH]  
Автор NobleDeath (TheLord)
Публикувано18.04.04 11:07



Foruma e swododen za wseki koito iska da pishe ili chete.
Nqma nujda ot moderator.

Fight until we die


Тема Re: нужен ли ни е модератор?нови [re: NobleDeath]  
Автор Alt_E_A (непознат )
Публикувано18.04.04 11:33



Подкрепям NobleDeath що се касае за свободата всеки да има право да изложи мнение в този свободен клуб. Темите, които обсъждаме, не са интересни на широка аудитория и съответно няма (аз поне не съм забелязала) спам, флуд и прочие атаки. Забелязвате ли също, че този е от малкото клубове, в които се поддържа добрия тон? Горките пушачи, които по грешка влязат тук се оказват подложени на такава сериозна атака, че или бягат презглава по-далече от клуба... или остават в него като непушачи. От казаното дотук оформям становището си, че нямаме нужда от модератор, който да цензурира мнения или санкционира нарушители.
Имаме нужда обаче от някой, който да може да "забоде" отгоре няколко постинга. Не бива да остава в архива труда на някои от членовете на клуба да препишат или преведат и направят достояние на всички ни интересни материали. Пример: откъсите от книгата на Алън Кар, преводи на подборки от http://whyquit.com/, история на производството на цигари (тютюневи цигари де този материал май беше доставен от NobleDeath)... Помислете за такъв вариант; за него може би не е нужен и модератор, а само съдействие на администратор от дир.бг.
Поздрави и благодарности към всички ви: Аlt_E_A (непушачка)



Тема Re: ТРЯБВА МОДЕРАТОР!!!нови [re: Alt_E_A]  
Автор M-16 (213)
Публикувано18.04.04 14:31



Напоследък рядко пиша из клубовете, но редовно чета... и като в общи линии бивш пушач това е един от клубовете които посещавам. А и си смених ника преди време, така чеедва ли съм известен на широката аудитория в момента. Но по темата - която повдигна ТРИТОН, трябва да има модератор в ТЮТЮНОПУШЕНЕ! Съгласен съм с NobleDeath за това, че трябва всеки да има право да чете и пише свободно във форума. Затова, обаче, е необходимо да има някой, който да регулира всичко това, и да поддържа добрия тон - не е нужно да се взимат конкретни мерки, просто е необходимо присъствие. Затова подкрепям Alt_E_A,
"Имаме нужда обаче от някой, който да може да "забоде" отгоре няколко постинга. Не бива да остава в архива труда на някои от членовете на клуба да препишат или преведат и направят достояние на всички ни интересни материали. Пример: откъсите от книгата на Алън Кар, преводи на подборки от http://whyquit.com/, история на производството на цигари (тютюневи цигари де този материал май беше доставен от NobleDeath)... Помислете за такъв вариант; за него може би не е нужен и модератор, а само съдействие на администратор от дир.бг."

администратор не би ни свършил работа, трябват избори за модератор, който да се намесва минимално в работата на форума, и да изпълнява предимно технически функции.

Аз съм ЗА изроби за модератор!



Манджукови спасиха футбола!


Тема Re: нужен ли ни е модератор?нови [re: NobleDeath]  
Автор TPИTOH ()
Публикувано18.04.04 15:21



съгласна съм че форума е свободен. но между свобода и свободия има една тънка граница , която не трябва да се минава. не си спомням дали преди година беше тука , но погледни в архива какво беше тогава. модератора не трябва да е човек който да пречи на форума , като налага забрани , трие или банва хора. той е за да може да подържа организация , добър тон и не дай си боже , да е последната ни защита от евентуални флудъри , спамъри или както и другояче да се казват

Който Има Сили ще Успее!!!


Тема Re: нужен ли ни е модератор?нови [re: Alt_E_A]  
Автор TPИTOH ()
Публикувано18.04.04 15:23



поздрави Аlt_E_A :)
точно затова повдигам въпроса за модератор. относно администрацията , има точно един действащ администратор (Фукла) , предполагам че може да отдели време и внимание и да направи една или две теми висящи. но надали ще има достатъчно време да редактира ,да организира и подържа тези теми. да не забравяме че в дира има над 600 клуба вече и ако на всеки трябва да обръща толкова внимание ..

Който Има Сили ще Успее!!!


Тема Re: нужен ли ни е модератор?нови [re: TPИTOH]  
Автор Meчo (пухкава)
Публикувано18.04.04 19:30



смятам, че модератор на този клуб не е необходим!

Life is only a transient transfection


Тема Re: нужен ли ни е модератор?нови [re: TPИTOH]  
Автор hendy (jedi-master)
Публикувано19.04.04 21:32



да, според мен е крайно време да се направи нещо по този въпрос!
радвам се, че някой най-сетне е повдигнал темата


Sporting Clube de Portugal


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.