Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:08 10.06.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: И ние имаме какво да кажемнови [re: Heли]  
АвторБлaro_;-) (Нерегистриран)
Публикувано15.07.06 02:05



Цигарите съм отказвал безброй пъти, практически при всяко загасяне на фас, се заричах: "...това ще е последната изпушена цигара !".
Направо съм рекордьор по отказването на цигарите. Може да имам основание, но не се чувствам горд.
Едничката ми гордост за щяло-нещяло не мога да раздавам, ей, така с лека ръка да хабя.
Сега си припомних, че цигарите много трудно пропуших. Вероятно и с други е било така...от първите цигари ми ставаше гадно, ако не вдишам дима - горчи, люти в устата, ако вдишам дима - прилошаваше ми, съзнанието ми се замъгляваше, ужас! Камо ли за удоволствие може да се говори.
И така....насилвах се да пуша, докато ми стана навик и се отдадох изцяло на никотиновата зависимост.
Започвах деня с кафе и 2-3 цигари, това ме освежаваше....
Доскучае ми, запалвам цигара...
Разсеям се, пак запалвам цигара....
Трябва да помисля, отново с цигара...
Мигове на почивка, колко са пълноценни със запалена цигара....!
Преживея нещо по-емоционално, отново повод да запаля...
Изобщо, цигарите бяха за мен всичко, по-важни дори от закуската и обяда, мои приятели, дори съветници...както виждаш, бил съм абсолютно подвластен на никотина....
В заключение какво мога да кажа?
С мъка съм пропушил, с мъка съм се отказал от тютюнопушенето и с какво да се гордея, че съм бил горд мъченик, страдалец с една дума - нещастник!
Дори в такъв аспект не мога да кажа, че съм горд непушач, но че ми е готино, радостно, някак си лекичко, дори че се чувствам свободен от влиянието на още една зависимист...... не крия, защото така усещам!



Тема Re: И ние имаме какво да кажемнови [re: Блaro_;-)]  
Автор Kriska (някаква такава)
Публикувано17.07.06 12:51



Не помня дали в тази тема някой беше споменал книгата на Алън Кар "Не пуша вече".За първи път в 26-годишната ми пушашка практика нещо ми подейства така невероятно!Интересна е и за пушачи /бивши и настоящи/ и непушачи.Но и тя не помага,ако сам не си взел РЕШЕНИЕТО ДА СПРЕШ!



Тема Re: хайде да направим групанови [re: Alt-E-A]  
АвторГpyпa (Нерегистриран)
Публикувано18.07.06 07:52





Пишеш:
"Нека пазим зрението си. "
Добре:





"И сътвори Бог човека по свой образ и подобие."





Пази зрението си чисто!
И кво от това?




Тема Re: хайде да направим групанови [re: Гpyпa]  
АвторKpиcka (Нерегистриран)
Публикувано18.07.06 16:13



Тъп ли си?





Тема Re: хайде да направим групанови [re: Alt-E-A]  
Автор QueenOfRain ({Капучино})
Публикувано18.07.06 22:08



Братя и сестри!:)) Другари по орУжие!:))
Да сложа червена точка в календаря и тържествено да обявя, че днес стават пет месеца, откакто не съм пушила.:)) Доволна съм от себе си.:)) И ще продължавам в тоя дух непушачески.:))



Тема Re: хайде да направим групанови [re: Kpиcka]  
АвторHeтoчнo (Нерегистриран)
Публикувано18.07.06 22:23



Благодаря за диалога!






И кво от това?




Тема Re: хайде да направим групанови [re: QueenOfRain]  
АвторБpaвo (Нерегистриран)
Публикувано18.07.06 22:25





А аз не пуша вече 10 години, не ям месо, местни пордукти,мляко,масло, яйца и т.в.
Всичко по реда си!
И с времето си!
Благодаря за диалога!






И кво от това?




Тема Re: хайде да направим групанови [re: QueenOfRain]  
Автор PowerBrain (зодия ЛЪВ :-))
Публикувано19.08.06 19:48



2-ри ден без цигара !

Чувствам се невероятно ...супер . Имам толкова енергия ...направо като господ съм И искам да ви кажа ,че токова много съм се амбицирал ,че дори като мина покрай пушач и ми се драйфа ...всичко е на психологическа основа явно ! И това е само 2 ри ден ! като стане месец ще ви почерпя всички



Тема Re: хайде да направим групанови [re: Alt-E-A]  
Автор лeнтяй (претръпнал)
Публикувано23.08.06 11:11



айде да направим група " Айде да се гръмнем "

ще е по-добре
при мен нищо не става



Тема Re: хайде да направим групанови [re: лeнтяй]  
Авторexsmoker (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 17:05



Ти всъщност искаш или не искаш да си непушач? Ако искаш ще помагаме.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.