Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:58 10.06.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Няма да стане както си го мислите май...нови [re: Alt_E_A]  
Автор Deemer (Black Dragon)
Публикувано20.04.04 01:34



ХаХ..аз съм се опитвала да ги спра така...тая цигара ми е последна....тая кутия ми е последна....тва кафе с цигара ми е последно...а още нямам и 16Провал от малка...кво толко?

sHaDoW



Тема За сведение :)нови [re: Deemer]  
Автор Alt_E_A (непознат )
Публикувано20.04.04 10:26



Здравейте на всички, които следят развитието ни от активни до бивши пушачки.
Докладвам за Antea i Alt_E_A, че от 15 дни не сме пушили. Ако не мислите, че е рано, приемаме поздравления
За да не стимулирам графоманските си наклонности тук ще отговоря и на Deemer:
Мила, зная, че ще се изсмееш и няма да ми повярваш и за секунда, но ще го кажа сега, а ти ще се съгласиш с мен години по-късно. Ти не си пристрастена пушачка. Все още. Имаш ли 2 години стаж? - сигурно. Но има и големи периоди от време, в които не можеш да запалиш - докато си в час, докато си у дома. Все още можеш сравнително (!) лесно да се откажеш. Проблемът на твоята възраст е по-скоро вземането на РЕШЕНИЕ и волята (или ината) да го удържиш. Зная колко е тъпо изведнъж да се окажеш без цигара в разгара на купона Помисли си обаче дали няма да ти е почти лесно да спреш пушенето ако никой никъде около теб не дими.
Само още един съвет и спирам да досаждам: престани да се КАНИШ да спреш да пушиш. Най-вредно ми се струва. Така внушаваш на себе си, че не си в състояние да откажеш цигарите, признаваш се за победена преди още да си се захванала сериозно с тях. Пуши без угризения, щом това е твоето истинско желание сега и ги спри в момента, в който действително решиш.



Тема Re: За сведение :)нови [re: Alt_E_A]  
АвторYucca (Нерегистриран)
Публикувано11.05.04 07:21



Kakvo stana s otbora na Novite Nepusha4ki?Kade ste?Az takmo reshih da se vkliu4a kam otbora,a ot 20.04.04,nikoi i duma ne e kazal..tova me navjava na njakoi misli,4e mai pak ste propushili,prava li sam?Dano da barkam..E,sega sama li shte trjabva da se borja?



Тема Тук сме!нови [re: Yucca]  
Автор Alt_E_A (непознат )
Публикувано11.05.04 11:22



И не сме група на отказващите се, а отказали се пушачи , т.е. чисти непушачи.
Yucca, ако искаш пусни нова тема, покани си дружинка...Сигурна съм, че ще се намерят желаещи. Вярно е, че не всички успяват. Тъкмо тези, които са претърпели един неуспех, могат да започнат отново заедно с теб.
Ние, бившите пушачки, ще стискаме палци за вас и с радост ще ви приемем в нашата група на непушачите.
Чакаме ви!
Успех!



Тема Re: За сведение :)нови [re: Yucca]  
Автор antea ([ellion])
Публикувано12.05.04 21:34



Yucca, на линия сме, но вече не се отчитаме редовно, защото трудното мина и няма смисъл да се брои "вече сме месец и половина непушачи", защото ще ни е за цял живот, надявам се Слушай Alt+E+A, набери си групичка, за да се подкрепяте, а и ние също ще се включим!
BTW, моята Yucca вкъщи определено се чувства по-добре, откакто не я одимявам редовно



Тема Re: хайде да направим групанови [re: Alt-E-A]  
Автор kjkoko (непознат )
Публикувано18.05.06 20:14



I az sam taka 4 mesetsa 5 kg. 4etox 4e tova se dalji na lipsata na nikotin,koito podsilva metabolizma.seriozna dieta i sport



Тема Re: bluetravelina/blueнови [re: antea]  
АвторCerulean (Нерегистриран)
Публикувано19.05.06 12:12



Хайде да се обадя и аз, да не остана по-назад.:)) Вчера направих три месеца без цигари.:)) След 16 години пушене по почти кутия на ден.:)) Парам-тарам-татам!:))



Тема Re: bluetravelina/blueнови [re: Cerulean]  
Авторzoi (Нерегистриран)
Публикувано22.05.06 21:26



Включвам се , пуша може би 20 г. с изключение на 1 месец, абе тежък случай.......срамувам се от себе си, но вече реших, днес ми е трети ден, дано удържа.........



Тема Re: bluetravelina/blueнови [re: zoi]  
Авторedel (Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 11:30



ден 2, пушач от 11 години по кутиийка..и повече понякога. засега около 200 неуспешни опита все един ще е последен, надявам се този!
уффф май вече се чуствам дебела...спирам солетите - само чай и вода...



Тема Re: хайде да направим групанови [re: Alt-E-A]  
Автор Cerulean ({Капучино})
Публикувано26.05.06 21:12



Ехоо, как сте, братя и сестри по оръжие?:))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.