Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:49 10.06.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Emaraнови [re: Alt_E_A]  
АвторEмapa (Нерегистриран)
Публикувано03.04.04 16:42



Абе не знам дали ще мога да издържа на психическия стрес без цигари и ядене. Две напрежения май ще ми дойдат в повече. Ако някой се сети за някакви залъгалки освен дъвки да свирне.



Тема Re: Emaraнови [re: Eмapa]  
Автор Alt_E_A (непознат )
Публикувано03.04.04 17:03



Дотук сме измислили дъвки, бонбони тик-так, солети, моркови, ядки. Това да е нискокалоричаната залъгалка, която да ползваме извън основния хранителен режим (него не смятам да променям докато успявам да влизам в дрехите си, т.е. до качване на 1-2 килограма). Според мен допълнителното тегло идва от хапването вповече :)) Ако има нужда, ще мислим за повече движения и гимнастика, ок?



Тема Re: Emaraнови [re: Alt_E_A]  
Автор antea ([ellion])
Публикувано03.04.04 17:52



Днес си купих Не пуша повече и почнах да я чета... обнадеждаващо е
Авторът съветва докато не я прочетеш докрай да си пушиш, аз най-вероятно ще я свърша утре към обяд или вечерта, така че понеделникът ми идва идеално за начало
Също - реших да пробвам без Табекс, а да разчитам само на книгата, защото за да има ефект трябва да се спазват точно инструкциите, а там заместители не се препоръчват
Определено авторът има дар-слово Докато четях главата, в която е обяснено пристрастяването към никотина, буквално се разтреперих от желание да си дръпна веднъж, за да проверя на практика дали е така, както го описва
Както и да е... остават ми още около 150 страници, които да ме убедят да направя отказването най-приятното нещо в живота ми



Тема Re: Emaraнови [re: Alt_E_A]  
АвторEmara (Нерегистриран)
Публикувано03.04.04 19:00



Хапвам в повече, защото се чудя къде да си сложа ръцете и какво да си сложа в устата. Трябва да съм залисана с повече работа, но не знам дали ще си намеря такава. Но въпреки това ще се боря и с килограмите, че лято идва все пак



Тема Re: Emaraнови [re: Eмapa]  
Автор Meчo (пухкава)
Публикувано04.04.04 13:21



Не се подлагай на двоен психчески стрес! сега спри цигарите, а диетата после...след 6 месеца или година....Междувременно не се тъпчи с храна, не замествай цигарата с храна....Ако те налегне вълчият глад, яж моркови, никви солети и тестени неща....Пий много течностти...те също убиват апетита....
И най-важното.....потупвай се по гърба....с парите, които не си дала за цигари си купи нещо, което искаш....
И горе главата....Това е една голяма битка, но си струва....
Успехххх

Life is only a transient transfection


Тема Почна се!нови [re: Alt-E-A]  
Автор antea ([ellion])
Публикувано05.04.04 09:53




Успех на всички отказващи се!
Аз малко изпреварих събитията и се отказах вчера в 18ч, не усещам нищо ужасно, нито пък абстиненция, дори ми е едно такова приповдигнато, че решението е взето и вече съм свободна
установих, че несъзнателно държа дясната си ръка съвсем близо до устата, но от друга страна пък ръцете ми не треперят значи хич не е безнадеждно



Тема Re: Emaraнови [re: Meчo]  
АвторEmara (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 09:59



Много благодаря за подкрепата и за хубавите думи.
Ще се постарая да не замествам цигарите с ядене. От вчера на обяд не пуша и си дъвча дъвка. Е изядах един-два пакета зрънчо



Тема Re: Почна се!нови [re: antea]  
АвторEmara (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 10:10



Аз започнах по-рано от всички . Вчера от около 14.00 ч. Тази сутрин ми е малко тегаво, защото обичам сутрин кафенце с цигарка, но сега е само кафенце. А за треперенето- няма да трепериш не се безпокой. Миналата година ги бях отказала за около три седмици. Нито веднъж не съм треперила. Само започнах много да кашлям. Като гледам и сега ми се случва същото.
Успех си пожелавам и на мен и на всички!




Тема Ден Първинови [re: antea]  
Автор Alt_E_A (непознат )
Публикувано05.04.04 10:11



Ден Първи и за мен!
Къде са останалите?



Тема Re: Ден Първинови [re: Alt_E_A]  
АвторEmara (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 10:18



За мен ден почти втори. Тук сме. И аз и antea. И тя е започнала от вчера вечерта. Аз от вчера на обяд.
Стискам ти палци.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.