Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:37 24.06.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Тема Да я запаля ли?  
Автор sad_kiss (HuM0|0оMAHka)
Публикувано01.03.04 18:23



Пак гледам наникъде и си мисля за всичко...всичко, което се случи.Сега нямам нищо общо с онова момиче, което си обещаваше "никога няма да пуша".Държа цигарата и мисля за него...как успя да ми отнеме толкова много неща, да ме промени до такава степен.В началото всичко изглеждаше перфектно и аз с моето глупаво доверие, дадох всичко от себе си.А сега го няма до мен...
Не искам повече да страдам, но дали това е решението или така само ще задълбая проблема? Не искам повече да измъчвам хората, които искат да ми помогнат...време е да измъчвам себе си.Напук на всичко, на наште, на него, на мен-какво се чудя..защо не я паля...може би в мен все още го има детето, което си беше обещало, че няма да се поддаде, че ще се противопоставя..а и чувство за вина...само ти си в главата ми..отнел си ми и мислите и разума...сега заради теб ще загубя и ценностите си...как мислите...да я запаля ли?

Ako liubovta moje da ni narani, to tq ni naranqva.


Тема Re: Да я запаля ли?нови [re: sad_kiss]  
Автор Diana^ (::Spring::)
Публикувано03.03.04 12:32



Няма да я запалиш, разбира се
Спри да се самосъжаляваш, колкото и да ти е трудно и осъзнай значението на думата "СВОБОДА"




Тема Re: Да я запаля ли?нови [re: sad_kiss]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано04.03.04 19:39



Недей! След това ще имаш още един проблем - ще бъдеш пушачка.



Тема Re: Да я запаля ли?нови [re: Az]  
Автор sad_kiss (HuM0|0оMAHka)
Публикувано05.03.04 14:24



и двете сте напълно прави, но има толкова хора пушачи, които не виждат това като проблем и макар че пушат от много време, не им пречи...а разликата м/у свободата и самотата е почти незабележима..

Ako liubovta moje da ni narani, to tq ni naranqva.


Тема Re: Да я запаля ли?нови [re: sad_kiss]  
Автор Diana^ (::Spring::)
Публикувано06.03.04 09:28



ааа не, не е така.
тъжна си и затова така мислиш

Аз бях от тези дето пушат по 2 кутии... разликата е огромна.



Тема Re: Да я запаля ли?нови [re: Diana^]  
Автор sad_kiss (HuM0|0оMAHka)
Публикувано06.03.04 12:01



беше?значи вече не си?и трудно ли ти беше да ги спреш..и защо ги спря?

Ako liubovta moje da ni narani, to tq ni naranqva.


Тема Re: Да я запаля ли?нови [re: sad_kiss]  
Автор Diana^ (::Spring::)
Публикувано07.03.04 16:52



Изобщо.



Тема Re: Да я запаля ли?нови [re: sad_kiss]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано11.03.04 16:28



Аз също ги спрях. Не е невъзможно !!!. От 2 кутии на ден и изведнъж край на отвратителния навик :)



Тема Re: Да я запаля ли?нови [re: sad_kiss]  
АвторNE :-) (Нерегистриран)
Публикувано12.03.04 18:39



Ne ia pali, ne si struva. Zashtoto kato si zapalish edna, posle shte si zapalish oshte edna i t.n.

Nikotinqt predizvikva zavisimost i v momenta v koito si zapalish se vrqshtash kqm navika. Taka che sled vreme s nai-goliama veroiatnost shte pushish pak kolkoto predi (ili poveche).

Pomirishi niakoi pushach i si kazhi, che ako propushish pak, i ti shte mirishesh taka, i to bez da si davash smetka za tova .

Izdrqzh!

exsmoker




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.