Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:47 28.05.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Тема stranen vapros moge bi!?нови  
Авторnordman (Нерегистриран)
Публикувано08.01.04 13:52



здравеите на вси4ки ,аз сам един от вас отказва6ти ма4еници:)напоследак с вас запалвам свободното си време което ме подсе6та да благодаря 4е ви има.някои има ли представа дали има не6то сварзано между отказване на цигарите и непрятното 4уство което изпитжам при спортуване-имам предвид 4е когато ти4ам или карам колело или дори когато ходя и когато извар6а по-рязко движение с главата изпитвам болки като при токов удар в рацете ми.може би няма да полу4а нито един отговор но ако освен маитап4иите има 4овек които би написал не6то инфотмативно би ме направил 6тастлив-благодаря за отделеното време



Тема Re: stranen vapros moge bi!?нови [re: nordman]  
Автор Дeлфин (момиче)
Публикувано08.01.04 15:59



Според мен не би трябвало отказването на цигарите да е причината за болежките ти. Да, цигарите причиняват наркотична зависимост, но отказването им се понася много леко от физическа гледна точка, абстинентните симптоми преминават почти неусетно. Ако издържиш три седмици без цигари физическата зависимост вече е премахната. Истинският проблем е психически. С него трябва да се преборим. Успех!
И не си внушавай, че отказването е свързано с някакви проблеми, защото така наистина ще ги предизвикаш.



Тема Re: stranen vapros moge bi!?нови [re: Дeлфин]  
Автор nordman (непознат )
Публикувано08.01.04 16:53



delfin az mislq 4e 6te gi otkaga tozi pat cigarite,a po otno6enie na bolegkite nai-veroqtno psihi4eskata mi naglasa 4e 6te bade tegko izpitaniq si okazva rolqta varhu men sas stranni formi na bolka.blagodarq ti 4e vapreki vsi4ko si gotova da podade6 raka makar i tq da e ot nuli i edinici



Тема Re: stranen vapros moge bi!?нови [re: nordman]  
Автор Дeлфин (момиче)
Публикувано08.01.04 17:00



Това за нулите и единиците не го разбрах



Тема Re: stranen vapros moge bi!?нови [re: Дeлфин]  
Автор nordman (непознат )
Публикувано08.01.04 17:30



po princip celiq prenos na informaciq na danni na vsi4ko svarzano s erata na komunikaciite za ulesnenie se predstavq s kombinacii ot nuli i edinici(dori i dumite koito izpisvam v momenta).za nqkoi dori realniq svqt e pod4inen na tazi bekraino kgolqma kompbinaciq ot podregdane na nuli i edinici.az ponege do tuk kato novobranec v tozi klub mnogo ne sam naqsno dali ima nqkakvi pravila no navqrno moga da te pitam pri teb kak e situaciqta okolo na6iq ob6t problem-v smisal neveroqtno izmanoto ni nevegestvo sprqmo samite nas nare4eni konsumaciq na tutunevi izdeliq?



Тема Re: stranen vapros moge bi!?нови [re: nordman]  
Автор Дeлфин (момиче)
Публикувано08.01.04 18:21




В темата "Не съм пушила от миналата година" съм си казала общо взето историята. Не е зле и ти да споделиш откога не пушиш, как се чувстваш и т.н. Така се получава нещо като групова терапия според мен, въпреки че и аз отскоро посещавам клуба. Надзърнах из предишните теми, направи ми впечатление, че има и много народ, дето влиза да изцепи нещо от рода на: "Пушим си и ми е гот, а вие сте балъци", но повечето са хора като нас, с голямо желание да се преборят.



Тема Re: stranen vapros moge bi!?нови [re: Дeлфин]  
Автор nordman (непознат )
Публикувано08.01.04 19:31



ponege ne razbrah kade trqbva da spodelq nepriqtniq mi opit s cigarite re6ih za sega da si vodq terapiqta s teb -pak moge bi 6te se vklu4at i drugi.ami az ne sam pu6il ot nedelq koeto pravi to4no 4eteri denono6tiq-i za moe sobstveno u4udvane ne izpitvam tova adsko gelanie kakto be6e v predi6nite 1 milion pati.moge bi tuk e mqstoto da spomena i pri4inata koqto me nakara da vzema za poreden pat tova re6enie-ami prosto bqhme s edin priqtel da si kupuva kanki a az v tova vreme se 4udeh kade da si razvalq porednite pari za cigari-i nqkak si me hvana qd ot koko ne6ta trqbva da se otkazvam za da si ugajdam na detskiq navik.za sega si vqrvam 4e 6te uspeq ,no istoriqta pokazva 4e tova e replika koqto sam q kazval ve4e.v interes na istinata savsem slu4aino se okazah tuk,no mnogo se radvam 4e vi nbamerih:).ami pu6a ve4e 10 godini(za sagaleniq zapo4nah mnogo rano).vinagi sam si mislil 4e moq organizam e mnogo zdrav i nikoga ne bi mi se slu4ilo ni6to no sled kato mi zabi edin 2 6amara givota se samoubedih 4e nikoi ne e podpisal zastrahobka givot s dqdo gospod.
po otno6eniq na horata koito se opitvat da naru6at ravnovesieto na tazi kiber komuna,vinagi 6te gi ima te si varvqt raka za raka s givota.no zaa tvoe uspokoenie moge6 da pogledne6 kak se dvigi klub"za narkoticite" -tam ne6tata sa frapira6ti(ne upotrebqwvam no nqkak si iskah da vidq kak sa ne6tata pri hora koito sa predpolaga 4e sa v o6te po-golqma bezizhodica,i da vzema primer ot tam).do skoro pisane ribke:)



Тема Re: stranen vapros moge bi!?нови [re: nordman]  
Автор suede (вече голяма)
Публикувано09.01.04 01:02



Хей, здравей и от мен!
И аз "za moe sobstveno u4udvane ne izpitvam tova adsko gelanie " както преди
. Явно донякъде ако си ги отказвал и преди знаеш какво те чака и......незнам. Поне доколкото съм установила досега при мен най -трудните моменти са след 1-2 месеца. Може би ги смятам за голямо постижение и хоп ...
Както и да е ще видим сега какво ще стане.
Успех ти желая!



Тема Re: stranen vapros moge bi!?нови [re: nordman]  
Автор Дидaka ()
Публикувано09.01.04 02:30



Човече и аз имам подобен проблем.От време на време,когато правя лицеви опори(към сутрешната гимнастика разбира,се) изпитвам отвратителна болка в лявата ръкат между бицепса и трицепса от вътрешната страна(майтапа настрана,наистина е много гадна!).Предполагам,че е от притискане на някоя вена или нещо подобно и...няма нищо общо с "отказването на цигарите"(освен може би това,че катранът ти прави кръвта по-трудно проходима)Така или иначе едно лекарско мнение не би навредило.
Успех!

В постоянството е ключът.


Тема Re: stranen vapros moge bi!? [re: Дидaka]  
Автор nordman (непознат )
Публикувано09.01.04 16:06



az megdu drugoto se svarzah s edin lekar koto mi kaza 4e tva si4ko e na nervna osnova i realno nqmame nikakvi problemi-stres.moge bi tova 4e spirame cigarite malko ili mnogo izostrq vegetativnata sistema i te kara da hvarlqh golqmo vnimanie na zdraveto si a ot tam i nai-malkiq problem go vdiga6 do nebesata i ti se vklu4va alarmenata sistema 4e ne6to ne e v red s teb




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.