Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:14 15.06.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Спрях ги...нови  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 23:18



Днес не съм пушила.
Искам да ги откажа,никога преди не съм опитвала.
Пуша от 17 годиниМного ми е трудно....
Изчоплих сигурно едно кило семки.Дано успея,последните две цигари ги изхвърлих,след като реших че повече няма....
Кои друг ще се присъедини ли? Дано удържа на думата си



Тема Re: Спрях ги... [re: eднa]  
Автор Velocity (try everything)
Публикувано26.10.03 10:41



Слушай - дръж фронта! Аз пушех от 25 години и по много - някои пъти и две кутии на ден. Сега съм ги спряла от 4 месеца ... и аз не мислех, че мога да ги спра. Но сега се чуствам идеално...

ЯЖ семки!
Впрочем те имат нещо (калции?), не съм сигурна точно, но една лекарка тука ми каза, че това дето го имат помага ... На мен ми се бяха обелили устата от семки...сега вече съм се нормализирала с комсумирането им... Даже по едно време се бях запасила с 3 пакета семки от по 3 кл всеки....(бях намерила сурови белени семки) - едия пакет си стой неотворен ... вече не ми се ядат като преди...

ХАЙДЕ УСПЕХ!!!!



Тема спирай спирай, и аз искам!нови [re: eднa]  
Авторblack magic kitten (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 14:18



не съм много голяма... повечето от хората тук са 2 или 3 пъти по - възрастни от мен... пуша от... айде да са ве4е 5 години и не искам повече. спирала съм ги няколко пъти за по 2 -3 дни.. искам да ги спра, но де да знам... не мога май.
ето и тая сутрин - снощи не си купих нарочно. изпуших последнта от кутият на път за вкъщи и реших ДА НЕ СИ КУПУВАМ. Тая сутрин обаче станах и ми се пушеше толкова много, че щях да почна да вия направо. около мен стават толкова много неща, а като си запаля, всичко изглежда незначително. прерових цялата къща и намерих един фас, дето си го бях скрила преди 100 години :)повече от половин цигара- по - скоро - само запалена и загасена. После си казах - какви са тия помиярски работи - ще ида да си купя. гледам - имам 4 лв. най - близкия банкомат от тук е на 4 спирки с трамвая или направо в центъра.лошо. мислих мислих - ако си купя цигари - няма да ми останат никакви пари днес. ако не - трябва да ходя до края на света. изпуших си фаса. и не знам защо се забих в тоя клуб за тютюнопушене.
НЯМА ДА ПУША ПОВЕЧЕ!
стига с това :" абе айде и днес една, пък за утре - николко"
стискай ми и ти палци и аз на теб ще ти!
гаджето ми не пуши. приятелите ми и те. но са толерантни - "няма проблеми, пуши си" прави са хората - сутрин ме цепи глава като нямам цигари, смърдя на пепелник и въобще...
ако ще и безплатни да ги направят - повече цигари не ща и да видя.


*еrror 6317 *



Тема Re: спирай спирай, и аз искам!нови [re: black magic kitten]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 21:18



аз пуша от 16-17 години и аз исках да ги спирам ,от 6 месеца ги спирам.... и съм на принципа " тази кутия е последната " " този картон е последния" и тн .преди два дни се разболях и тогава си казах че ги спирам, обаче ако знаете как ми се пуши , . ... петък следобед, събота,неделя и понеделник, не съм пушила ! никога не съм издържала повече от половин ден без цигари... надявам се сега да ги спра
успех пожелавам на вас и на мен



Тема мня...нови [re: M]  
Авторblack magic kitten (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 23:38



днес пак капитулирах и си купих циграи:((((

утре няма?



Тема Re: мня...нови [re: black magic kitten]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано28.10.03 12:12



вчера преди да си легна така ми се пушеше че не мога да го опиша...обаче не запалих,през ноща сънувах, че пуша. тази сутрин не сум пила кафе, защото най любимата ми комбинация е кафенце с цигарка. не съм пила кафе от три дни, не съм пушила от три дни и половина.Пожелавам ти успех утре, на себе си също ...



Тема Re: Спрях ги...нови [re: eднa]  
Автор Чokи (непознат )
Публикувано28.10.03 12:40



И аз опитах да ги откажа,защото ми пречат на дишането,но издържах само една седмица и то с ''Табекс''.Пневмонията мина и цигарите се върнаха.



Тема Re: Спрях ги...нови [re: eднa]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 20:38



Аз още се боря и не съм запалила ,макар че много ми се иска...само една цигарка . единствената ли съм в моментааа???



Тема Re: Спрях ги...нови [re: M]  
Автор zacky (badly drawn)
Публикувано30.10.03 00:50



по-добре недей:)

it's easy to be lazy...


Тема Re: Не се отказвай :-)нови [re: M]  
Авторexsmoker (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 12:08



Хей, М!

Не се отказвай, издръж - с всеки изминат ден става все по-лесно и по-лесно. Аз пуших 18 години и ги спрях преди година и нещо - понякога още не ми се вярва, че наистина успях да ги откажа.

Попрочети тук на този сайт, най-вече препоръчвам темата, която се казва "Превод" - там има добри съвети преведени от един сайт на английски. Ако знаеш английски, погледнi направо на www.whyquit.com - там има много добри съвети!

Не забравяй - с всеки изминат ден става все по-лесно и по-лесно! Критични са първите 72 часа, докато кръвта се изчисти от никотин и след това първите 2 седмици, тогава цялото тяло се чисти. Горе-долу след две седмици откакто ги откажеш ще се събудиш някоя сутрин и ще осъзнаеш, че си безкрайно щастлива, че вече не пушиш, повярвай!

Успех,

exsmoker




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.