Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:53 18.05.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Говедонови  
Автор Дeлфин ()
Публикувано07.07.03 09:16



Винаги съм мислила, че ако успея да не пуша повече от няколко месеца никога няма да пропуша пак, обаче ей на - близо две години не пуших поради бременност и продължит. кърмене и сега, когато отбивам бебето, пак пропушвам... Бавно и постепенно...Първо беше дръпка от цигарата на мъжа ми, после, след един филм, където пушеха като луди не издържах и запалих една цигара, след която ми стана толкова гадно и противно, чак корема ме заболя и си казах: "Еее, няма начин да пропуша отново". Да, ама не! Излезем някъде на по бира, една дръпка, две дръпки и сега като стана сутрин си мисля за кафе и цигара...Все още удържам фронта и пуша само като излезем някъде вечер, но както е тръгнало...
Тъй че ако сте спрели цигарите, не се лъжете дори веднъж да дръпвнете от нечия чужда, а ако запалите своя, това е краят на въздържанието!
Има ли наистина бивши пушачи?



Тема Re: Говедонови [re: Дeлфин]  
Автордpyro roвeдo (Нерегистриран)
Публикувано07.07.03 15:16



Защо предпочете да станеш пак говедо,а не си остана ЧОВЕК?



Тема Re: Говедонови [re: Дeлфин]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано11.07.03 18:41



И аз май ще стана същото говедо скоро...
Не мисля че има бивши пушачи,за съжаление...



Тема Re: Говедонови [re: Дeлфин]  
Автор arrows (оранжева)
Публикувано11.07.03 20:09



Аz не пуша от година и половина и понеже се zнам колко съм с волята, и zатова не си раzрешавам дори да си дръпна.И мисля никога повече да не ги почна отново.Ама моят мъж е непушач и ми е доста по лесно от на тебе.
Все още не си пропушила напълно,нали?Така че има шанс.просто следващият път ,когато си помислиШ zа цигара лапни една дъвка. (само гледай да не ти се схване ченето)

Може да си разочарован, ако не успееш, но си обречен, ако не опиташ


Тема Re: Говедонови [re: Дeлфин]  
Автор Чeтa (с ударение на е)
Публикувано25.07.03 15:56



И аз съм говедо значи. Т'ва твоето дето си го написала...все едно за себе си чета
Само дето аз не пуших 10 месеца



Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: Говедонови [re: Дeлфин]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано08.08.03 04:14



Има, но са 99% мъже,
аз лично не съм глътал дръпка от 4 години и 9 месеца и не смятам да го правя в обозримо бъдеще

Random Alcoholic Thought:
There are 24 hours in a day and 24 beers in a case. Coincidence??


Тема Re: Говедонови [re: sylvi]  
Автор _semiramida_ ()
Публикувано08.08.03 15:16



O,razbira se,che ima bivshi pushachi i az poznavam dosta takiva - hora,koito sa otkazali cigarite predi mnogo godini i opredeleno ne sa pushili ot togava. I drwpki ne sa si pozvoljavali. Lichno az swm pushachka,no mnogo skoro smjatam da gi otkazha,twj kato imam namerenie da razhdam deca. V tozi red na misli...se nadjavam,che poveche njama da propusha sled tova. Stiga razbira se da mi e dostatwchno silna voljata za tova.

Istinata ponjakoga e tolkova prosta,che ne vjarvat v neja.


Тема Re: Говедонови [re: _semiramida_]  
Авторpu6a4 (Нерегистриран)
Публикувано28.08.03 23:06



mace ne si govedo 6tom pu6i6 dai na kravata cigara pyk 6te vidi6 4e ne e 4ovek
t. e. ne saka da pu6i
vi6 ako ima6 magare6ko ne6to moge ida gi otkaje6 za vinagi
p. s. az imam ne6to magare6ko no ne e inat i zatova si pu6a , a za biv6i pu6a4i ima ama ne sa JIVI



Тема Re: Говедонови [re: Myминтpoл]  
Автор TSO (Анархист)
Публикувано30.08.03 17:19



а ако от това да си дръпнеш зависеше титлата на Райконен а ?



HAL-9000
My favorite computer of all time...he killed people!

Тема Re: Говедо [re: Дeлфин]  
Автор Mapи (обичана жена)
Публикувано02.10.03 13:11



И аз от вчера съм на същото дередже...ама не мога без да пуша...опитах, не става.А мъжът ми е непушач.И свекърва ми я оперираха от налепи на гласните струни (тя допреди 8 месеце пушеше по 40 цигари дневно)....Не мога да спра.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.