Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:42 31.05.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема ЗАЩО непушачите завиждат на пушачитенови  
Автор No_Excuses ()
Публикувано04.08.03 20:33



От както пуша съм станал друг човек. Сякаш преди не съм живял истински, сякаш без цигари не съм можел да усещам нещата от към най-хубавата им страна. За всички които пушат няма да е тайна какво е да си запалиш след ядене, секс, с водката, на риба, на карти, и т.н. и т.н.

Да ама ще получиш рак, лош ритъм на сърцето, ще ти пожълтеят зъбите, лош дъх, отряваш атмосферата и най-лошото всичко това мога и аз да го хвана покрай теб като пасивен пушач, ще кайе някои завистник и ше те накара да се завреш в миша дупка за да си испушиш поредната доза никотинова трева.

Еееееее ОСТАВЕТЕ МЕ ДА СИ ПУША НАВОЛЯ

Не искам да влизам в конфликт но просто всичко си има граници. Не може само пушач да се съобразява с непушача. Ако аз с моите цигари причинявам вреди на други хора които не пушат много съжалявам. Да ама става нешто много страшно. Има дискриминация на пушачите. Има отделни места за пушачи в влакове, кафета, ресторанти, на работните места и кадее ли не още. Чувствам се като негър в Алабама от средата на миналия век.

Да ни направчт едно гето и да ни наблъскат жсички пушачи там така сигурно ще са най-доволни и ще спрат да завиждат.

А не са ли най-изтъкнатите хора в света пушачи. Помислете над това и тогава съдете. Не е ли един от символите на мира лулата??? Не е ли символ на мъдроста пак същата смръдлива вещ??? Пурата не е ли символ на благополучието ??? И за накрая да дам един съвет на всички непушачи. Пушенето е опасно за вашето здраве.

...and justice for all



Тема Re: ЗАЩО непушачите завиждат на пушачитенови [re: No_Excuses]  
АвторPuff daddy (Нерегистриран)
Публикувано05.08.03 00:03



Страхотен!!!

Страшно оригинално и алтернативно! Направо ме впечатли! И взех, че си копирах твоя постинг на Word и си го save-нах в папката с любимите ми цитати. :)

Аз съм с теб. Kво ще кажеш да основем фондация за защита на пушачите?!
Ще съдим всички за дискриминация (McDonalds, всички авиолинии, банките...).
Току виж и сме забогатели...





Тема Re: ЗАЩО непушачите завиждат на пушачитенови [re: Puff daddy]  
Автор No_Excuses ()
Публикувано05.08.03 00:42



АБЕ ХУБАВА ИДЕЯ АМА НЯМА ДА СТАНЕ.
АЗ НЕ ПОЗНАВАМ ДОБЪР АДВОКАТ ПУШАЧ.
АКО ИМАШ ЧОВЕК ДАИ ДА ХОДИМ ДО СТРАЗБУРГ И ДА ВЗЕМЕМЕ ТИЯ НЯКОЛКО МИЛОНА ЗА ТАЯ ДИСКРИМИНАЦИЯ



Тема Re: ЗАЩО непушачите завиждат на пушачитенови [re: No_Excuses]  
Автор tedy_g (упорита)
Публикувано05.08.03 11:31



Е такова нахалство не бях срещала до сега. Ти какво предлагаш, да ме тровиш и аз да си мълча и да те търпя или пък да отида навън, на студеното, например, докато ти си изпушиш цигарата и проветриш помещението. Или пък да ме вкараш в едно гето заедно с всички непушачи. Ама каква е тази дискриминация, спрямо непушачите, направо като негърка в Алабама ли искаш да се чуствам? И то за какво? Заради това, че не пуша. Прощавай, ама нещо си сбъркал.




Когато има желание, има и начин!


Тема OKнови [re: tedy_g]  
Автор No_Excuses ()
Публикувано05.08.03 12:27



Доволен съм само и единствено , че на карах един непушач да се почувства както се чувства и един пушач.
Всеки си има гледна точка. Според мен ако всички пропушат няма да е зле. Но това няма как да стане. И все пак ако се измисли някакво лекарство против рак на белия дроб, това ще отвори пътя на цигарите отново.



Тема Re: OKнови [re: No_Excuses]  
Автор tedy_g (упорита)
Публикувано05.08.03 13:45



Нищо ново под слънцето. Много добре знам какво е да си пушач. Дълги години пушех, но винаги съм се съобразявала с непушачите около мен, защото проблемът къде ще пуша беше мой, а не техен. Същото е и сега, проблемът е твой, а не мой. Не съм аз виновна за това, че ти не можеш да се справиш с грозния си навик или пък не искаш да се справиш (все тая) и трябва непрекъснато да си задоволяваш никотиновия глад, нали? Задоволявай го където искаш, но не в мое присъствие. Имам право на това, нали? От друга страна, ако съм на купон, а там се пуши доста, като не ми харесва излизам навън, или се разхождам или направо си тръгвам, та щом може аз да съм толерантна към пушачите, моля и те да бъдат към мен.



Когато има желание, има и начин!


Тема Re: OKнови [re: tedy_g]  
Автор No_Excuses ()
Публикувано05.08.03 14:12



NEKA MIR DA IMA I VSEKI DA SI PUSHI KADETO SI ISKA.
Ako hvanesh nqkoq gadna bolest zaradi pushach shte mi e mnogo mychno za teb.
TI si rodena antipushacheski nastroena.
Kak si pushila predi ne znam.
Ne me razbirai pogreshno i az se syobrazqvam ama kakto veche kazah vsichko si ima granici nali.
Kakvo da ne pravq che pushacha ne pushi
Az se trovq toi ako iska da sedi okolo men
Izbora e koi shte izleze.:)



Тема Re: OKнови [re: No_Excuses]  
Автор Scrapper (некъв си)
Публикувано05.08.03 15:23



Разбира се, че ти - пушача



Тема Re: ЗАЩО непушачите завиждат на пушачите [re: No_Excuses]  
Автор Kpъr (entropie, links)
Публикувано05.08.03 20:48



нещо не ти правилен съвета накрая...

завиждам на пушачите, да... заради приятната миризма около тях, и винаги съм си търсел близост с пушачки, дори ми харесва да целувам такива точно след като си дръпнат от цигарата...



Тема Re: ЗАЩО непушачите завиждат на пушачите [re: No_Excuses]  
Автор Meчo (пухкава)
Публикувано05.08.03 21:56



Такива крайно радикални постинги от пушачи или непушачи ме карат да се смея....Още повече когато този екстремизъм идва от мъж.....Жената пушач или непушач е друго....Всъщност кой настъпи бедният пушач по мазола? Да не попадна на върла непушачка????

Life is only a transient transfection



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.