Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:22 11.06.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Не пуша вече от 3 месеца!От 92 дена!От 2208 часа!  
Автор tonyto® (момиче)
Публикувано17.07.03 02:11



По- добре не съм се чувствала никога.Свежо ми е, не воня на цигарен дим, кожата ми е чиста и розова.Не ща и да си помисля за цигара.Но какво да се обяснявам само , това трябва да се изпита!
Искам да пожелая успех на тези които са решили да скъсат с цигарите...това може да се отдаде само на интелигентните хора!

BlackHаwk


Тема аз от 1 месец и 17 дни ( 1123 часа)нови [re: tonyto®]  
Автор Cygnus (black hole)
Публикувано17.07.03 21:10



Абе не знам на кого може да се отдаде, но трябва да се опита. Наистина е супер ! Чисто и леко
Абе, Тони, има моменти когато ми замирисва страхотно на току що запалена готина,като мина покрай някой, та чак ми става гадно ... Как да избягам от тези дразнители ? Ти притръпна ли вече от тях? Да те питам как ще се чувствам след 1085 часа непушене ( трябва да остискам и аз )



Тема Re: Не пуша вече от 3 месеца!От 92 дена!От 2208 часа!нови [re: tonyto®]  
Автор dve_sledi (непозната)
Публикувано18.07.03 09:28



Браво и дръж фронта!Моя най-голям успех е 4 месеца...Сега пред мен е поредния понеделник,в който смятам да отказвам цигарите-дано успея-пуша по 2 кутии на ден,а не съм първа младост.Чувството на свежест и лекота след отказване на цигарите обаче все още си го спомням.Много ми се иска да успея,стискай палци!



Тема Re: аз от 1 месец и 17 дни ( 1123 часа)нови [re: Cygnus]  
Автор tonytobg® (момиче)
Публикувано29.07.03 11:12



Няма нужда да бягаш от дразнителите.Просто се отвращавай от тях.Ама как гадно миришат само...Спомни си че и ти си вонял така, а сега вече си нов човек и ухаеш свежо.
Много е важно да се мотивираш добре.Аз например ги отказах защото искам да съм здрава.Кардиолога на който ходих ми направи доплерсонография и ми каза, че аортата ми е започнала да склерозира и приличала на аорта на 50 год., а аз съм на 28.Каза ми ако пуша да ги спра и аз просто го послушах.
Не се отказвайте да правите опити да откажете цигарите.Все един ден ще успеете!

BlackHаwk


Тема палцинови [re: dve_sledi]  
Автор Velocity (try everything)
Публикувано29.07.03 11:21



И аз ще ти стискам палци... Аз ги спрях на 1ви Юли и не мога да повярвам, че вече почти месец не пуша! Мисълта ми и без пушене времето си хвърчи! Другото дето исках да споделя тук - много ми приятно, че вече не нося в себе си страх и вина от това че с пушенето си увреждам тялото и здравето.
Хаиде присъединяваи се с нас, дето вече сме ги спрели!
Успех



Тема Re: Не пуша вече от 3 месеца!От 92 дена!От 2208 часа!нови [re: tonyto®]  
Автор issorartuyok (lead dog)
Публикувано29.07.03 13:10



stiskam palci - ne posiagai dori i za "samo edna drupka"...
az taka gi pochnah otnovo i se mrazia iskreno ... a gi biah spriala i se chuvstvah nov chovek i v zivota mi imashe edin dert po-malko.
sega sum si pak na kutia i polovina Victory New Super a v kupondjiiski dni i poveche (tam ne gi broia) ... chestno ti kazvam mrazia se i mi tezi



Тема Re: Не пуша вече от 3 месеца!От 92 дена!От 2208 часа!нови [re: issorartuyok]  
Автор Absolutna (ядосан)
Публикувано30.07.03 00:06



DAVAI togava;) sama znaesh-nachaloto mai e nai-nai trudno......nikoga ne e kusno i nikoga vremeto njama da e 'po-dobro'.....



Тема Re: Не пуша вече от 3 месеца!От 92 дена!От 2208 часа!нови [re: Absolutna]  
Автор siberian (issorartuyok)
Публикувано30.07.03 10:03



всяка сутрин се събуждам с идеята че ей го на деня да почна ... мъжа ми пали цигара в банята и волята ми отива на кино...
търся си другарчи на което да се оплаквам и да му слушам проблемите - втори път сама няма да мога да го извървя целия стръмен път... аз МНОГО обичам да пуша... и така мразя

смених си nick-a щото ме понапсувахе едни мои хора



Тема Re: Не пуша вече от 3 месеца!От 92 дена!От 2208 часа!нови [re: siberian]  
Автор Absolutna (ядосан)
Публикувано30.07.03 15:19



eto de;))))) az sum DRUGARCHEEE;)))
ti daje po-dobre znaesh kakuv e putjat, zashtoto si rekordjorka:) a na men mi e za purvi pat.....aide da si se oplakvame....aide pochvai ot 1vi avgust!;)
njama kakvo az da te navivam, ti si si go reshila...
a muja ti neka si pushi, projavi malko inat - napsuvai go vednuj da ti olekne i posle zahapi limona sus vse korata;)))) i posle ela da kajesh kolko gadno e bilo;( az veche si go predstavih..........ama kvo kato e gadno......chuvstvata i jelanijata ni sa tolkova nepostojanni........shtoto sme HORA, a horata sa takiva.........koe spored teb e po-postojannoto i po vajnoto jelanie i useshtane......



Тема Re: Не пуша вече от 3 месеца!От 92 дена!От 2208 часа!нови [re: siberian]  
Автор Absolutna (ядосан)
Публикувано30.07.03 15:40



vij:
http://whyquit.com/joel/Joel_02_01_my_cig_my_friend.html

az naistina haresah saita www.whyquit.com i mislja che mi pomogna opredeleno do sega a i za v budeshte se nadjavam......Po-specialno statiite za predpazvane ot propushvane nanovo, i podobni. Ne tochno za onezi koi kak umrjal.......
www.whyquit.com/joel




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.