Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:58 17.05.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Ще полудея!  
Автор QE2 (Освидетелстван)
Публикувано26.08.02 15:59



Бах мама му. Реших да ги откажа отведнъж. Пуша вече 14-тадина. В последно време по кутия и половина на ден. За тези четиринадесет години не е имало ден без да запаля, дори и когато съм бил със силна хрема... Незнам колко ще изтрая, но днес със сигурност си направих един "ден без цигарен дим"...

...all those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...


Тема Ден 2нови [re: QE2]  
Автор QE2 (Освидетелстван)
Публикувано27.08.02 09:36



Оживях. Вече пия кафето наполовина... Без цигара е една таквоз...кухо. А вчера си легнах в 7 вечерта за да не се изкушя случайно... Дъвча дъвка като луд... Стискайте ми палци!

...all those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...


Тема Re: Ден 2нови [re: QE2]  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано27.08.02 11:30



Няма сведения някой да е умрял от това, че не пуши. Веднага се възнагради с нещо за това, че не си пушил ден и половина.



Тема Re: Ден 60нови [re: QE2]  
Автор 3apeтo (умерен песимист)
Публикувано27.08.02 17:03



Снощи празнувах със семейството на ресторант ден 60. За сведение на активните пушачи, последния фас загасих едвали не на носилката, която ме отнасяше в интензивното на кардиологията. Повярвайте - усещането е гадно!



Тема Ден 3нови [re: QE2]  
Автор QE2 (Освидетелстван)
Публикувано28.08.02 08:22



Не е толкова страшно... днес е по-добре. Това с дъвката е голяма глупост ... Цяла ми уста е изтръпнала...Както и да е... Важното е че натрапчивия мираж на "синьото виктори" избледня до известна степен... Незнам какво да правя с ръцете си... Постоянно шарят по масата...

...all those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...


Тема Re: Ден 3нови [re: QE2]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано28.08.02 12:20



аз едно време като спрях да пуша си пушех незапалена цигара. с една цигара изкарах около месец (скъса се). обаче около осем месеца по-късно пропуших пак



Тема Dori i taka da e...нови [re: Xypodilec]  
Автор QE2 (Освидетелстван)
Публикувано28.08.02 16:01



Не ми пука, че може да запаля след известно време... За мен е по-важно че намерих сили да кажа НЕ. Тва не съм и ипредполагал, че може да стане.

...all those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...


Тема Re: Dori i taka da e...нови [re: QE2]  
АвторO88 (Нерегистриран)
Публикувано28.08.02 20:56



Пич, прочети какво съм писал преди време по-долу. Постинга ми е "Не пуша вече 6 месеца". Здраво се дръж, няма страшно, само така. Ти си по-силен от тази гадост, вярвай в себе си! Прояви ярост ако трябва! Става много лесно, всъщност цигарите изобщо не ти трябват. Въобще не си и помислям, че ще плюя пак на себе си.



Тема ...нови [re: O88]  
Автор QE2 (Освидетелстван)
Публикувано28.08.02 21:32



Благодаря!

...all those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...


Тема Ден 4нови [re: QE2]  
Автор QE2 (Освидетелстван)
Публикувано29.08.02 08:40



Кафето може да бъде хубаво и без цигара... Вервайте ми... Всичко опира до психика... Представям си го че е хубаво и то става такова... През цялото време ме мъчи един въпрос: "Абе, защо го правиш? Що не запалиш една и да теглиш майната на всичко... то така и така ще се мре некой ден...?" Та те въпросите станаха два... и са нещо като музикален фон - не са директни в ума ми, а са някак ... абе незнам... има ги. Требе да не им се поддавам...

През Ден 1 и 2 почти не бях дееспособен, ама днес е различно... днес ще се живее...

...all those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.