Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:23 27.09.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Тема Не пуша вече трети месец! Как ли...нови  
АвторElfi (Нерегистриран)
Публикувано14.05.02 12:22



ами малко странно стана. Като начало да кажа - никога не съм казвала, че ще спирам цигарите. Мойте приятели все това си говорят. Пък аз си мислех - НЕ МОГА, така че няма за какво де ги говоря рязни такива. Пуша от 9 годишна (ужас, знам), по кутия и половина на ден (брррр). на 21 години. Така де - пушач от тия, дето една лекция не мога без цигара докрай да изкарам.
Съвсем случайно стана - махнаха ми сливиците, ама някакво дребно усложненийце излезе, та ме болеше кански. Два дена и вода не бях пила - само упойки. Следващите три дни също не бях много във форма. И после се оказа - я ама аз 5 дена не пуших!!!! Ама че интересно! Я да пробвам още един.... и така вече 3ти месец. Е, качих 10 килограма. Ама всеки сам си преценява рисковете:)
Аз ще си смъквам сланините, а на вас - УСПЕХ!

P.S. ама не съм си дръпвала и веднаж дори



Тема Re: Не пуша вече трети месец! Как ли... [re: Elfi]  
Автор Jacket (Soulsick)
Публикувано15.05.02 18:58



Поздравления
Пък за килцата ела във спорт/аеробика и финтес или спорт/културизъм и ще те оправим някак



Тема Re: Не пуша вече трети месец! Как ли...нови [re: Elfi]  
Автор Biba ()
Публикувано21.05.02 22:07



Pozdrawlenija, obache 10-te kilza ne sa samo ot spiraneto na zigarite,a? Mai si si hapwala powechko za da se zalugwash;-). I az gi sprjah predi 4 godini, no kachih 2 kg samo. Taka che iskam da kaja na drugite, koito sa reshili da gi otkazwat- njama strashno, ne se kachwat tolkowa mnogo,smelo napred i jajte po-malko:-))))))



Тема Re:a az 6 :)нови [re: Biba]  
Авторarrows (Нерегистриран)
Публикувано15.07.02 15:44



Bravo!
I az ne pusha ama stana polovin godina.I sam gorda sas sebe si estetveno:))))
Ako pak gi zapochnesh,shte sajaliavash.Az otkak ne pusha vse sanuvam che sam zapalila cigara i v sania si se sajaliavam.No kato se sabudia i razbera che e bilo san ,sam stahotno shtastliva.
Samo horata s harakter mogat da gi otkajat:)))))




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.