Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:30 01.06.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема otkazvane  
Автор achko (пич)
Публикувано04.06.01 00:25



abe q kajete nqkoi dokazan metod za otkazvane na tutuna 4e vse oive4e i pove4e po4vam da pu6a i ne moga da se spra :)

ne mi kazvaite za "bylgarskiq" metod boi glad i skubane

Ей т'ва е майна


Тема Re: otkazvaneнови [re: achko]  
Автор Koжyxoтpъбeн тoплooбмeниk (двуходов №1)
Публикувано05.06.01 16:53



пуши само марихуана

Bye bye, and I got no place to go...
Where they find me? 16 on Death Row



Тема ami spri cigarireнови [re: Koжyxoтpъбeн тoплooб]  
АвторX-kursant (Нерегистриран)
Публикувано12.06.01 20:28



spra da pu6i6 i postepeno 6te gi otkaje6, kupuwai si dawki, blizalki, semki, no ne kawi da e a semki zanimawki:). moje6 da probwa6 wapreki wapeeki 4e pri mene ne stana...ili spri da pu6i6, ama ne kazwai na nikoi, i w sa6toto wreme ne pu6i - sa6to e wariant....:)



Тема Методи много,нови [re: achko]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано13.06.01 19:40



просто спираш да пушиш и си готов. Аз съм ги отказвал за по няколко месеца. Трудното настъпва, когато мине повечко време и започнеш да си припомняш прекрасните мигове, в които си запалвал цигара с кеф :)

Иначе е лесно.

НАЙ-добрия клуб



Тема Re: otkazvaneнови [re: achko]  
Автор Pycинoв ()
Публикувано28.06.01 07:58



А що искаш да ги отказваш?




Тема Re: otkazvaneнови [re: achko]  
Авторniamam (Нерегистриран)
Публикувано23.07.01 16:33



За да ги откажеш първо ти трябва голямо желание и 2 силна воля!!!Е, аз второто го нямам затова не ги отказах но ги намалих до1-2 на ден което е голямо постижение! Опитай и ти защото:
1 вече не е модерно
2 всички пушат
3 и като видя някоя циганка захапала цигара или някой пропаднал пияница ми става лошо
4 а да не забравяме и че са вредни
Успех!



Тема Re: otkazvaneнови [re: achko]  
Автор Maya (любопитна)
Публикувано13.08.01 15:43



Kupi si tabeks ot aptekata, tam ima ukazanie za izpolzwane, efikasen e. Ako niamash obache gelanie nisto niama da postignesh. Pogelawam ti uspeh!



Тема Re: otkazvaneнови [re: niamam]  
Автор@lDlOT_ (Нерегистриран)
Публикувано19.08.01 18:34



a ima li nqqkoi ot vas, koito da e otkazal cigarite za po dalgo vreme, primerno godina, i da neqma jelanie ve4e da pu6i
???


kak se kazvat hap4etata, koito gi prodavat po aptekite?



iskam da gi otkaja, mamka im!!!



no nqmam volq, qvno


+ towa, rabotata mi izziskva da ima6 jelezni nervi, a az qvno i tq gi nqmam :(
i samo se razojdam s cigara v ustata:(

ve4e i tabelite s nadpis "gloda 20 kinta, za tozi kojto pu6i", ne me pla6at!!


uspe na vsi44ki, koito iskat da gi otkajat!!!





Тема Re: otkazvaneнови [re: @lDlOT_]  
АвторMaya (Нерегистриран)
Публикувано23.08.01 16:10



tabeks im e imeto na tia hapcheta, bylgarski sa i ima efekt ot tiah. w opytwaneto pishe wsichko, prosto idi w pyrwata apteka i si gi kupi, struwat kolkoto dwe kutii cigari :)))



Тема СЕГА ЩЕ ВИ КАЖА СИГУРЕНнови [re: achko]  
Автор farmer (ПОЗНАТ)
Публикувано24.08.01 01:42



НАЧИН ,КОЙТО НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ НА НИКОГО-ЗНАЧИ ТАКА ПУШИТЕ ПОНЕ,30 ГОДИНИ КАТО ПОЧВАТЕ В ЮНОШЕСКА ВЪЗРАСТ, ДОСТИГАТЕ ДО 2.5 КУТИИ НА ДЕН, ДОБАВЯТЕ МАЛКО СТРЕС И........
СЪВСЕМ СЛУЧАИНО, ПОЧВАТЕ ДА НЯМАТЕ ВЪЗДУХ,ЗАБРАВЯТЕ ТЕЛЕФОНА НА БЪРЗА ПОМОЩ, СВЕСТЯВАТЕ СЕ КАТО ОРДЬОВЪР НА СТУДЕН БЮФЕТ, АКО ИМАТЕ КЪСМЕТ НЯКОЯ БЯЛА ПРЕСТИЛКА СЕ МОТАЕ ОКОЛО ВАС А ВИЕ ДАЖЕ НЕ МИСЛИТЕ ЗА ПРЕКРАСНИЯ И БЮСТ-ТОВА СТАВА ЕДВА СЛЕД 4-5 ДНИ И ГИ ОТКАЗВАТЕ ..............
ОТ ЛИЧЕН ОПИТ КАЗВАМ ПО ДОБРЕ ГО НАПРАВЕТЕ ПРЕДИ ПОСЛЕДНИТЕ РЕДОВЕ ДА ВИ СЕ МАТЕРИАЛИЛИЗИРАТ.......
УСПЕХ


usmihvam se]НЕЩО КАТО НОЖ,НЕЩО КАТО ЦВЕТЕ, ИЗОБЩО КАТО НИЩО НА СВЕТА



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.