Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:21 28.09.24 
Градове
   >> Сливен
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Началото на нещо успешнонови  
Автор Hoвинap (BoomBoom)
Публикувано13.10.06 10:54





Редактирано от Hoвинap на 13.10.06 10:56.



Тема Re: Началото на нещо успешнонови [re: Hoвинap]  
АвторTepминaтop (Нерегистриран)
Публикувано13.10.06 12:57



Новинар,ти си непоправим оптимист.

За съжаление,в последните години се доказа че линковете към мераците на разни "бизнесмени" нямат нищо общо с действителността.Ако и 1/10 от инвестициите,които бяха обявени по разни линкове бяха станли реалност сега Сливен,а и България щяха да са Бевърли Хилс.



Тема Re: Началото на нещо успешнонови [re: Tepминaтop]  
Автор Hoвинap (BoomBoom)
Публикувано13.10.06 13:09



Инвестиционният интерес към Сливен е голям, но противопостовянето кмет-общински съвет пречи на развитието на града.



Тема Re: Началото на нещо успешнонови [re: Hoвинap]  
Автор PuzzleМодератор (вода)
Публикувано13.10.06 13:36



И на следващите местни избори Лечков ще бъде преизбран....





Тема Re: Началото на нещо успешнонови [re: Puzzle]  
Авторcливka (Нерегистриран)
Публикувано13.10.06 14:18



няма летище,няма писта,няма лечков/пак сътвори скандал с националите/



Тема Re: Началото на нещо успешно [re: Puzzle]  
Автор Hoвинap (BoomBoom)
Публикувано13.10.06 14:18



Зад него стои сериозно медийно и икономическо лоби. В същото време единствената политичска сила в Сливен – БСП, трудно ще може да излъчи избираема кандидатура, която да победи Лечков. Ти иначе можеш ли да си представиш по-безличен и незабележим кмет от един Иван Славов, например?





Тема Re: Началото на нещо успешнонови [re: cливka]  
Автор Hoвинap (BoomBoom)
Публикувано13.10.06 14:21



Мисля си, че трябва да прочетеш отново първото ми съобщение по темата, за да видиш с кой всъщност са водили разговори холандците.



Тема Искам бат Бойконови [re: Hoвинap]  
Автор PuzzleМодератор (вода)
Публикувано13.10.06 15:07



Наистина няма голям избор от забележителни и честни личности, между които да се избира...
Не знам какъв е бил Иван Славов, по негово време не съм живяла в Сливен НО грижата и управлението на Лечков се простира само около собствените му имоти.
Живея в центъра на града а като се прибирам вечер се озъртам като гърмян заек, няма една лампа, една едничка за цвят. За сметка на това бул. Панайот Хитов /пътя към дома на кмета/ е осветен като за нов милениум...

Искам лампи нищо повече.



Тема Re: Искам бат Бойконови [re: Puzzle]  
Автор Hoвинap (BoomBoom)
Публикувано14.10.06 22:39



Повечето ми приятели и познати (онези без политически пристрастия) в Сливен твърдят, че са забелязали промяна откакто той е кмет. Колко това е вярно, аз не мога да кажа със сигурност, а и нямам намерение да се превръщам в негов адвокат. Нека първо оправи гарата и доведе инвеститори!

Редактирано от Hoвинap на 14.10.06 23:41.



Тема Re: Искам бат Бойконови [re: Hoвинap]  
Авторcливka (Нерегистриран)
Публикувано15.10.06 19:06



повечето факти говорят против лечков,по твоята логика каквото ново се направи вграда плюсовете все за него




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.