Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:23 23.04.24 
Градове
   >> Сливен
*Кратък преглед

Тема idiotski gradнови  
Авторmiiii (Нерегистриран)
Публикувано31.03.01 22:18



jiveia v tozi grad i xich ne mi e priatno da jiveia tuk.





Тема Имаш няколко избора :) [re: miiii]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано01.04.01 16:30



1-во, да станеш дотолкова идиот с останалите, че да спреш да забелязваш околната простотия.
2-ро, да драснеш в друг град със заблудата, че ще е по-малко идиотски.


3-то, да осъзнаеш, че хубавото на един град го правят хората които срещаш в него, а не сградите или природата ( въпреки че не са за подценяване като общо звучене)

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.

Тема naistina e takaнови [re: miiii]  
Авторcore1 (Нерегистриран)
Публикувано01.04.01 18:48



taka e hora -wjarwaite.Az se radwam ce se spasih ot tazi prostotija tam i wseki pat kato trjabwa da si idwam se shwastam.Za moe stastie go prawja mnogo rjadko.Naistina horata sa problema na toja grad.I sas sigurnost seleniata nikoga njama da go napusne,a za zalost gradat e krasiw no otdawna izhaben!
Towa e !



Тема От простотията спасение няманови [re: core1]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано02.04.01 19:30



Не си създавай илюзията, че ако заживееш в друг град простотията чувствително ще намалее, тя си е като грипа - заразна.


Всичко си зависи изцяло от тебе. Доколко ще позволиш да те обградят хора носещи вируса на простотията и наглоста в себе си.
За разлика от тебе аз винаги ще има за какво да се завръщам в Сливен и това са моите приятели. Това са тези можещи и знаещи хора които с тежеста си на будни българи ще променят бъдещето на града.
За да го има, не само на картата, не само като име. За да го има като Дух и присъствие.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.

Тема ne si me razbralнови [re: valsodar]  
Авторcore1 (Нерегистриран)
Публикувано03.04.01 14:36



ne kazwam ce az njama za kakwo da si idwam w Sliven-w kraina smetka tam sa semeistwoto mi,priateli,rodnini,poznati,sasedi dori.Waprosa e ce mi e nepriatno da go prawa,zastoto naroda e mnogo ''agresiwen'' s prekaleno goljamo samocuwstwie-a na kakwo otgore,ot kadeto i idwat wsicki tezi poboista,ubiistwa krazbi i t.n.Tam sam otrasnal no za sazelenie ne wizdam mjastoto si w tozi grad.Bih se radwal ako se e promenil za poslednata godina,dokato ne sam si idwal no naistina ne wjarwam.Znaja ce ima mnogo swestni hora tam no i idiotite ne sa malko!Predpolagam ce wsicki onezi koito hodeha da backat po Greece i se wrastaha s po $500 sled jakoto si backane kato kwi li ne tam,i sled towa se praweha na bogowe za dwe sedmici w Sliven no ne kazwaha kato kakwi sa raboteli ,i zalitaiki ot glad sled 2-te sedmici ziwot pak zaminawaha za tam.I tezi hora sa wse oste tam predpolagam,i prawat sastite selski nomera oste.Ne e loso da se zabawljawas sled dalgoto otsastwie ot stranata,no wsicki nie znaem ce te se gawreha s horata w zawedeniata w koito pijat,praweha gluposti i postanowki-ot tezi hora kato se otarwe Sliven moze i da se oprawi grada.Losoto e ce te sa strasno mnogo,bilo taka narecenite karakacani ili kakwito i da sa...Towa imam w predwid!ako imas wazmoznost razkazi kak e sega w Sliven-az ste sam lubopiten da cuja?!Cao!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.