Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:45 27.09.24 
Футбол
   >> Славия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ПОСЛЕДНИ 8 ГОДИНИ  
АвторLUD BqL FEN (Нерегистриран)
Публикувано27.08.04 23:03



Някой от вас май са изспуснали развитието на клуба в последните 8 г..
Като чета има и вариант въобще да не сте ходили на стадиона в последно време.
Аз преди ходех дори и в провинцията,а сега ме есрам от това в което са превърнали отбора.(жалко отборче- от кога не са били в един полусезон Левски ,ЦСКА и разни други лидерчета смешни с мега евро претеннцйи)
Отказват Интертото , евала ще играем направо в шам.лига.
С Несебър бяхме около 400 души - жалка гледка.
Няма да им стъпя на мач на тези артисти докато не се случи това което съм написал в скобите.






АЗ ОБИЧАМ СЛАВИЯ



Тема Re: ПОСЛЕДНИ 8 ГОДИНИнови [re: LUD BqL FEN]  
АвторKZL (Нерегистриран)
Публикувано28.08.04 15:42



Ами аз от доста време съм спрял да хода на мачове на Славия. Е, случва се понякога да се излъжа, но като цяло не ходя. Но въобще не ме е срам, че съм привърженик на този клуб!
А така както ни обезличиха тия престъпници дори и комунистите не успяха!

И АЗ ОБИЧАМ СЛАВИЯ!



Тема Re: ПОСЛЕДНИ 8 ГОДИНИнови [re: KZL]  
Автор Sahib (BOGA)
Публикувано18.09.04 04:59



Знаете ли, Аз също изключително рядко ходя на мачове, но няма нещо което да ме накара да спра да обичам този отбор... Мисля утре да отида на мача с Нафтекс (просто тогава ще съм свободен за пръв път от много време) и ще покрепям отбора. Не съм съгласен така да се напада ръководството... Помислете каква е действителността в България, в спорта, във футбола... Вижте че има отбори които едвам свързват за заплати на футболистите, докато при нас този проблем го няма... Да действително има какво да се желае, но всичко с времето си, а и Достанич въобще не е лош треньор... Може би му трябва един нападател (голаджия) и един стопер (стена) и сме Ок. А това че трябва да се продават футболистите като Благо и Чавдар не е вярно просто могат да играят още един два сезона при нас да станеме Шампиони, да играеме в евротурнирите (нещо което е съвсем реално) и тогава вече като изградени футболисти (защо не звезди) да отидат в голям отбор, а не в някой средностатистически западен клуб с амбициите да не изпадне (като Лил и Леванте на Манчев). В ебати разсъжденията изпаднах ама... Та може би това е правилния път да вземем примерно Тодор Колев от Левски и да го направим играч (както ние си знаем) и от тук нататък да почнем да мачкаме. Айде Белите Легиони ще покорят България



Тема Re: ПОСЛЕДНИ 8 ГОДИНИнови [re: Sahib]  
Автор3akлeт (Нерегистриран)
Публикувано20.09.04 07:32



Копелета и Аз Обичам Славия!

Има ни и не сме малко. Дори и в Пловдив имаме агитка.

Заклевам се един ден ще покорим Европа, както никой български отбор досега!



Тема Re: ПОСЛЕДНИ 8 ГОДИНИнови [re: 3akлeт]  
Автор S.T.A.R.S. (Demon Hunter)
Публикувано26.09.04 00:05



миналата година като слушах хвалбите по повод "невероятната" публика на локо пд все си мислех как последният път като ние станахме шампиони имахме по 15 хил. на мачове срещу раковски например>...идеята е, че въобще не сме малко, просто не искаме разни нещастници да се подиграват тази пародия на футбол, която ни показват>...

my heartstrings come undone
i will wait for you, pray for you
i will stay with you, decay with you



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.