Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:54 28.06.24 
Автомобили
   >> Skoda
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема nowata reklama na pireus bankнови  
Авторgza (Нерегистриран)
Публикувано13.12.04 09:37



are da gi psuwame nogo kwo se ebawat sas 120kata che i q chupat nakraq.sarceto me zabolq



Тема Re: nowata reklama na pireus bankнови [re: gza]  
АвторFAV135 (Нерегистриран)
Публикувано13.12.04 11:01



Не съм го гледал клипа но
За съжаление официалните представители на Шкода за България май са някакви пълни головодници/които се интересуват само от новите модели-VAG/
иначе биха могли да спечелят маса пари от тая "банка". ако наистина е както казваш




Тема Re: nowata reklama na pireus bankнови [re: FAV135]  
Автор Griffin (Напрви си сам)
Публикувано13.12.04 12:47



Да не говорим че ако представителите са бяха малко по заинтересовани можеха да привлекат настоящите фенове на марката да си вземат пак Шкода но новите модели :-)).
Сигурно ще се усетят по някое време ама не се знае кога :-))



Тема Re: nowata reklama na pireus bankнови [re: Griffin]  
Автор shkogi ( шкодаджия)
Публикувано13.12.04 13:58



И аз за съжаление не съм я гледал рекламата, но жена ми ми каза - те тъпите гърци друго не могат да се сетят, ама нали грък продава Тойотите у нас, всички гърци като по команда купуват само Тойота за личен автомобил...



Тема Re: nowata reklama na pireus bankнови [re: Griffin]  
АвторBozzi (Нерегистриран)
Публикувано13.12.04 14:00



Аз като рекламист мога само да ви поднеса извинения. Нямам нищо общо с рекламата, но я ми кажете (професионален интерес):
Вие, които карате такива коли (имам предвид на такава възраст) ще постъпите ли с тях по този начин?



Тема Re: nowata reklama na pireus bankнови [re: Bozzi]  
Автор Шkoдa (Speedster)
Публикувано13.12.04 15:54



Знаеш ли как постъпих аз с моята?
Тя е купена през юни 1986 г. Навъртяла е над 1 000 000 км!
Разкостих я цялата и.........я събрах отново!Вярно, вече 3 месеца работя по нея и влязоха вътре около 2 000 лв, но......всичко което трябва да е ново е ново! И....пак ще си я карам!



Тема Re: nowata reklama na pireus bankнови [re: Шkoдa]  
АвторBozzi (Нерегистриран)
Публикувано14.12.04 10:50



Taka e, i az smqtam, 4e e prestaravane - bulgarinat nqma ni6to protiv starata si kola, koqto predi godini e kupil 4ISTO NOVA, a na pove4eto tova ve4e nqma da im se slu4i. I dosega kato si merna nqkade Zastavata i mi stava hem mu4no (vse pak purvata kola), hem j se radvam, za6toto vun6no ne e mrudnala, a 4ovekat, kojto q kara e stroitel i s neq hrani semejstvo!



Тема Re: nowata reklama na pireus bankнови [re: gza]  
Автор quad ((bg))
Публикувано14.12.04 15:04



po koq tv varvi tova?



Тема ПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: gza]  
Автор Griffin (Напрви си сам)
Публикувано15.12.04 09:39



Има предложение от Мирослав от Варна да се изпрати отворено писмо до пиреус банк с следния текст ако има несъгласни или някой ако има предложения по текста да казва :))
- Постнато е от другия форум

Цитат:
До: Директора на "ПиреусБанк" - София
Копие: Национален съвет за Електронни медии
Копие: ЕураТек - София

Уважаеми Господа,

Във връзка с Ваша реклама, излъчена по националните телевизионни канали и публикувана в националните печатни издания, относно получаване на потребителски кредити от граждани, с настоящото писмо Ви уведомяваме за следното:

"Шкода Клуб България" в качеството си на неофициална асоциация на любителите и поддръжниците на автомобил "Шкода" категорично протестира срещу съдържанието на Вашата рекламата, като наред с елементите на вандализъм спрямо използвания автомобил, намира нейното съдържание за антиреклама на марка "Шкода" и уронва авторитета и интересите на производителя.
Във връзка с горното "Шкода Клуб - България" с настоящото настоява Вашата фирма незабавно да спре горните рекламни материали и същевременно да публикува и излъчи официално своите извинения към производителя на марка "Шкода" и на нейните собственици и поддръжници в България.
В случай на Ваш отказ или бездействие ще бъдем принудени да предприемем необходимите действия, като наред с това, ще уведомим и предадем събраните рекламни материали на производителя "Skoda Auto" - Млада Болеслав, Чехия и неговия официален представител "ЕураТек" АД - София.
Разчитаме на експедитивни действия от Ваша страна в посока разрешаване на горния проблем.

С уважение,
Шкода Клуб - България"

Край на цитата.



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: Griffin]  
АвторBozzi (Нерегистриран)
Публикувано15.12.04 10:04



Става, да го праща!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.