Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:46 30.06.24 
Автомобили
   >> Skoda
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Като каза Трабант и Дачиянови [re: Frysco]  
Автор lowrider (GOLF фенче)
Публикувано27.12.04 19:04



Според мен,ако рекламната агенция беше избрала трабант,вартбург или москвич нямаше да има никакви притеснения защото тези фирми вече ...

Golf бе

Тема Re: Да се върнем на тематанови [re: lowrider]  
Авторm1rOsl4v (Нерегистриран)
Публикувано28.12.04 12:27



Хайде бре, хора! Какво правим?
Искам кръв за .ибаните византийци!

Казвайте какво да правим, няма само да си чешем езиците, я!



Тема Re: Да се върнем на тематанови [re: m1rOsl4v]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано28.12.04 15:30



Абе вие какво толкова се впрягате?Голяма работа като са потрошили една стара Шкода.Такива Шкоди всеки ден отиват по моргите.Хората са си направили рекламата и толкоз.
Преди 3 години когато в една реклама на М-тел счупиха един вартбург с думите "добрата новина е че ти намерих колата" - рекламата беше голям ташак вследствие на което бая ме базикаха (приятелски разбира се) ма си казах ебах маа му голяма работа ще отмине и таз реклама - препоръчвам ви същото да си кажете и вие вместо да създавате обществени конфликти.

Айде със здраве



Deutschland Uber Alles!!!

Тема Re: Хрумна ми как !!!нови [re: тoшo]  
Автор quad ((bg))
Публикувано30.12.04 10:57



abe nqma zna4enie dali 6te se polu4i reklama na pireus,vajnoto e nie da si otstoim poziciite,ama kato gledam tuka samo si laeme i kervana si vari....
izob6to "skoda club bg" регистрирана ли е?



Тема Re: Хрумна ми как !!!нови [re: quad]  
Автор shkogi ( шкодаджия)
Публикувано31.12.04 21:56



Ами на срещата на 26.12.2004 обсъждахме този въпрос. Повечето хора бяха от ретро - секцията, но моето мнение е, че не бива да се разцепваме на стари и нови автомобили, и без това не сме хиляди...

За да се регистрираме като сдружение с идеална цел ще ни трябва известен капитал - ще трябва да събираме членски внос и т.н.ч



Тема Re: Хрумна ми как !!!нови [re: shkogi]  
Автор quad ((bg))
Публикувано31.12.04 21:59



saglasen sam 4e ne trqbva da se cepim.Ako vnoskata e ednokratna,sam saglasen(e zavisi ot rezmera,de:)



Тема Re: Хрумна ми как !!!нови [re: quad]  
Автор shkogi ( шкодаджия)
Публикувано01.01.05 10:28



Коментирахме, че вноската трябва да бъде в рамките на 5-10 лева за година. Целта не е печалба, а покриване на разходи по регистрацията на дружеството...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.