Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:09 28.06.24 
Автомобили
   >> Skoda
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Кражба на 120Л!!!!!!нови  
Автор erika (kysokoska)
Публикувано08.11.04 12:56



Еееееееееей! Какви са тия хора бе!?
На една моя позната и свиха Шкодата и то не ква да е, а 120Л, като моята
Баси! Основно си кътам колата, защото си мислех, че няма шансове да ми я откраднат, а то какво излезе?! Баси ужаса!



Тема Re: Кражба на 120Л!!!!!!нови [re: erika]  
Автор Griffin (Напрви си сам)
Публикувано08.11.04 13:02



Abe towa sa nqkakwi hlapetii naj weroqtno ina4e edwa li 6te trygnat da q kradat :-((
Moqta se bqha opitali hlapetata ot kwartala da q wadqt maj no otkakto wzeh da se wyrtq pokraj kolata i da si q oprawqm powe4e opiti ne e imalo :-(
Samo hlapa6ka rabota e towa da ne sa q izostawili nqkyde okolo mqstoto ot kydeto sa q otkradnali

daj i nomer ili opisanie da se oglevdame po ulucite pyk dano se nameri

Редактирано от Griffin на 08.11.04 13:03.



Тема Re: Кражба на 120Л!!!!!!нови [re: Griffin]  
АвторOdin (Нерегистриран)
Публикувано08.11.04 13:13



Да не е на някой от паркингите на "Паркинги и гаражи"? Наистина дай номера и описание на колата да се оглеждаме.



Тема Re: Кражба на 120Л!!!!!!нови [re: Odin]  
Автор white_shark (москвиЧИСТ)
Публикувано08.11.04 13:43



Лапенца нек'ви ще са...На чичо ми осмака му го изкараха от гаража,съсипаха го от ръчкане,на една поляна са се въртяли до побъркване/като я намерихме на сутринта беше изорана/и явно им е угаснала и са скапали акумулатора от въртене....После ремонти,имаше доста разтрошени неща...Душата на двигателя и беше ебана майката.....Само да ми бяха паднали копеленцата тогава връзвам ги тяхната майка и да ги повлача малко по паветата да видят к'во е.....Мнооо мръсни...бахти такава антика си беше тази кола на 74 000 реални километра като от магазин и за една нощ и разказаха играта...Ама т'ва е живота все ще се намери някой да направи мръсно
Иначе се надявам колата да се открие


412 power


Тема Re: Кражба на 120Л!!!!!!нови [re: erika]  
Автор quad ((bg))
Публикувано08.11.04 14:54



Ili nqkoi e re6il da iskara ot 4asti ili na lapetata v kvartala im se e dokaralo sportna kolica:)
Za takiva izpalneniq mnogo pomaga diskretno kliu4ence, na zakatano mestence, po zapalvaneto:)



Тема Re: Кражба на 120Л!!!!!!нови [re: quad]  
Автор Griffin (Напрви си сам)
Публикувано08.11.04 15:21



Абе аз преди си махах кабела от бобината към делкото ама ако са ре6или да я гепят дискретното ключе хич няма да помогне :-)) тоците ще се докатат отзад за 5 минутки :-)) щото самото устройство е просто и няма къде толкова да прекъснеш тоците :-)).



Тема Re: Кражба на 120Л!!!!!!нови [re: Griffin]  
Автор Mishelle ()
Публикувано08.11.04 23:06



Аз кат разправям за аларми, застраховки и т.н. и никой кат ни ма слуша...И всеки кат вика "а, за такваз кола заслужава ли си":( Мойто Шкоде за да го гепиш, ша требе с паяк да го вдигаш. Като изключим застраховката следва - двукодова аларма, обемни датчици и имобилайзер. Не 5, а 55 минутки ще ти трябват за да й пуснеш ток и пак не е сигурно че ще ти стигнат:) А като имаш впредвид, че алармата ша писне веднага и ша дода да ти извия врата преди още да си видял цвета на жиците...:) Малиии:) Ама майтапа на страна. Мнението ми по въпроса е - никой няма да се охарчи със 70 кинта на година за застраховка. Това прави по 5 кинта на месец, срамота е. Не че застраховката пази от кражба, ма ако някой ти згъне броня и капак - ей ти ги 70 кинта, че и отгоре. Ма ако ти ги зганат втори път...Кое е по-евтино? Пък и си караш по-спокойно. Ако пък ти я гепсат - ще си купиш друга за тез пари или поне няма да си капо. Алармата със обемните датчици и всички екстри е за 120 кинта. Скъпичко е вярно, ма е готино, особенно ако инвестираш 2х5 лв. за моторчета на предните врати. Ама ако на някой му се струва скъпо - има и далеч по-евтини аларми, които също не са никак лоши. За 60 лв. също мож си сложи нещо дет ша писне кат почне някой да пипа де не трябва. Ако вземеш аларма за 60 кинта, тва прави по 5 кинта на месец. Или аларма + застраховка = 10 кинта на месец. Че то по-евтино от кабелната бре хора. Никой не може да ме убеди, че щом може да си позволи да кара кола, па било то и Шкода, не може да си позволи такъв разход.
Иначе е гадно че са гепсали оназ Шкода. Ми Ерика, ко чакаш, давай данните на колата докато не са я разкостили някъде. Нии сме кат таксиджиите - въртим из цяла София:)
Ай със здраве, тоз Тюламор нещо ми е завъртял главата, ма ко да се прави



Тема Re: Кражба на 120Л!!!!!!нови [re: Mishelle]  
Автор Galliard ()
Публикувано09.11.04 18:27



Е те на чичо ми преди година му откраднаха трабанта, та една хубава, поддържана шкода ли няма да предизвика завист и желание за каране???Вярно, трабанта беше прясно боядисан и изкърпен, след основен ремонт, а тоя умник чичо ми да вземе да отиде с него на битака...да беше отишъл с смотаната фиеста, никой нямаше да му я вземе...

Дай поне номера и цвета на колата (+телефон за контакт)- все пак има надежда някой да я мерне!

Ей, отваряйте си очите, бандюгите са навсякъде!!!

"Туй не е кола за народа - само майсторите карат шкода."


Тема Re: Кражба на 120Л!!!!!!нови [re: Griffin]  
Автор quad ((bg))
Публикувано09.11.04 20:20



To da se stigne da bara6 otzad...malko mentaj jitsi, deto kato smeni6 originalnite s drugi cvetove, i sloji6 o6te lajlivi,koito vkliu4vat...klaksona,farovete...
Az li4no sam navit, na moito skode, deto kiorava alarma nqma,da dam na nqkoi kliu4ovete(da ne zeme ne6to kliu4alkite umreli da precaka) i mu davam 30 min. da q gepi.Ako ne uspee oba4e, mnoo trebe da po4erpi.To ne e samo elektronikata...:)Pak i edva li nqkoi 6te si nosi fener4e da zqpa koe kade vari,kva jinjavka sam izmislil...ne si struva riska za 300-400lv s dokumentite:)Ako ne e navatre sas skoda dvg-to,dosta zor 6te vidi...to ne sa 1 i 2 promenite...
Otnosno fabri4nite alarmi...ami ko da kaja zapoznat sam s tqh,HORATA NE SI KUPUVAT ALARMA,A SPOKOISTVIE.bez zna4enie dali alarmata e za 60 ili 150lv se precakva za ima nqma 1 sec.To i po4ti vsi4ki alarmi sa taka, dori i ot po-visok cenovi klas,alarmite ne sa problem,osobeno fabri4nite.Edna individulana gramotno napravena alarma, za6titata mnogo po-dobre ot mnogo po-skapa fabri4na.Nai-vajnoto e kradeca da ne znae s kakvo to4no si ima rabota,t.e. elementa iznenada da e palen...osobeno ako ne6to takova e v eftina kola,za koqto ne se o4akvat osobeni pretencii.Kolkoto i dobra da e alarmata,ako re6at da ti gepat kolata,tq nqma da gi spre.Osobeno fabri4na,kakto kazah...to kat ima6 shemata...nikav problem da q precaka6....



Тема Re: Кражба на 120Л!!!!!!нови [re: quad]  
Автор Mishelle ()
Публикувано10.11.04 09:47



Кажи колко време искаш да ти дам за да се опиташ да ми прецакаш (заобиколиш) алармата. Трябва да влезнеш в колата без тя да се разпищи и да успееш да я запалиш. Ще ти дам и ключовете за по-лесно. Аз от аларми не разбирам много (от професионална гледна точка) - просто съм любител. Ще ми бъде от полза твоето мнение за да подобря системата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.