Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:39 27.09.24 
Автомобили
   >> Skoda
*Кратък преглед

Тема Frysco, Moskvichist, Skoda - Моля прочетете това!нови  
Автор m1rOsl4v (непознат )
Публикувано28.09.04 11:54



Тази тема е най-вече насочена към вас и всички други засегнати лица

След като се запознах с всички мнения относно мен и вас, искам да отбележа, че има голямо недоразумение по отношение на писаниците тук към вас и от вас:
Има човек (мой близък, който не искам да цитирам тук), който пише от мое име всички тези врели-некипели по ваш адрес. (Ако забелязвате, съобщенията, които са писани в лош тон не са от М1r0sla4 в син цвят, а от m1r0sl4v (непознат), защото той не може да влезе с моята парола)

Тъй че, моля приемате моето извинение и следното мнение:
1. Относно лицето "Шкода": не одобрявам монтирането на ладов мотор в шкода, което го казах лице в лице на събора в Пловдив. Това въобще не означава, че по какъвто и да е начин искам конфронтация, следвайки принципа "всеки и свободен да прави каквото си иска". Както ти каза вече, аз също не съм със 130 мотор, а с Фелиция, и т.н. Налага се да се извинявам от мое име за неща, които не съм писал лично, но в нета такива работи стават.
2. Относно лицата "Фриско", "Москвичист" и всички засегнати: Живял съм 5 години в Русия, уважавам руските коли (преди Рапида имах чисто нова Нива, даже моля дайте адрес да ви изпратя снимка - такава Нива може би в Бг няма) и нямам нищо напротив тях, както и съвместните събори и срещи. Също моля приемете моите извинения по отношение на писаните неща отпреди.
3. Относно събора - както обясних на Шкоги по телефона в деня на събора - бяхме възпрепятствани след като потеглихме към Габрово и бяхме участници в катастрофа с тежки последствия. Съжалявам, че не дойдохме, следващия път във Видин или където и да е ще бъдем в пълен екип.
4. Вчера във Варна валя град като кюфтета: моят Рапид е със счупено челно стъкло и ламарината е "дунавски вълни"

Поздрави / Мирослав



Тема Re: Frysco, Moskvichist, Skoda - Моля прочетете това!нови [re: m1rOsl4v]  
Автор Krankenstein (непознат )
Публикувано28.09.04 12:13



Колеги от Варна, приемете моето наи-искрено съчувствие за неприятните инциденти, които са ви сполетели. Надявам се да няма сериозно пострадали хора и коли... от опит знам какви са последствията от здрава градушка - моята 110Р-ка ги изпита върху собствената си ламарина, а аз самият не смеех после 2-3 дни да ида да видя какви са щетите върху прясно боядисаното тогава купе (за щастие счупени стъкла поне нямаше)... Жалко наистина, 4е пропуснахте събора, купона беше много як



Тема Re: Frysco, Moskvichist, Skoda - Моля прочетете това!нови [re: m1rOsl4v]  
Автор Frysco (бесен лададжия)
Публикувано28.09.04 13:44



Изключително приятно ми е да чуя тези думи... Знаех си че става дума за недоразумение, таиничко се надявах и че причината такава.С което аз си връщам казаните от мене, в състояние на афект доста силни думи назад и смятам че нямаме повече никакъв проблем.

В такъв случай продължаваме съвместната работа по общите срещи и общия клуб на източноевропеиските автомобили...

EAST EUROPEAN AUTOMOTIVE CLUB
TOLIATTI*MLADA BOLESLAV*EISENACH*MOSCOW*SACHSERING


бегай ше паркираам...

Тема Re: Frysco, Moskvichist, Skoda - Моля прочетете то [re: m1rOsl4v]  
Автор ScarefacE (the Explorer)
Публикувано28.09.04 22:25



и аз съжалявам за катастрофата и градушката, дано поне всички сте добре.
Поздрави!

My pleasure becomes my poweR


Тема Re: Frysco, Moskvichist, Skoda - Моля прочетете това!нови [re: m1rOsl4v]  
Автор Шkoдa (Speedster)
Публикувано28.09.04 23:38



Здрасти, Миро!
Прав си, в Нет-а стават и такива неща! Просто отреагира доста късно на писаниците и за това ние на свой ред отреагирахме така!
Даже с Фриско имахме разговор, в който един на друг споделихме, че ще чакаме с нетърпение развоя на събитията! Защото и той и аз не искахме и не искаме да има никакви дразги с никого!
Сори за премеждията ви! Дано се оправите възможно най-бързо, най-леко и най-безпроблемно! Ситскам ви палци!



Тема Re: Frysco, Moskvichist, Skoda - Моля прочетете това!нови [re: Шkoдa]  
Автор Mishelle ()
Публикувано29.09.04 00:34



Pozdravi i ot mene i dano skoro da ima sreshta, che da se zapoznaem nai-nakraia



Тема Re: Frysco, Moskvichist, Skoda - Моля прочетете това!нови [re: Mishelle]  
Автор zloQQ (Хитър Петър)
Публикувано29.09.04 11:04



Жалко, че така са се стекли обстоятелствата при Вас - катастрофа, а после и градушка...тъпотии разни...иначе щяхме да си направим страхотна среща - сигурен съм в това! Но живот и здраве - следващия път!!! А и както казва Mishelle крайно време е да се запознаем все пак! Поздрави!



Тема Re: Всъщност какво стананови [re: zloQQ]  
Автор m1rOsl4v (Рапидист)
Публикувано29.09.04 11:39



Всъщност тези 2-3 седмици бях много зает и нямах възможност да влизам в дир-а, и същия този мой "близък" ме информираше за плановете по събора, без да чета нито една тема. Станалото-станало... Мисля, че "Шкода" ме е преценил от събора в Пловдив, макар и за 1 час общуване - мисля, че съм човек уравновесен, на 31год., със семейство и дете и т.н., не е логично да влизам в конфликти с хора, които споделят общи интереси и болки, проблеми и радости.
По отношение на другите марки автомобили, както вече съм казвал, бил съм собственик на 17 марки и общо 25 автомобила за 14г., всяка кола си има своите достойнства и е редно да се уважава.

Рапидката ми днес влиза на тенекеджилък... пълна трагедия :( На най-големия си враг не го пожелавам.

Поздрави



Тема Re: Всъщност какво стананови [re: m1rOsl4v]  
Автор Frysco (бесен лададжия)
Публикувано30.09.04 11:55



Я кажи моля те, каква катастрофа е станала, пишеш с тежки последствия, да не е имало пострадали сериозно, да не е загинал някой???Това звучи ужасно-участвахме в катастрофа с тежки последствия?Ламарината се оправя, да не станало нещо сериозно на пътя за Габрово се притеснявам.


бегай ше паркираам...

Тема Re: Всъщност какво стананови [re: m1rOsl4v]  
Автор Mishelle ()
Публикувано30.09.04 12:14



A Kasko imash li?




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.