Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:37 11.06.24 
Автомобили
   >> Skoda
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Ангренажният ремъкнови  
АвторБoци (Нерегистриран)
Публикувано15.12.03 18:55



Казаха ми, че трака. Също така, че бил труден за смяна, но не било опасно - споделете вашите впечатления



Тема Angrenavna werigaнови [re: Бoци]  
АвторGriffin (Нерегистриран)
Публикувано15.12.03 19:10



Ami principno mi kazaha 4e ne e mnogo opasno da ti e razhlabeno no majstora na kojto zanesoh mojta taratajka kato 4u kak raboti dwigatelq kaza au kakwo e towa towa ne e kola a reza4ka i t.n abe w ob6ti linii ne6to takowa. Predi da mi q smeni kolata pale6e mnogo trudno kato e studena no move paleneto da ne e zawiselo tolkowa ot taq angrenavna weriga ne sym spec po wyprosa. Spored men ako ima6 wyzmovnost q smeni 23lv e komplekta weriga s zybni kolela zad banq madara i ne znam kolko 6te ti wzemat za smqnata. Mojta traka6e naistina kato traktor a sega kato swalq smuka4a po4ti ne moga da si 4uq dwigatela kato sym wytre w kolata.



Тема Ама се изложих...нови [re: Бoци]  
АвторБoци (Нерегистриран)
Публикувано15.12.03 19:16



Естествено, че за верига иде реч... нищо, още не съм свикнал:)



Тема и нещо не съвсем по темата...нови [re: Griffin]  
АвторБoци (Нерегистриран)
Публикувано15.12.03 19:21



...http://www.skodarapid.prv.pl/



Тема W4era zabrawihнови [re: Бoци]  
АвторGriffin (Нерегистриран)
Публикувано16.12.03 08:00



Zabrawih da kava ne6to za smqnata zna4i dokolkoto razbrah trqbwa da se izto4i masloto, da se swali kartera na kolata (trqbwa posle da si si progotwil garnitura za karter - pone mojto go smenqha) swalq se angrenavniq kapak ako ne se lyva kak se nari4a to4no i posle samo se smenq werigata. Pri zatwarqneto mislq 4e trqbwa da ima6 i garnitura za angrenavniq kapak. Move bi posle 6te trqbwa da se naprawi centrowka na dwigatelq. Ako te interesuwa sam da si q smenq6 moga da se probwam da ti izpratq skanirani stranici ot knivkata za Skoda. Ili ako iska6 na slawejkow q ima za 15 lv az q kupuh ot solunska do slawejkow deto ima knigi da se prodawat.



Тема Re: W4era zabrawihнови [re: Griffin]  
Автор Mishelle ()
Публикувано16.12.03 10:26



Kak se kazva knigata za Skoda i koi e avtora. Kavo predstavliava kato sadarjanie i siguren li si, che ia ima na Slaveikov, che da ida i as, zashtoto imam edna starichka deto dosta rabota mi e svarshila, ama taz tvoiata moje i da e po-dobra



Тема Knigata e:нови [re: Mishelle]  
АвторGriffin (Нерегистриран)
Публикувано16.12.03 12:33



Knigata za koqto pita6 se kazwa az remontiram Skoda ama za awtora ne znam trqbwa da widq w ky6ti



Тема ot kyde q wzehнови [re: Mishelle]  
АвторGriffin (Нерегистриран)
Публикувано16.12.03 12:40



Zna4i kato se trygne ot slawejkow po solunska, sled pyrwata prese4ka tam ima sergiq deto prodawat ne6to kato wyzglawnici za sedene otlqwata strana, otdqsno malko po nagore ot sergiqta za wyzglawnicite ima edin 4owek kym 40 gore dolu mislq pitajte tam za knigata. Mislq 4e ima6e i o6te. Men mi q dade za 15lv no predpolagam ako se spazarite. Knigata e 4isto nowa zaedno s shema na El. instalaciqta na skoda (ima za 2 modela). Osnownite ne6ta po poddryvka sa opisani wytre no ne moga da kava 4e ima absoliutno wsi4ko no mislq 4e wyr6i 4udesna rabota. Utre 6te pogledna i 6te napi6a ot koj awtor e.
Ne kupuwajte knigata ot slawejkow na men na samiq plo6tad mi iskaha 20 lv za sy6tata kniga .
Uspeh kojto iska da si q kupi :-))



Тема Re: ot kyde q wzehнови [re: Griffin]  
АвторLazy (Нерегистриран)
Публикувано16.12.03 14:00



Абе аз книгата я имам, ама нещо не ме радва особено.
1) Има доста неясни работи в нея.
2) Често съвета е "Обърнете се към сервиз"
3) Повечето фигури са СНИМКИ на съответният агрегат (някои са поразмазани) което едва л е общоприетият в техниката начин за представяне на графична информация. Аз не мога точно да различа какво е на размазаната снимка, камо ли да схвана кое къде влиза и как работи. Има си чертежи за целта.



Тема Мерси ви много! [re: Lazy]  
АвторБoци (Нерегистриран)
Публикувано16.12.03 14:17



Със сигурност няма сам да я сменям! Много готин клуб сте, ЕЙ:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.