Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:29 21.09.24 
Автомобили
   >> Skoda
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема kak me izrjaza edna 120 kaнови  
Автор WhitePower (Whitepower)
Публикувано05.12.03 14:36



ei onija den kak me drupna edna 120 ama jako , e ne karah az de karashe edna macka , vikam i nastapi be , tja vika tokchetata mi prechat i taka skusa me

Alfa 155 2.0 16V Super



Тема Re: kak me izrjaza edna 120 kaнови [re: WhitePower]  
АвторGriffin (Нерегистриран)
Публикувано05.12.03 18:40



Da ne sym bil az :-))))



Тема Re: kak me izrjaza edna 120 kaнови [re: Griffin]  
Автор Шkoдa (Speedster)
Публикувано05.12.03 21:22



Или пък аз?
Тя моята поне се познава отдалеч, има лепенки СКОРОСТ



Тема Re: kak me izrjaza edna 120 kaнови [re: Шkoдa]  
Автор WhitePower (Whitepower)
Публикувано08.12.03 11:58



mi neznam kazete ka iglezdate beshe chervena

Alfa 155 2.0 16V Super



Тема 4ервена :-)нови [re: WhitePower]  
АвторGriffin (Нерегистриран)
Публикувано08.12.03 13:54



Ами 4ервена малко неугледна с вертикалните стопове отзад и с правоъгълни фарове отпред модел 82 година. Предната седалка е бежава и е само една :-))
другата се ремонтира :-)). И отзад го няма плафон4ето за номера само кру6ките са останали да светят :-))



Тема Re: 4ервена :-)нови [re: Griffin]  
Автор WhitePower (Whitepower)
Публикувано08.12.03 14:23



mi vishte sa az bjah pil za tova me karaha ama neznam beshe chervena ne koi znae kakvo ne e napudrena obiknovenna shkoda

Alfa 155 2.0 16V Super



Тема Re: 4ервена :-)нови [re: WhitePower]  
Автор Шkoдa (Speedster)
Публикувано08.12.03 15:28



Ами виж, тя и моята е тъмно червена, но има надписи на вратите и на стъклото СКОРОСТ, а и тя е наполовина Шкода - двигателят е 1600 от Лада с малко форсаж!



Тема Re: kak me izrjaza edna 120 kaнови [re: WhitePower]  
АвторMishelle (Нерегистриран)
Публикувано09.12.03 10:37



A mackata ubava li beshe. Tva da ne e onaz Alpha 155 2.0 TwinSpark Super, deto taka se nabira, che chovek daje i prahta ii ne moje da podisha. Ako e sashtata, to Шкода, bez loshi chuvstva, baia shte ima da porabotish nad ladovia motor, che da drapnesh tova zverilishte pone 2-3 metra na start Chesto go zasicham na Orlov most i mnoooogo mu se kefia. Ako e sashtata Alpha, razbira se. Ta na taz macka shto ne ii svali obuvkite, ta da pognete Skodichkata. Mejdu drugoto na zadnata sedalka niamashe li oshte edna madama? Ako e bilo taka, znachi chervenoto Torpedo e bilo moeto

P.S.: Kaji na taz macka da ne barka gazta sas spirachkata, che mai zatova vi drapnah



Тема Re: kak me izrjaza edna 120 kaнови [re: Mishelle]  
Автор LordDigitalМодератор (DigitalDesigneR)
Публикувано10.12.03 08:33



Fizikata kazva:

F=m*a;

Tova na koeto pishe Skorost ,sydyrza kym 90 konq po GOST pod zadniq kapak ,pozelavam uspeh na vsqka Taliga srestu nego!



Тема Re: kak me izrjaza edna 120 kaнови [re: LordDigital]  
АвторMishelle (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 09:41



Useshtam razgarianeto na spor Moeto mnenie po vaprosa e: 1. 90 konia e hubavo da imash pod kapaka si, vapreki che za mnogo ot kolite po nashite patishta tova e minimuma kone bez "razpilvane". T.e. 90 konia predi 10 godini naistina biaha mnogo. 2. Kolko Nm ima toz dvigatel, zashtoto tova e sashto tolkova vajno, kolkoto i konete. 3. Kolko vredni emisii izhvarlia toz dvigatel, zashtoto ako sega minava na tehnicheski pregled bez problem, sled niakoia i druga godinka tova shte e nevazmojno.
Otpravih zapitvania na niakolko mesta i pone Шкода bi triabvalo da se saglasi s mene (kato vesht v neshtata) - Alpha Romeo 2.0 TwinSpark kasa na start koli ot sorta na BMW 1.6 Turbo (tova e bavarkata na COT 161), VW Golf GTI, Opel Astra 2.0 i vsichko ostanalo, koeto e pod 150 konia. Moje bi ot "po-masovite" koli na Alpha-ta shte ii se opre Opel Astra GSI, poradi pochti ednakvite kone
I oshte neshto - lichno na mene poveche mi haresva ideiata Skoda 120L Turbo, otkolkoto Skoda s Ladov motor. Spored vas koia ot dvete koli e poveche Skoda Viarno e, che vdiganeto na konete na skodovia motor e trudna rabota poradi malkata kubatura i niskite oboroti, no ne e nevazmojna
Pozdravi i dano toz pat da niama zasegnati, zashtoto ne sam iskal da obidia nikogo




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.