Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:16 27.04.24 
Автомобили
   >> Skoda
*Кратък преглед

Тема Skorostna kutiaнови  
Автор Mishelle ()
Публикувано01.11.03 04:30



Zdraveite, vse oshte tarsia i nemoga da si nameria 5 stepenna skorostna kutia za 120 L. Niakoi ot vas da prodava ili da mi kaje otkade moga da si kupia nova ili vtora raka i kolko pari struva? Blagodaria



Тема Re: Skorostna kutiaнови [re: Mishelle]  
Автор13O RS (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 17:20



ako iska6 da ti obqsnq po podrobno za skorostnata kutiq mi pi6i na dobri1200@abv.bg.mislq 4e se se6tam kade moje da se nameri takava



Тема Re: Skorostna kutiaнови [re: 13O RS]  
Автор shkogi ( шкодаджия)
Публикувано05.11.03 09:04



A ti gowori li s nyakoy ot magazinite - naprimer tozi na Montevideo, zashtoto toi mi e kaji - rechi komshiya i za nego znam, che hodi chesto do Chehiya.

Mislya, che nyakude beshe stawalo wupros za takawa skorostna kutiya i se spryagashe cena okolo 200-250 lv...
Abe drugo si e s pet skorosti : )



Тема Re: Skorostna kutia [re: shkogi]  
Автор Vili_Hristov (Mazda 626)
Публикувано06.11.03 11:02



A nqma li dostatu4no mqsto v korpysa i da se napravi 5-ta skorost. Chyval sum 4e na Ladite ima vuzmojnost i ne stryva mnogo skupo. Pri edin dobur strygar za 30 lv bqh 4yval.
A ako moje tozi 130 RS, koito si e dal emaila da kaje i vuv foryma. Ta nali zatova e, da si spodelyame kakvoto znaem!



Тема Re: Skorostna kutiaнови [re: 13O RS]  
Автор LordDigitalМодератор (DigitalDesigneR)
Публикувано08.11.03 07:43



Kolega ,pishi smelo ,ot chastite za Skoda packi ne se pravqt vskqkava informacia na VseloSlushanie e dobra dosha za kluba.

Mezdu drugoto celiq mi proekt za modelRange-to i History-to na Skoda se zatri ,zatva pak sa mi ostanali snimkite deto gi beh izrovil ,eto edna specialen pozdrav za 130RS:)



Tva e PressFoto-to na Skoda 130 Super Sport (130SS) ,izvestna oste kato 130 Sport Conversion.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.