Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:14 29.09.24 
Автомобили
   >> Skoda
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема амортисъори за форманнови  
Авторfan (Нерегистриран)
Публикувано21.11.02 17:58



мммда, оказа се, че съвсем съм е закъсал...
миналата седмица я сервиза в дружба ми казаха, че предницата ми ОК, днес бях в един сервиз в дървеница, диагностицирали ходова част за 3 лева... и реших да чуя още едно мнение. та там ми казаха и показаха - тампони на макферсона, задни тампони на носачи, предни амортисъори...
та въпроса ми екато си харесам (примерно по цена) некви аморти, как да разбера, че са за моята шкода?
или просто да тарся аморти за форман?
ще се радвам и на препоръки



Тема Re: амортисъори за форманнови [re: fan]  
Автор The Best FORMAN (Dr.Ivanov)
Публикувано22.11.02 13:38



Ne budi baluk po magazinite na shkoda prodavat pulniteli za prednite amortisiori na cenata na cial v euratec az obache si opraih dva na cenata na edin
i sega shte hodia da mi praiat i prednite tam
Tva e v lokalnoto na Boris III sreshtu izlojbenia centur na Ovcha kupel imah golemi sumnenia samo che veche treta godina gi karam i ne sa mrudnali , a edinia kato go zanesoh beshe pulen s voda i zamruznal

Ни мъ глей че съм кат фафла в раминиете знам фатки


Тема Re: амортисъори за форман [re: The Best FORMAN]  
Автор ValGG (шемет)
Публикувано22.11.02 17:07



kakvo e tui jivotno pulnitel za amortisor?I samo za prednite li go ima?



Тема нищо не разбрахнови [re: The Best FORMAN]  
Авторfan (Нерегистриран)
Публикувано22.11.02 18:16



моля те, сложи некви препинателни знаци, нищо не разбрах от постинга ти. по-скоро схванах, че си си напълнил амортисъорите вместо да ги смениш. пълнителя от еуратек ли го взе? а сервиза се намирал до некав изложбен център в старата овча купел?
хе, май съм разбрал кжо си писал
поправи ме, ако некаде греша, плс.



Тема Re: нищо не разбрахнови [re: fan]  
Автор Favorit ()
Публикувано22.11.02 19:38



Да ти кажа не случайно пълнителите са по евтини от нови амортисьори. Цената е за сметка на качеството така че сам си прецени.
А, да. И определено няма кой да ме убеди че пълнител е по добре от нов



Тема Re: нищо не разбрахнови [re: Favorit]  
АвторSpido Rapido (Нерегистриран)
Публикувано23.11.02 00:41



Parvo Skodata NIAMA palniteli na amortisyorite!
A be Favorit ti vaobste znaesh li kakvo e palnitel na amortisyor,a?
Za tezi koito ne znaiat(kato Favorit ) obesniavam: palnitelia e amortisyor bez nikakvi elementi za zakrepvane. Toi se montira v "traba" koiato ve4e e s tezi elementi za zakrepvane. Primer: Opel Kadet- makfersonite sa mu s palniteli a vaprosnata "traba" e izrabotena zaedno s zenkela,:-))) e po - evtino e v tozi variant da smenish palniteli ot kolkoto zial makferson s shekel,a!!!!!! :-))))).



Тема Re: амортисъори за форманнови [re: ValGG]  
Автор The Best FORMAN (Dr.Ivanov)
Публикувано23.11.02 08:59



da kato im mahnesh tapite otgore i se vadi pulniteliaa ostanaloto e staroto obache na cena sa kato za nov ot Euratek 96 kinta a zadnite sa po okolo 80 shtot sa pak tip makferson okachvane
na mene mi gi napulniha za 80 dvata zadni kato smeniha ednoto steblo za 80 i tri godini niamam problemi tovaria si kombito do dupka i si durjat

Ни мъ глей че съм кат фафла в раминиете знам фатки


Тема Re: нищо не разбрахнови [re: fan]  
Автор The Best FORMAN (Dr.Ivanov)
Публикувано23.11.02 09:03



Ne bre chovek . Po magazinite prodavat samo pulniteli , a v euratek ima celi amortesiori ama az nito ednoto vzeh nito drugoto, a prosto otidoh na ovcha kupel i si gi napulnih starite i mi izleznaha dva na cenata na edin . Dano sega me razberesh

Ни мъ глей че съм кат фафла в раминиете знам фатки


Тема Re: нищо не разбрахнови [re: Spido Rapido]  
Автор The Best FORMAN (Dr.Ivanov)
Публикувано23.11.02 09:07



Pulnitel e amortesior bez suporta za zahvashtaneto za glavinata i chashata za prujinata , samo che i da vzemesh cial amortesior i da vzemesh pulnitel ti vse 100 kinta +/-

Ни мъ глей че съм кат фафла в раминиете знам фатки


Тема малко от малко...нови [re: The Best FORMAN]  
Авторfan (Нерегистриран)
Публикувано23.11.02 16:29



схванах
може в понеделник да намина към Овчата... още се почесвам по врата




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.