Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:20 15.06.24 
Автомобили
   >> Skoda
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Прехвърляне?нови [re: KrasiG]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано15.11.02 18:01



хъх
ако ТИ си от Благоевград... мисля че да :)
ама по-лесно ако е така - направи си регистрация в софия (или където си в момента)

се по лесно ше ти излезне новата лична карта :)


а иначе за прегледите - даа... тежки са вече... и в новия закон има толкоз много неща дето треа се гледат че шти падне шапката... и новостта е, че вее е регламентирано - при смяна на собственост - минаваш на пълен технически преглед - а не само сверка на номера..

мдаам.. лошо лошоооооо



Тема Re: Прехвърляне?нови [re: Aвaтapчe]  
Автор ValGG (шемет)
Публикувано15.11.02 18:54



maliiii



Тема Re: Прехвърляне?нови [re: KrasiG]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано18.11.02 12:21



мдаам...

ето ся... префърляне, мрефърляне..
префърляйте навреме - сичко възможно правете :(((

особено ако ПРОДАВАТЕ кола...
получих писмо от некви застрахователи... че с Шкодата която не съм и виждал даже от повече от 2 години е станало проишествие... шофера без книжка - ударил фиат - застрахователите платили 250 лв... и ся ги търсят от мене :(

даса иба у главата проста... как съм могъл да праа пъл;номощно а не договор :((

пак добре... че сумата е такава...че е било фиат... а не мерцедес... или недай боже човек...

ебааасиииии



Тема Re: Прехвърляне?нови [re: Aвaтapчe]  
Автор minimiro (Xara MASTER)
Публикувано18.11.02 12:27



E kak taka bre...nali v tui pulnomoshtno pishe "da predstavlyava sobstvenika pred KAT, Zastrahovateli...bla bla bla bla......"
Dori i da nema knijka, akt-a se pishe na shofera ne na kolata......
Otdelno ot tva, shtom zastrahovateli sa plashtali, zna4i e imalo grajdanska otgovornost... mdam...i v takuv slu4ai za 4ii X si gi dirat ot tebe?

Az kat se blusnaf (karam si shkodaka s Pulnomoshtno) Bulstrad si izplatiha shtetata i taka....pito-plateno...az zako sum ya plashtal taya grajdanska.....

A)bort, R)etry or S)elf-destruct?

Редактирано от minimiro на 18.11.02 12:32.



Тема Re: Прехвърляне?нови [re: minimiro]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано18.11.02 12:31



еми... ади де...


така пише в пълномощното... ама... то не е карал упълномощения от мене... а некой дето изобщо аз не познавам...
и застрахователя вика - дреме ми мене гъза - ти ли собственика - ти... плащай па се опраайте по веригата...



Тема Re: Прехвърляне?нови [re: Aвaтapчe]  
Автор minimiro (Xara MASTER)
Публикувано18.11.02 12:35



Ima neshto gnilo !!!
Shtom sa izplashtali shteta, zna4i e imalo grajdanska otgovornost.... osven ako...hm ne e bilo Kasko na Fiata....... togaz neznam kak se procedira......

A)bort, R)etry or S)elf-destruct?


Тема Re: Прехвърляне?нови [re: Aвaтapчe]  
Автор minimiro (Xara MASTER)
Публикувано18.11.02 12:38



Abe da ti kaa.... dori i v toya slu4ai..... s Kasko...pa ne treva da te zanimavat tebe....trebe da zanimavat toa s pulnomoshtnoto..... nal zatui ima tui pulnomoshtno.... da te predstavlyava......

A)bort, R)etry or S)elf-destruct?


Тема Re: Прехвърляне?нови [re: minimiro]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано18.11.02 13:55



БИ ТРЕБВАЛО... е казано по човешки...
иначе по закон - собственика :)

а тва съм аз...
не им дреме...

а за каско - ми щом са плащали - значи има каско - а гражданската треа да покрие разходите по каското - ама оня папурко е бил без книжка - и тогава гражданската духа... :(



Тема Re: Прехвърляне?нови [re: Aвaтapчe]  
АвторKrasiG (Нерегистриран)
Публикувано18.11.02 14:50



Малиииииииииииии.Малииииииииии.Малиииииииииииииии
Само се моля сегашния собственик на колата Ми да не прочете всичко тва че ще ме подгони още по-яко.
А какво е това пълномощно за което говорите? Ако мога да му замажа очите с нещо такова.Защото си мисля догодина да бракувам старата баба та хич не ми се иска да пръскам толко много пари за прехвърляне.



Тема Re: Прехвърляне?нови [re: KrasiG]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано18.11.02 16:50



ми генерално пълномощно... при нотариус...
то си е типово - там ше ви го напишат...


еми незнам аз... ама лично повече никога нема да продам кола така...
само договор деба :(




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.