Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:18 19.04.24 
Здравна
   >> Множествена склероза
*Кратък преглед

Тема Сестра Христина от манастира Свети Пантелеймон ?!нови  
Автор s_msМодератор (член)
Публикувано12.07.10 16:35



Какво е мнението Ви за сестра Христина от манастира Свети Пантелеймон? Имате ли впечатление от нейното "ЛЕЧЕНИЕ"?

Тя предлага преспиване в манастира и на сутринта тълкуване на сънищата...

Казва че имала 40 пациенти с МС...на всички помагала...



Тема Re: Сестра Христина от манастира Свети Пантелеймон ?!нови [re: s_ms]  
Автор eeeeeepak (неописуема)
Публикувано17.07.10 08:29



Ако имате намерение да ходите специално при нея,не си правете труда.
преди 4-5 години ходих.Първият път не ни прие.Не разбрах каква е причината.Вторият вече поговорихме

.Поиска ми разчитането от ЯМР,а аз и казах че и да го прочете,нищо няма да разбере.Обясни,че трябва да преспя там на земята в църквата и на сутринта да и кажа какво съм сънувала.Що за глупости !!!! Ако не сънувам нищо,а то едва ли ще заспи някой там какво ще правим?
Щяла да ми даде билки и телефонни номера на доктори.
Така,че ако пътувате съм онзи край просто се наслаждавайте на природата и не си губете времето с нея.



Тема Re: Сестра Христина от манастира Свети Пантелеймон ?!нови [re: s_ms]  
Автор cтaн4eтo (непознат )
Публикувано18.07.10 12:42



въобще не се лъжете,и аз съм ходила и съм спала в църквата и съм пила от билките,но ефект няма.само излишни разхоиди.познавам и други с мс,които с хдили без сезултат.за мен тя е мошенничка,само взема пари на хората.



Тема Re: Сестра Христина от манастира Свети Пантелеймон ?!нови [re: cтaн4eтo]  
Автор s_msМодератор (член)
Публикувано26.07.10 08:18



И аз останах със същото впечатление като Вас...не съм ходил специално...бяхме на почивка в Пампорово и затова ходих там...не ми вдъхна доверие и не отидах да спя там на следващият ден....



Тема Re: Сестра Христина от манастира Свети Пантелеймон ?! [re: s_ms]  
Автор cтaн4eтo (непознат )
Публикувано26.07.10 12:20



много правилн си постъпил.знае ш ли,че имаме общ приятел -leno



Тема Re: Сестра Христина от манастира Свети Пантелеймон ?!нови [re: s_ms]  
Автор Crocozebel (новак)
Публикувано19.08.10 12:07



За мен собствената ни психика си остава най-важното условие за справяне с болестта/след като веднъж съм я допуснала/! Забранете си притесненията, променете начина си на възприятие и отреагиране! Съветите ми са на база собствен опит. Всеки път, когато дам воля на емоционалността и позволя на дразнителите да ме провокират, губя и си докарвам по нещо.
А тогава не обичам да контактувам, защото не искам да товаря никого със собствените си проблеми - знам, че това не е добре, но какво да правя като предпочитам да споделям как съм се справила. Затова и не съм се включвала в дискусиите на клуба от доста време... Що се отнася до сестра Христина, сега научавам за нея. Не знам, може и да може, а може и да се възползва от силата на вярата ни, че дадено лечение е ефикасно, т.е. плацебо ефекта, който аз наричам или ефект на психиката, или ефект на вярата.

Дърпам се за косата, за да се измъкна от блатото, в което сама влязох поради глупост и вярвам, че ще успея! ИСКАМ ДА УСПЕЯ!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.