Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:51 28.04.24 
Здравна
   >> Множествена склероза
*Кратък преглед

Тема НОВОнови  
Автор dito (минаващ)
Публикувано26.02.10 19:59



http://watch.ctv.ca/news/w5/the-liberation-treatment/#clip237617
МНОГО СКОРО МИСЛЯ ДА СЕ ПОДЛОЖА НА ТАЯ ПРОЦЕДУРА!ИМА ЛИ НЯКОЙ МИНАЛ Я?



Тема Re: НОВОнови [re: dito]  
Автор мaмчe ()
Публикувано27.02.10 09:24





"Здраве заслужава този, който умее да се бори за него."/Л.Ковачева/


Тема Re: НОВОнови [re: dito]  
Автор prof.Tolpa (болен мозък)
Публикувано27.02.10 11:14



Не е съвсем ново. Има информация и тук, и на сайта на МС Общество. Там има и много болни, направили изследвания за запушени вени. Вече има и такива, направили операцията по отпушването им.



Тема Re: НОВОнови [re: мaмчe]  
Автор q_deff (обикновен)
Публикувано28.02.10 15:14



Хм, аз що ли си мисля, че "здраве" и "заслужава" са думи, които нямат място една до друга. Е, да ме прощава Л.Ковачева, ама тя не е, като да кажем по-популярният Хъкълбери Фин. Той, пък да знаете, какво е казал...Но това, какво казал Колю-рекъл Колю, няма значение, защото има на тази земя хора, които нито знаят как, нито умеят, поради обясними причини, да се борят. И даже звучи съмнително красиво, ама пък невярно.



Тема Re: НОВОнови [re: prof.Tolpa]  
Автор s_msМодератор (член)
Публикувано10.03.10 20:49



И какви са резултатите след отпушването ... ?



Тема Re: НОВОнови [re: s_ms]  
Автор prof.Tolpa (болен мозък)
Публикувано17.03.10 12:44





Там има още десетина теми по въпроса, пръснати по различните подфоруми. С търсачката излизат на Замбони. Примерно.



Тема Re: НОВО [re: dito]  
Автор binita (непознат )
Публикувано21.03.10 12:39



Здравейте, на всички които по една или друга причина се вълнувате от МС. Аз съм с тази диагноза от две години. И искам да ви кажа, че в момента се чувствам по добре, отколкото преди да разбера диагнозата. След като изчетох всичко, което можах за МС реших - няма да се "възползвам" от съвременните варианти за лечение или по-точно казано - поддържане на добро състояние на тялото. Реших да променя начина си на живот, да преподредя прериоритетите си и да се лекувам сама. Сама - със силата на мисълта и тялото си, с древните, мощни методи на Аюрведата, йога и зелени водорасли. Ходя по два пъти в годината в аюрведична клиника в индийските Хималаи, където за 14 или 21 дни се подлагам на терапии и всеки ден пия водорасли и прах от млади житни кълнове. Повярвайте - чувствам се прекрасно, живота ми е по-добър и се радвам на всеки нов ден! Болестите не идват случайно! Те са като аларми, които искат да ги чуем, да ни стреснат и да се променим. Ако не успеем вината е само наша. Уникалното ни тяло е способно на всичко, дори и на самолечение и възстановяване. Не си посипвайте главите с пепел и не се вкарвайте в ролята на жертва. Помогнете си сами. Готова съм да разкажа и повече за всичко, което съм преживяла и постигнала като резултати. И дори само на един човек да помогна - значи си е струвало!!! Обичайте се, такива каквито сте... И не хранете болеста! Оставете я да умре от глад!!! :)

А колкото до новостите при МС - радвам се за това, че вече има много по логично обяснение на ставащото с нас. Аз лично имам проблем с няколко шийни прешлена и то точно там където преминават главните артерии, които отиват към мозъка. Всичко това се получи вследствие на една катастрофа - челен удар при който съм направила камшичен удар и ми се е променила извивката на врата. Артериите се притискат почти непрекъснато и това обяснява състоянието ми в момента. Още първия път, когато отидох в Индия, лекарите обърнаха много сериозно внимание на това и провеждахме специални процедури на шията и на главата. Не мисля да ходя да проверявам дали това е така или не. Стига ми, че решението което взех преди две години е добро. Това ме кара да се чувствам като човек, който е по-добър, по- силен и по-щастлив. Желая го на всички от цялото си сърце!!! Усмихвайте се и живота също ще ви се усмихва... Нали знаете - каквото повикало, такова се обадило :)



Тема Re: НОВОнови [re: binita]  
Автор cтaн4eтo (непознат )
Публикувано30.03.10 13:28



Здравейте,идкам да споделя,че както писа и бинита,аз пия синьозелени водорадли от езерото кламатот 1998г и се чувствам много енергична с тях




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.