Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:02 27.04.24 
Здравна
   >> Множествена склероза
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Продавам Бетафероннови  
АвторKlee (Нерегистриран)
Публикувано05.08.09 01:18



Спешно продавам Бетаферон едномесечна доза със срок на годност изтичащ октомври 2009г., на цена 1000 лв. е-майл skyeye@dir.bg



Тема Re: Продавам Бетафероннови [re: Klee]  
Автор msb (непознат )
Публикувано21.09.09 19:36



продавам Бетаферон едномесечна доза със срок на годност изтичащ 01/2010г.,на цена 700EUR. е-майл msbwin@yahoo.com



Тема Re: Продавам Бетафероннови [re: msb]  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано04.10.09 18:39



Чак сега забелязах,че в клуба не могат да пишат нерегистрирани.Значи това е причината мненията тук да секнат.
Та по темата да попитам.Защо го продавате бе хора?Вие на каква цена ги закупихте инжекциите?



Тема Re: Продавам Бетафероннови [re: Pия]  
Автор BeйXaйBeй (air)
Публикувано07.10.09 11:35



А ти защо питаш!

"Ситен дъжд вали низ ясно небо,
ситен е, ситен, като маргарит..."


Тема Re: Продавам Бетафероннови [re: BeйXaйBeй]  
Автор klee4 (непознат)
Публикувано08.10.09 00:58



Нека никой не мисли,че продажбата на Бетаферона би донесъл на мен лично ни най-малка печалба. Дори напротив ..на загуба е. Става въпрос за лекарство конкретно за заболяване , от което онзи който има и най-бегла представа за какво служи и как действа не би задал подобен глупав въпрос "на колко го взимаме". Бетаферона на този етап не е необходим на болният по медицински причини и показатели и тъй като лекарството е кратък срок на годност , би могъл някой който спешно се нуждае от него да си го закупи от мен тъй като цената му е наполовината от цената в аптечната мрежа с редовни документи и неразпечатвани опаковки за едномесечна доза.



Тема Re: Продавам Бетаферон [re: klee4]  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано08.10.09 08:56



Не бегла,а много точна представа имам за какво служи лекарството.Попитах колко струва,защото на повечето пациенти им го поема здравната каса /и аз съм в това число/ .Но щом си писал/а ,че почти си на загуба,значи е закупено



Тема Re: Продавам Бетаферон [re: Pия]  
Автор klee4 (непознат)
Публикувано09.10.09 20:54



Точно така... закупено е.. и тъй като за нещастие на болните в тази държава има много боледуващи от МС, който имат нужда от него, а касата не благоволява навреме да отпусне така ценното за тях(на този етап) лекарство, както има и болни отхвърлени от касата, но нуждаещи се. В групата на тези хора съм и аз, закупила лекарството с надежда да си помагам сама до когато мога, но в момента не мога да го ползвам по медицински причини и показатели. Надявам се , че няма нищо лошо да се опитам да възвърна някой лев от вложението, което така или иначе сега не ми служи?!! Предполагам това обяснение ще внесе яснота по въпроса с продажбата на въпросния Бетаферон.



Тема Re: Продавам Бетафероннови [re: Klee]  
Автор klee4 (непознат)
Публикувано09.10.09 20:57



П.С. ... реалната цена за сведение е 1890 лв



Тема Re: Продавам Бетафероннови [re: Klee]  
Автор kkkari (непознат )
Публикувано23.10.09 20:41



KAK NE SE SRAMUVATE INJEKCIITE SA OTPUSNATI BEZPLATNO,A VIE GI TARGUVATE,NE VI LI E MINALO PREZ GLAVATA DA NAPAVITE DOBRO I DA GI PODARITE NA BOLEN,KOIITO NE E IMAL 6TASTIETO DA GO ODOBRAT OT KOMISIQTA-OZDRAVQVATE





Тема Re: Продавам Бетафероннови [re: kkkari]  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано24.10.09 21:47



Май не си прочел/а цялата тема и не си разбрал/а за какво става въпрос .Жената е обяснила подробно защо ги продава,а не подарява




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.