Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:38 28.06.24 
Здравна
   >> Множествена склероза
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Протоколи от месец май 2009  
Авторskyeye (Нерегистриран)
Публикувано17.05.09 22:21



Току-що (месец май 2009) получих протокола си за Бетаферон след година и половина чакане, но протокола е само за 1 месец, тъй като от Юни месец се очкавали промени в схемите за отпускане на скъпоструващите лекарствени средства ot здравното министерство...Има ли някой като мен в случая и дали има повече информация по въпроса? Тък като започнат ли се интерфероните, не бива да се спират и се страхувам дали няма да бъдем пренебрегбнати по някакъв начин и няма да ни бъдат удължени протоколите.
Благодаря предварително.



Тема Re: Протоколи от месец май 2009нови [re: skyeye]  
Авторgogo63 (Нерегистриран)
Публикувано18.05.09 09:59



Моя също свърши сега, беше за 5 месеца....не знам какво да ти отговоря....единственото място, което може да ти даде истински информация е патронажната сестра, която имаш....

Аз в четвъртък съм на комисия за нов протокол, по новите правила....какво ще стане??? Каквото било писано, дет се вика



Тема Re: Протоколи от месец май 2009нови [re: gogo63]  
Авторskyeye (Нерегистриран)
Публикувано19.05.09 08:09



Опитах да почепя информация от стар. сестра в лечебното заведение в което съм диспансеризирана , но и там са в "небрано лозе". В аптеката в която си поръчах Бетаферона, ми реагираха по същия начин, отностно тези промени от чни месец. Ясно е, че не се знае какво ще става...
Ще съм благодарна да споделиш информация (ако имаш) след комисията ти в четвъртък..Мерси



Тема Re: Протоколи от месец май 2009нови [re: skyeye]  
Автор1969 (Нерегистриран)
Публикувано19.05.09 08:46



Аз също зададох въпроси тук там и ми беше отговорено по същоя начин.Нищо незнаят.А кой ли знае и кога ще се разбере?


Нови правила щяло да има и ми се ще тези правила да са в наш плюс,но едва ли.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.