Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:02 26.06.24 
Здравна
   >> Множествена склероза
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема озонотерапиянови  
АвторCтeфka (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 13:40



Здравейте!
Давам Ви един руски сайт-http://doctor-ozon.ru/m_bauto.shtmlЗа лечение с ОЗОН
Моля Ви, прочетете го.
Защото Ви го давам с голяма надежда.
Преди години се запознах (нямам икоопдинатите) с една жена-беше болна от МС от доста години.Всяка година беше изкарвала по 2курса(Не помня дните..) ОЗОНОТЕРАПИЯ във Военна болница в София(Поне така ми каза...)
Продължаваше да си работи като ЗЪБОТЕХНИК , вървеше много добре...
По късно помолих приятелка от София да провери-оказа се, че не предлагат такова нещо.
Зная че във Варна има такава клиника.Някой пробвал ли е?



Тема Re: озонотерапиянови [re: Cтeфka]  
Авторstan4e (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 20:44



Здравей Стефка,не съм пробвала,но имам позната с МС,която пробва във Варна в болница"Света Марина".Има положителен ефект,но за около месец и после е същото положение,а не е безплатно.Мисля,че е около 250 лева единия курс на лечение.Във всеки случай не е лошо ,ако имаш пари и желание да пробваш.Никой не знае откъде ще има помощ.Аз съм я намерила във водораслите,гинкго билоба и Бургаските минерални бани.Процедурите и минералната вода там имат страхотен ефект при МС.



Тема Re: озонотерапиянови [re: stan4e]  
Авторharieta (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 21:02



каде са тези бани.какво то4но пиеш.моляте обясни малко по подробно.
какво ти помага



Тема Re: озонотерапиянови [re: stan4e]  
Авторcтeфka (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 08:27



Здравей Станче,
Благодаря за информацията.Ще пробвам за Бургаските мин бани.
Не се ли нарича това село-ВЕТРЕН?



Тема Re: озонотерапиянови [re: cтeфka]  
Авторstan4e (Нерегистриран)
Публикувано22.06.08 16:51



Да рова е село Ветрен.Не пия водата ю,а правя минерални вани,физиотерапия,масаж ръчен,криотерапив и гимнастика на Роше. Всичко в комплект има страшен ефект,но съм убедена,че основно е минералната вода там.Нодила съм на Поморие,много е хуТрябва да прибявате за да се уубедитебаво,много процедури,но без ефект,но там няма минерална вода.Единствения проблем е,че няма асансьори,но болните от МС ги слагат на първия етаж.



Тема Re: озонотерапиянови [re: stan4e]  
АвторFado (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 00:17



А каква е тази гимнастика на Роше?



Тема Re: озонотерапиянови [re: Fado]  
Авторstan4e (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 15:17



Това е една клетка ,има легло,лягаш и ти вързват краката с ластици и правиш упражнения но ти е лесно,защото ти закачат краката със скоби за мрежата,дори може и тежести да ти закачат ако искаш. На мен много ми помага за раздвижване на краката.Миналата година първите три дена не можех да направя колело на Рошето,въпреки,че са ми вързани краката,но после можах.Затова ви казвам,че водата и процедурите на Бургаските бани имат страхотен ефект.



Тема Re: озонотерапиянови [re: stan4e]  
Авторcтeфka (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 10:34



Аз съм с инвалидна количка. Има ли достъп до сградата и различните помещения?



Тема Re: озонотерапиянови [re: cтeфka]  
Авторstan4e (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 15:44



Здравей Стефка,за теб и дтуги.които са в твоето положениена Бургаските бани има и Специализирана болница за рехабилитация.Там има условия.В нея можеш да постъпиш със розово болнично направление и е много евтино.Цевната е потребителската такса,а ние сме освободени от нея.Не съм влизала там,но се каня в скоро време да посетя и нея



Тема Re: озонотерапиянови [re: stan4e]  
Авторstan4e (Нерегистриран)
Публикувано26.06.08 10:51



Специализираната болница е като санаториум/същите условия/.Аз само съм влизала в сградата,хубаво е.Стефке,иди и пробвай,но водата на Бургаските бани е много лечебна за МС.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.