Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:56 29.06.24 
Здравна
   >> Множествена склероза
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Ленено маслонови  
Автор stefo1977 (непознат )
Публикувано15.07.08 20:29



Здравейте!
Взех ленено масло,течно в бутилка,но не зная как се приема,а и упътване и листовка няма на опаковката.Ако някой знае какви дози и кога се приема,моля да пише,ще му бъда благодарен!





Тема Re: Ленено маслонови [re: stefo1977]  
Автор prof.Tolpa (болен мозък)
Публикувано16.07.08 17:03



Малко по-долу има тема, пак за лененото масло, която започва точно с описание на това, как да се използва когато е наливно.



Не помня дали е коментирано там но съм чел, че лененото масло е много нетрайно и чувствително към дневна светлина. (Затова в ТВ рекламата, чичкото го произвежда нощем.) Иначе казано, маслото трябва да се съхранява на тъмно и веднъж отворено, да се консумира бързо.

Допълнителна информация може да се намери и с Интернет търсачка.



Тема Re: Ленено маслонови [re: prof.Tolpa]  
Авторvania (Нерегистриран)
Публикувано16.07.08 19:51



Стефо , писах ти !

Поздрави!



Тема Re: Що толкоз тайно!?нови [re: vania]  
Автор prof.Tolpa (болен мозък)
Публикувано16.07.08 22:03



Да не го сваляш?





Тема Re: Няма тайни , професоренови [re: prof.Tolpa]  
Авторvania (Нерегистриран)
Публикувано17.07.08 09:33



А сега де, как да го свалям , като не съм го виждала....

, и обратното....
За лененото масло му писах, той си знае къде да гледа....



Тема Re: Ленено маслонови [re: stefo1977]  
Автор!!! (Нерегистриран)
Публикувано17.07.08 14:15



Нямам вяра на лененото масло,което предлагат по аптеките.Аз използвам смляно ленено семе,но това е мое мнение,което не налагам на никого





Тема Do: !!!нови [re: !!!]  
Авторvania (Нерегистриран)
Публикувано17.07.08 18:55



ВЯРНО ВСЕКИ ИМА ПРАВО НА МНЕНИЕ, ЗАЩО ЩЕ ГИ ПИШЕМ ТЕЗИ НЕЩА ТОГАВА ?

НЕ ТИ ЛИ ОТНЕМА ВРЕМЕ ПРИГОТВЯНЕТО , СЪС СТОМАХА ПРОБЛЕМИ ИМАШ ЛИ?
ПИЯ ОТ" АМЕРИКАНСКИТЕ" КАПСУЛИ, С ЛЕНЕНОТО СЕМЕ НЕ СЕ ПОЛУЧИ- ПРИ МЕН.

ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ГЛАВНИТЕ БУКВИ, НО ОЧИТЕ, МАЙ ЛЕНЕНОТО МАСЛО ВЪВ ВСЯКАКВА ФОРМА ЗА ТЯХ НЕ ПОМАГА МНОГО, НО ЗА ХОЛЕСТЕРОЛА, НАБЛЮДАВАМ ПОЛОЖИТЕЛЕН ЕФЕКТ





Тема Re: Няма тайни , професоренови [re: vania]  
Автор prof.Tolpa (болен мозък)
Публикувано17.07.08 20:15



Ми сподели с всички де! След като е по темата. Нали за това е форумът!?
Иначе, как да не те заподозре човек в задни мисли!?





Тема Re: Do: !!! & Coнови [re: vania]  
Автор prof.Tolpa (болен мозък)
Публикувано17.07.08 20:17



Не, че нямам вяра на маслото, но напоследък и аз ползвам смляно семе, като добавка към храната. Приготвянето е лесно, с машинка за кафе. Особено лесно е, когато друг ти го приготвя! Лененото семе, освен маслото съдържало и лигнини. Каквото и да представляват те, били особено полезни за един куп неща, включително и за дебелото черво. Бих предположил, че и на стомаха ще действа добре.
На един от руските форуми, една рускиня беше дала рецепта за смес от смляно, ленено семе, накиснато в растителна мазнина, с която била решила проблемите си със запека.



Тема Re: Do profesoraнови [re: prof.Tolpa]  
Авторvania (Нерегистриран)
Публикувано17.07.08 20:51



Преди 2-3 год ползвах подобна рецепта, като на рускинята, стомахът ми не можеше да го задържи, само хабих материалите.
От почти 2 год ползвам това от рекламата, с него нямам проблеми, но наистина може стомахът ми да е причината, заради другите лекарства, които се налага за пия, явно всеки си намира най-подходящото за организма и ако има положителен резултат.....продължава.

Ама Професоре, намерил си лесното - друг да ти го приготвя






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.