Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:45 25.05.24 
Здравна
   >> Множествена склероза
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема д-р Христо Ватев е в Софиянови  
Автор popo_roro ()
Публикувано01.07.08 15:06



Д-р Христо Ватев е в София до 14 юли и е готов да се срещне с болни от МС, на които да разкаже неща около заболяването. Единственото, за което моли, е съдействие, относно намирането на зала, в която да се проведе събитието. Той каза, че се ангажира относно заплащането на наема на помещението (макар че смятам, че е редно самите ние да имаме грижата за това).
Според мен, големината на залата би трябвало да зависи от броя на желаещите да посетят събитието, затова тези, които проявяват интерес, нека заявят желанието си до 04.07.2008 на

.
На 05.07. ще пиша колко желаещи са се събрали с молба за съдействие относно намирането на подходящо помещение (климатик, подходящи условия за хора на инвалидни колички, тоалетни).
Предлагам срещата да бъде в неработен ден (напр. 12.07.), за да могат работещи и хора от провинцията да вземат участие.



Тема Re: д-р Христо Ватев е в Софиянови [re: popo_roro]  
Авторses (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 08:27



Това е чудесно.Моля ви направте запис на срещата,за да мгат и неприсъстващите да се запознаят с лечението в Италия.



Тема Re: д-р Христо Ватев е в Софиянови [re: ses]  
Авторkladara (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 20:03



Супер !!!!!!!!!!!
Присъединявам се към молбата на ses .
Сигурна съм, че д-р Ватев ще каже интересни и полезни неща.



Тема Re: д-р Христо Ватев е в Софиянови [re: kladara]  
АвторCтeфka (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 14:57



Радвам се за всички, които ще се срещнат с него.
Аз не мога.
А бихте ли го попитали за:
1.Имат ли опит с лекарството TYSABRI?- зная че се използва в САЩ
2.А с лекарствара PROCARIN i NEW BOTOX?
2. За лечението С ОПЕРАЦИЯ с присаждане на СТВОЛОВИ КЛЕТКИ
И най вече: как се отнася Италианската здравна каса-има ли възрастово ограничение-както у нас



Тема Re: д-р Христо Ватев е в Софиянови [re: Cтeфka]  
Авторdf (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 22:01



И колко време се отпускат безплатно?
Аз не разбрах кога е срещата



Тема Re: д-р Христо Ватев е в Софиянови [re: ses]  
Автор popo_roro ()
Публикувано06.07.08 01:06



Това е един линк към материал на д-р Ватев, който вероятно ще бъде дискутиран по време на срещата.


Ако успея да организирам запис на срещата ще публикувам материала след 12 юли.
Ще му предам въпросите на Стефка.



Тема Re: д-р Христо Ватев е в Софиянови [re: Cтeфka]  
Авторnizza (Нерегистриран)
Публикувано07.07.08 14:56



Не разбрах, знае ли се точно кога и къде ще е срещата?



Тема Re: д-р Христо Ватев е в Софиянови [re: nizza]  
Автор popo_roro ()
Публикувано07.07.08 15:40



Моля, прочети условията за участие в срещата. Срокът за подаване на заявка вече изтече. Не че имам нещо против да дойдат още хора, но ако всеки ден има по някой нов ще има сериозен проблем с намирането на подходящо място за провеждане на срещата. Тъй като сравнително малко хора ми писаха, че искат да участват, тя вероятно ще се проведе в частен дом като вероятната дата на провеждане е 12 юли (и двете неща все още не са уточнени).



Тема Re: д-р Христо Ватев е в Софиянови [re: popo_roro]  
АвторCтeфka (Нерегистриран)
Публикувано07.07.08 15:41



Много ще съм благодарна. Надявам се!



Тема Re: д-р Христо Ватев е в Софиянови [re: Cтeфka]  
АвторCтeфka (Нерегистриран)
Публикувано07.07.08 16:00



Зная-досадна съм.
,Бихте ли попитали д-р Ватев дали в Италия Здравната каса налага за лекарствата възрастови ограничения.
Аз съм на 58г и съм отписана...Никакви безплатни лекарства на ми се полагали...?
Зная- младите ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да бъдат лекувани,
Но какво да правим ние, по-възрастните?
При 28г1м изработен трудов стаж-намаляват ми с 50%пенсията(чета си пенсионното решение), не ми дават Личен асистент т.к съм разведена...
Ако може- да даде сайт на Ит закон , на тяхната Здравна каса...Предварително благодаря!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.