Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:57 20.04.24 
Здравна
   >> Множествена склероза
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: озонотерапиянови [re: stan4e]  
Авторharieta (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 00:23



даи моляте тел. на мин. бани..искам да се запиша



Тема Re: озонотерапиянови [re: harieta]  
Авторstan4e (Нерегистриран)
Публикувано11.07.08 21:09



здравей Хариета,извинявай,но бях на баните и затова не ти отговорих веднага.Тел. на балнеохотел"св.Мина" е 05512/23-74,а на специализираната болница е 05512/23-78 и 05512/23-22.Успех



Тема Re: озонотерапиянови [re: stan4e]  
Авторharieta (Нерегистриран)
Публикувано11.08.08 11:17



Здравеи Stan4e.Вапросните мин.бани са в Житарово или става вапрос за Бургаски минерални бани.Моляте да мо обясиш.Как са условията там.храната стаите.Благодаря



Тема Re: озонотерапиянови [re: Cтeфka]  
Авторstan4e (Нерегистриран)
Публикувано12.08.08 16:57



Здравей Хариета

Бургаските минерални бани се намират в с.Житарово(с.Ветрен)Балнеохотел "Св.Мина" е три звезди.Условията и храната са идеални,но тази година,за 15 дена по НОИ платих 245 лева.Единственият проблем е че няма асансъор и не е подходящ за хора с инвалидни колички.



Тема Re: озонотерапиянови [re: stan4e]  
Авторharieta (Нерегистриран)
Публикувано13.08.08 08:45



Аз имам проблеми сьс ставите мускулите,артроза.Болки в врата и таза.Разбрах 4е правят кални бани и луга.Ти правила ли си кални бани.Дали хигиената е на ниво.Записах се,но ми казаха 4е стаите са с обшт санитарен вазел.По двама или трима в стая.



Тема Re: озонотерапиянови [re: harieta]  
Авторstan4e (Нерегистриран)
Публикувано14.08.08 13:43



Не е вярно това,което са ти казали.Балнеохотел"свети Мина"дом1 е три звезди.По двама са в стая със самостоятелен санитарен възел.Правят и луга и кални вани,а минералнаа вода там е много лечебна.Иди и ще се увериш.Хигиената е на ниво.



Тема Re: озонотерапиянови [re: stan4e]  
Авторharieta (Нерегистриран)
Публикувано24.04.09 11:31



stan4e искам да ти благодаря,4е ми препора4а Бургаските мин. бани
Понеже няма6е места в хотел Мина,вzех zа болницата.
Стаите не са добри но процедурите и водата са невероятни.Персонала е много внимателен.По4ти цяла zима иzкарах беz болко успокоява6ти.За което сьм много 6тастлива.Но от януари се по4на пак.До колкото раzбирам ти си била в св.Мина там как са процедурите/калта,лугата,басеина/
На мен много ми допадна вьн6ния басеин с мин.вода.останах доволна.Сега смаятам да пробвам в св.Мина та zа това те питам.благодаря



Тема Re: озонотерапиянови [re: harieta]  
Авторstan4e (Нерегистриран)
Публикувано24.04.09 19:02



Зд равей Harieta,радвам се,че си доволна.Аз пък тази година исках да отида в болницата,но не можах да се уредя.Четири пъти съм звъняла от ноември до февруари.Исках от 1.04,но ми казаха,че на 20.02 се прави резервация,а тогава телефона даваше все заето,а мобилния беше измлючен.В "Свети Мина" условията са по-хубави,защото е балнеохотел,а ти си била в специализираната болница,където е по-евтино и има асансьор.Аз исках там заради асансьора,иначе в хотела ме настаняват на първия етаж,но пак има ходене на втория и на приземния за водните процедури.Но водата е толкова лечебна,че не смея да пробвам на друго място.Сега резервирах заюли в хотела.



Тема Re: озонотерапиянови [re: stan4e]  
Авторharieta (Нерегистриран)
Публикувано24.04.09 22:19



да така е но стаите не са хубави.Таzи година смятам да пробвам в хотела.На мен отпуската ми е преz юли.да е живот и zдраже може да се видим.лека ве4ер




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.