Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:01 27.06.24 
Здравна
   >> Множествена склероза
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема fibromyalgieнови  
Авторharieta (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 21:29



Здравеите,
ве4е години се вла4а само по лекари.Страдам от постоянна хрони4на умора.Пре4е ми да живея нормално.Вси4ко опитах /болна сам била от мононоклеоза ещаин бар вирус/Но умората така и не си отива.Не можете да си представите колко ми коства за да работя.Психи4ески и физи4ески сам срината.Имам болки в костите мускулите/понякога като 4е ли краката ми се прегъват/едвам се изка4вам по стълбите.
Преди 2 год.правих магнитен резонанс.Вси4ко е нормално.Бях при невролог.
Ве4ер се събуждам с изтръпнали крака и ръце.После отшумява.
Умора Умора и пак умора.
Живея в някъкав ад никои не ми вярва.
Сега еи така лекаря ми постави фибромиалгия.
Моля ви помагаите.
Вазможно ли е да не се е видяло на ЕМР.
Има ли някакви други изследвания с които се доказва



Тема Re: fibromyalgieнови [re: harieta]  
Авторvania (Нерегистриран)
Публикувано31.05.08 01:53



Здравей,

Фибромиалгията е хронично заболяване, характеризиращо се с болки в мускулите.
Други симптоми : световъртеж, прескачане на сърцето, шум в ушите, замаяност, непоносимост към алкохол , липса на либидо и т.н.
Това заболяване е едно от причинителите на паническото разстройство.
Не се притеснявай, овладява се!
Въпросът ти изисква доста обширен отговор, затова -

просто напиши " фибромиалгия" в търсачката и ще получиш доста информация, аз от там го прочетох.
Успех и кураж!



Тема Re: fibromyalgieнови [re: harieta]  
Автор dito (новак)
Публикувано31.05.08 09:51



преди години една докторка без да я питам и да знае че съм боледувал от мононуклеоза спомена че в Америка е направена не друга а статистическа връзка между МС и мононуклеозата

не зная какво искаше да каже може би само инфо но явно че тоя вирус ебщайн бар прави поразии!бил съм болен от мононуклеоза на 2 годишна възраст и е протекло много тежко с риск за живота ми!освен МС който имам от 1995 г. сега и аз чувствам тая слабост за която говориш!



Тема Re: fibromyalgieнови [re: harieta]  
АвторPokcи (Нерегистриран)
Публикувано31.05.08 13:45



ако искаш ми пиши на: aira77@abv.bg
имам нещо впредид, но не искам да прозвучи като реклама



Тема Re: fibromyalgieнови [re: dito]  
Авторvania (Нерегистриран)
Публикувано31.05.08 15:28



Дито,
вярно е , че симптомите , които тя описва много приличат на МС. Доколкото разбрах, ЯМР е правен преди 2 год. и може би е нужен нов.
Ако е МС , все нещо ще се види, ако наистина е фибромегалия - съмнявам се , защото последното е свързано с биохимични процеси , проточащи в мозъка и може би трябва друг вид изследване.
Един ЯМР , никога не е излишен при симптомите, които описва.
Това, че някой лекар, ей така ( според думите и) е поставил някаква диагноза, никак не ме учудва, като си ги знаем някои лекар как претупват нещата.





Тема Re: fibromyalgieнови [re: Pokcи]  
Автор dito (новак)
Публикувано31.05.08 15:39



ТОВА ЗА КОЙ СЕ ОТНАСЯ?



Тема Re: fibromyalgie [re: dito]  
Авторvania (Нерегистриран)
Публикувано31.05.08 17:06



Ами нали се опитваме да помогнем на harieta?
Не споря с теб, а се чудя каква е причината за оплакванията и, дано не е МС, фибромегалията се лекува, така, че ако наистина е това е по-малкия дявол


Ти пък сега да не се засегна



Тема Re: fibromyalgieнови [re: vania]  
АвторProtec (Нерегистриран)
Публикувано05.06.08 16:31



Фибромиалгията, както и фантомната болка, може да се повлияе с едно нелекарствено средство, известно като FARABLOC. Представлява специално изработена синтетична тъкан с вградени много тънки стоманени нишки. Ако увиете с парче от този плат болезненото място, то се изолира така от външните високочестотни електромагнитни полета и вероятно това влияе на нервните импулси свързани с болката. Възможно е да се опита с много ситна метална мрежа от тези за прозорци, но трябва да се увиете с нея така, че да няма пролука. Вижте в Нета за този нов метод, ако четете английски.



Тема Re: fibromyalgieнови [re: Protec]  
Авторharieta (Нерегистриран)
Публикувано05.06.08 22:16



Моляте обясни пове4е за този метод.Не разбрах.С англииския сам зле.



Тема Re: fibromyalgieнови [re: harieta]  
АвторProtec (Нерегистриран)
Публикувано06.06.08 09:31



Нервната система на човека и животните е чувствителна към електромагнитните полета, които буквално пронизват телата ни - това са всички радио и телевизионни предаватели, свързочни станции, далекопроводи, мобилните телефонни станции, домашните електроуреди, атмосферните електрически разряди /мълниите/, спътниковите предаватели, електрическия транспорт и др. Отдавна много учени са правили експерименти, доказващи категорично вредното влияние на този т.н. електромагнитен смог върху важни "командни" структури в мозъка, които регулират имунитета. Цялото човечество вече живее в необичайна среда, "замърсена" и от невидимите електромагнитни полета, които в същност объркват дейността на нервната ни система. Въпросното необичайно средство за потискане на болките при фибромиалгия - ФАРАБЛОК, действа именно като изолира част от тези нежелани външни въздействия, защото фината метална мрежа не пропуска определени електромагнитни излъчвания. "ФАРА" идва от името на известния в миналото физик Фарадей, създател на т.н. фарадеев кафез - клетка от метална мрежа, в която не проникват такива външни полета. Интересен е и лечебния ефект на алуминиево фолио, с което ако човек се увие за известно време се изолира също от някои външни полета, но и в организма му обратно се връщат подобни излъчвания от собствения му организъм. В Русия например се предлага т.н. многослойно лечебно одеяло, което по същество представлява алуминиево фолио, някои твърдят, че дори се подмладяват при по-продължително използване на това просто средство.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.