Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:36 01.07.24 
Здравна
   >> Множествена склероза
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Да вярваме ли?нови  
Авторtani (Нерегистриран)
Публикувано11.11.07 11:08



Можете ли да ми кажете за начина на лечение на МС на Халил Баев от гр. Харманли и ефекта от неговото лечение. Можем ли да вярваме на този лечител?



Тема Re: Да вярваме ли?нови [re: tani]  
Авторstan4e (Нерегистриран)
Публикувано11.11.07 11:42



дадохяа ми телефон на този лечител,обаче никой не се обажда на него



Тема Re: Да вярваме ли?нови [re: stan4e]  
Авторtani (Нерегистриран)
Публикувано11.11.07 15:52



Аз се обадих на тел. 0878771726 и ми казаха само да отида без да ми обеснят подробности относно лечението.



Тема Re: Да вярваме ли?нови [re: tani]  
Автор1969 (Нерегистриран)
Публикувано11.11.07 20:14



Четох статията за него.Не вярвам,че е излекувал някой.Не само от МС ,а и каквато и да е друга болест.



Тема Re: Да вярваме ли?нови [re: tani]  
Авторstan4e (Нерегистриран)
Публикувано12.11.07 16:16



Знам само,че лекува с билки.



Тема лекува ме баев!нови [re: tani]  
Автор dito (непознат)
Публикувано13.11.07 11:54



ходих при лечителя научавайки за него от вестниците!приема в къщата си!чакаха и едни хора немско говорящи!като ме видя и попита за какво чакам аз му казах че проблема ми е МС!"ахаа мс-ка ей сега ще те оправим" след което се качих горе!даде ми една малка торбичка билки сушени които пия два пъти на ден на гладно+една течност с която да си мажа тялото!изпълнявам стриктно всичко което ми каза вече месец но ефект не чувствам никакъв!ще отида отново понеже ми е на път и не ме затруднява ходенето при него!пари казва колкото ми оставиш!надявам се и аз да ми помогне нещо а и нищо не ми пречи да опитам плюс това човека е приятен не е като типичните шамани!



Тема Re: лекува ме баев!нови [re: dito]  
Авторtani (Нерегистриран)
Публикувано13.11.07 12:34



Благодаря, че ми отговорихте. dido дано получиш добър резултат от лечението.



Тема Re: лекува ме баев!нови [re: tani]  
Автор1969 (Нерегистриран)
Публикувано24.02.08 19:19



Чудех се дали да пиша тук за това.Но ще ви го напиша,а вие си направете изводите.Звъннах на въпросния лечител и му зададох доста въпроси.Попитах го колко човека е е излекувал от МС.Очаквах да чуя поне двуцифрена бройка.Отговорът беше "хиляди"

.Уточних,че го питам само от МС колко са,а не всички болни.Е да,правилно ми е казал,излекувал бил хиляди.Имало и такива,на които не е можал да помогне,но то МС била 250 вида !!!!!!!1 Това ми беше достатъчно .Поне после имаше за какво да се смея



Тема Re: лекува ме баев!нови [re: 1969]  
Автор dito (непознат)
Публикувано26.02.08 15:26



ама човека гледа как да изкара пари пък вие!още не мога да си измириша дрехите от мазилата му!каза ми че лично гайдарски е ходил при него с някъв депутат на който да лекува сина!и на мен ми каза това със 250 те вида МС.може и така да е в паралелния свят в който той живее!човешката мъка е голяма и аз съм бил свидетел как му се обаждат хора от варна да идват при него!не само с мс той лекува всичко ако уцели номера на бостта

все пак носи положителна енергия и не иска пари казва ако искаш дай нещо!



Тема Re: лекува ме баев!нови [re: dito]  
Автор1969 (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 19:48



Хахаха,това за Гайдарски и на мен ми го каза по телефона,но не ви го написах.Звучи толкова безумно,че щяхте да си кажете,че си измислям

.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.