Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:12 26.06.24 
Здравна
   >> Множествена склероза
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Ивайло Йорданов и МС...нови  
Автор s_msМодератор (член)
Публикувано05.03.08 19:14



- Борбен човек си, какво става с болестта?
- Да чукна на дърво, засега съм добре. Не ходя на лекар, но всеки ден си слагам инжекции
Всички хора знаят за множествената склероза. През 1997 г. нарочно го казах. Доста хора се разболяват от нея. Можеше да скрия. Но като човек, като мъж бях длъжен да кажа пред обществото. Да вдигна аларма - има такава болест, съществува и е коварна, ако не се вземат мерки. Помня, лекарят в Лисабон, като ми съобщи, направо се разплака. Както обикновено всички знаеха, само аз не. Те виждат изследванията все пак. Докторът ми съобщава, а аз му отговарям: "Какво? Ще мрем ли?" Бях на 27-28 години. Е, притесних се. За Мария най-вече, беше на 3 години. Докторът каза, че за живота няма опасност, но за футбола - край. Обясних му, че просто не става. Идва световното през 1998 г., трябва да играя. Докторът пое голям риск. Призна: "Не мога да те спра, но трябва да почнеш да се лекуваш". Лек няма де, има стопиране. Инжекциите ги слагам от 4 години, всеки ден.






Тема Re: Ивайло Йорданов и МС...нови [re: s_ms]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано06.03.08 12:39



Стига с тоя Ивайло Йорданов , все фигури от футбола и фолка , добре , че Азис не е с тая болест , щото все такива хора са ни пред погледа , а другите , дето се справят някак си , даже много по-добре не са обект на медиите , за което сърдечно благодарим...



Тема Re: Ивайло Йорданов и МС...нови [re: s_ms]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 17:30



Велик е Ивайло и като човек,и като футболист.Жалко,че на такива хора като него се случват лошите неща.....Пожелавам му много щастие и да не забравя,че има и други едни хора,които го харесват не защото би седнал с тях на маса,за да им плати сметката и защото има пари и т.н.А защото има прекрасна усмивка и очи,които не се забравят..................



Тема Re: Ивайло Йорданов и МС...нови [re: aз]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 17:33



Да можеше да го разбере,че е така.....



Тема Re: Ивайло Йорданов и МС...нови [re: aз]  
Авторlucho (Нерегистриран)
Публикувано08.03.08 11:47



Ей...влюбен(а)!:))))))))



Тема Re: Ивайло Йорданов и МС...нови [re: lucho]  
Автортoй (Нерегистриран)
Публикувано08.03.08 16:02



Мисля,че е влюбенА !



Тема Re: Ивайло Йорданов и МС...нови [re: тoй]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано08.03.08 17:20



Не съм влюбена!Просто той е чудесен човек и има прекрасни очи............



Тема Re: Ивайло Йорданов и МС...нови [re: aз]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано08.03.08 17:24



Излъгах...





Тема Re: Ивайло Йорданов и МС...нови [re: aз]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано11.03.08 10:01



То пролет пукна , любовта се възражда , кой знае....



Тема Re: Ивайло Йорданов и МС...нови [re: Ивaн]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано11.03.08 20:17



Влюбена!!!!!Ужасно много го обичам!!!Но дали и той го знае?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.