Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:00 27.06.24 
Здравна
   >> Множествена склероза
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема HIDROKOLONTERAPIAнови  
АвторSTEFKA (Нерегистриран)
Публикувано01.12.07 23:56



Факт е моят проблем със запека от много години.
Дъщеря ми иска да ме води на ХИДРОКОЛОНТЕРАПИЯ.
Аз не зная дали в София някъде се прави. В Пловдив на намерихме кабинет
Затова се обръщам се към тези от вас, които живеете в София-ако знаете такъв кабинет-моля , дайте ми координати.Предварително благодаря..e-mail: ststoeva@abv.bg



Тема Re: HIDROKOLONTERAPIAнови [re: STEFKA]  
Автор popo_roro ()
Публикувано03.12.07 08:32



Аз също се интересувах преди време, но единственото място, където чух, че се прави беше за някакъв санаториум/хотел край морето (за съжаление и аз съм от София). Четох информация, че чужденците много си падали по нея





Тема Re: HIDROKOLONTERAPIAнови [re: popo_roro]  
Авторlucho (Нерегистриран)
Публикувано03.12.07 22:32



Такъв уред за хидроколонтерапия има наистина край морето, в центъра на д-р Емилова. Напишете в гугъл името и и ще имате повече инфо, а всъщност и в http://www.emilova.org/bg/articles/arthydro.html . Попитайте там за уред и в София. Може и да знаят нещичко по въпроса. Вижте и тук - http://spidersport.com/forum/viewtopic.php?p=39621&sid=49d4ba3f1e822583561138439e91e4be



Тема Re: HIDROKOLONTERAPIA [re: STEFKA]  
Автор dito (непознат)
Публикувано05.12.07 10:28



здравей преди година може би гледах предаване на михнева неудобните посветено цялото на тоя вид терапия и положителното въздействие върху организма!дадоха една жена с кожни проблеми които са се оправили от това прочистване!михнева даде и няколко холивудски звезди като каза че една от причините да изглеждат толкова добре е именно хидроколон терапията или измиване на дебелото черво което се прави на няколко процедури!дадоха лекаря който ги прави и уреда на който той вижда какво се отделя при промивката!каза че някои мръсотии с времето в червата стават твърди като дърво и че те могат да се образуват и при човек който не се оплаква от запек а напротив!след като гледах това предаване се обадих на посочения жсм и запазих час но особеността е че беше началото на пролетта и центъра им от боровец се мести на морето лятото някъде около варна бееше!тогава услугата струваше 300 лв а сега не знам!на запад посочиха че взимат много повече и че там редовно се подлагат на тая прочистваща организма терапия!



Тема Re: HIDROKOLONTERAPIAнови [re: STEFKA]  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано15.01.08 13:34



най-добрият кабинет в София за извършване на тази процедура е студио"Меджик Лайн"
телефон за записване на час: 952 19 37



Тема Re: HIDROKOLONTERAPIAнови [re: STEFKA]  
Авторниko (Нерегистриран)
Публикувано19.03.08 14:52



Помня,че миналата година срещнах в нета инфо за Хидроколонтерапия в Пловдив,ама сега не намирам нищо.Ако някой знае къде правят такова прочистване в Пловдив,моля да сподели!



Тема Re: HIDROKOLONTERAPIAнови [re: ниko]  
Автор3инa (Нерегистриран)
Публикувано26.04.08 13:51



Запека сус сигурност е нещо много тревожно и показва, че тялото не работи правилно. Моята дъщеря е имала винаги запек, това много ме е тревожело, но не съм знаела какво да направя без да и навредя. Преди няколко месеца достигнахме до информация, която в момента е махнала запека като наш проблем. От 3 месеца разбрахме, че за да има изпразване на червата по 2-3 пъти на ден трябва да се пие Magnesium oxide. В момента тя пие на 2 пъти по 250 мг магнезиев оксид, което и помага да бъде в тоалетната по 3-4 пъти на ден. Съвета които получихме е: ДА ЗАПОЧНЕ С 250 мг, И ДА УВЕЛИЧАВА ИЛИ НАМАЛЯВА КОЛИЧЕСТВОТО МУ , СПОРЕД ТОВА КАК ТОИ И ДЕИСТВА !!! Дъщеря ми е с МС. Надявам се да ви помогна с тази информация.



Тема Re: HIDROKOLONTERAPIAнови [re: 3инa]  
Автор popo_roro ()
Публикувано28.04.08 23:32



А това за магнезиевия оксид, лекар ли ви го каза? Питам, защото ако трябва лекар да прецени дали трябва (и колко) да се взима, може би е по-добре да се посети специалист? Освен това дали ще действа на всеки? Аз съм много заинтригуван, ако това наистина помага - та кой не иска едно хапче да му реши поне един от многото проблеми?



Тема Re: HIDROKOLONTERAPIAнови [re: popo_roro]  
Автор3инa (Нерегистриран)
Публикувано04.05.08 15:19



Да. Информацията я знаем от лекар. По принцип винаги е добре да се направят изследвания. Знаеики обаче колко е трудно да се намери лекар, отворен към лекуване на какъвто и да е здравословен проблем / защото , не редовното изпразване на червата Е здравословен проблем, стоящ в основата на много болести / с витамини , не знам доколко ще бъдат успешни усилията ви. Магнезия е също витамин изкл. нужен за нервната система, така, че дозата която приемаме ние-500мг/ден, разпределен за след всяко хранене, не ни безспокои и работи чудесно за нас. Със сигурност витамина трябва да работи за всеки организъм. Съвета към нас беше: започвате със 250 мг и спрямо това как реагира вашия организъм можете да задържите дозата или да я увеличавате до 500-600 мг. на ден.



Тема Re: HIDROKOLONTERAPIAнови [re: 3инa]  
Авторdovolen (Нерегистриран)
Публикувано04.05.08 16:17



"Магнезия е също витамин изкл. нужен за нервната система"
Извинявам се, нямате ли грешка за магнезия, който не е витамин






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.