Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:16 02.07.24 
Здравна
   >> Множествена склероза
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Да вярваме ли?нови [re: 456]  
Автор1969 (Нерегистриран)
Публикувано19.04.08 13:47



Като няма лъжа,кажи каква е истината де? От какво точно те излекува?До сега писа няколко пъти колко си доволна,но нищо конкретно по въпроса.



Тема Re: Да вярваме ли?нови [re: 1969]  
Авторphilips (Нерегистриран)
Публикувано19.04.08 15:31



Не разбирам как може да си съставяте мнение за някого от тел.разговор и нечии писанията.С риск да обидя някой ще напиша, че тези, които отправят упреци към zara са доста ограничени...Бяхте помолени любезно да престанете със злобните бележки.Никой не ви натрапва мнение, а само споделя! (което всъщност е целта на този форум).
Следих темата, но мисля, че вече е време да се намеся.Бях в Харманли при лечителя Баев!Отнесе се много позитивно и добронамерено!Не е поискал пари от никого!
И да-той не е Господ.Някой мислят, че като пият каквото и да било, панацеята ще настъпи мигновено!Болестта не е дошла за 1 ден и също така няма да се почувствате добре за толкова време!
Аз пия билките от месеци.Тъй като искате конкретика-добре.Чувствам сила в краката, повече енергия като цяло (без PK Merz), не пия антидепресанти и успокоителни, функцията на пикочния мехур се възстанови!
Не съм роднина на лечителя, всъщност съм от доста по-далеч! Човекът ми изпрати билките по куриер, тъй като нямах възможност да отида при него!
Бъдете здрави и малко по-позитивни!
Успех на всички!



Тема Re: Да вярваме ли?нови [re: philips]  
Автор;) (Нерегистриран)
Публикувано19.04.08 16:28



браво !!!
именно за това говорех ...
споделяш лични наблюдения или мнения и толкова ... без злоба и грубости


да аз смтам, че не бих се вързал на някакъв подобен гуру ... поне за сега, но и никога няма категорично да го игнорирам.


Един върви и влачи след себе си дълъг конец. Среща го друг и го пита:
- Защо влачиш тоя конец?
- А ти какво искаш, да го бутам ли?

RESPECT !



Тема Re: Да вярваме ли?нови [re: ;)]  
Авторlucho (Нерегистриран)
Публикувано20.04.08 00:58



Срещат се ловец и рибар. Ловецът: Прострелях елен с рога 4 метра. Рибарят: Улових мряна - един метър с мустаци два метра. Ловецът: Слушай, ако намалиш от мряната, съм готов да намаля от елена.



Тема Re: Да вярваме ли?нови [re: lucho]  
Автор dito (непознат)
Публикувано20.04.08 10:42



ако може и аз да се кача на ринга!?темата виждам стана доста интересна и разгорещена!забравих точно кога но в края на м.г. и аз ходих при Баев!веече бях и писал че добрата страна е че той не ангажира финасово колкото дадеш може и един лев а той насреща ще ти изнесе цяло представление което ще ви зареди с много положителна енергия!първо ще започне че мс-ката както казва той е най гадното заболяване!ще даде пример със слави трифонов който обаче надали е ходил при него?:)и ще започне да говори че мс не е проблем за него и ще даде пример с гайдарски завел лично някъв депутат за сина му,и как за месец го е опправил и е хлърлил патериците момчето!след това дава билките евентуално капки и мазило и казва нищо не струва каквото дадеш?пожелава да се оправиш ама не забравя да спомене че са 250 вида:) и дано е уцелил билката!ходих и втори и трети път все същото но освен че си омирисах дрехите от мазилото друго не стана!поне е добронамерен човека и с това нищо не струва ти разтопява сърцето и поне аз двата пъти му дадох по 20 лв за цирка и хубавите думи а веднъж дадох и пет лв че нямах повече и без друго!извода ми е че може да отиде човек да се разкара до харманли за него но пък гаранции за подобрение никакви!поне за няколко дена думите му ме накараха да мисля за мс като за настинска и се чувствах по спокойно и уверено в победата:)



Тема Re: Да вярваме ли?нови [re: dito]  
Авторphilips (Нерегистриран)
Публикувано20.04.08 12:15



Не мога да се съглася с театъра (dito си позволи да напише думата цирк), които описвате, че играе лечителя Баев.В момента, в който бегло ме погледна и забеляза походката, се усмихна и каза MS!Ще кажете, че това е лесно-походката е характерна и тук няма да споря.
Въпросното мазило не е толкова страшно-вярно е в началото доста силно миреше на камфор, но след това изветрява и не мирише, нито пък цапа дрехите.
На мен например не ми е говорил за описания случай с проф. Гайдарски.Предостави ми тетрадката с благодарствени писма, създадена по инициатива на хора, които са го посетили.Получих също така и CD с филмче, записано от местна кабелн телевизия.А за Слави Трифонов не мога да коментирам, въпреки, че не е невъзможно.Изводът е направен от това, което видях с очите си-многото и разнообразни чакащи хора, споделящи съдбите си и големият автопарк пред дома му, приличащ на автосалон!
Вярвайте повече в доброто, защото то съществува!





Тема Re: Да вярваме ли?нови [re: tani]  
Автор dito (непознат)
Публикувано20.04.08 13:56



опитвах се да кажа че е приятелски настроен и е с приповдигнато настроение което те зарежда положително!миризмата по дрехите остава доста дълго щом още я има значи държи поне няколко месеца:)казах също че човек може да опита и да се разходи ако има възможност но вие пишете така все едно те оправя напълно!под цирк нямах предвид точно цирк като цирк но си излизаш от него напомпан с положителни емоции като след цирк!да това ми е мнението може да се опита но само при излязла възможност да се иде до там!също казах че не иска човека пари каквото дадете наистина е така!откакто моя приятелка много рязко се подобри след взимане на някакво причастие от поп вече не се смея на такива неща!просто явно наистина има необясними неща вярвам в това!



Тема Re: Да вярваме ли?нови [re: dito]  
Автор дoди (непознат )
Публикувано26.04.08 20:22



Нека и аз да изкажа своето скромно мнение,ако ми позволите.MS е специалитет на лекарите Невролози.Това е заболяване за което все още не е изяснено от какво точно се причинява.Добре е установено че засяга много органи и системи на организма за различно дълъг период от време,както и че е нарушена скоростта на предаването на нервния импулс поради нарушаване целостта на обвивките на нервите.Този патологичен процес се върши не от външен фактор, а от самия организъм.Няма смисъл да се вярва на магическите способности на лечители,след като обясних че това е обективен процес.За тази болест да вярваш на лечители е все езно да вярваш че ако ти е ампутирана ръката лечителя/знахаря/ може да направи така с дарбата си че ръката да ти поникне отново.Тъй като понякога болестта се развива твърде бързо, не си губете времето по знахари и лечители-ами потърсете екипа на проф. И. Миланов в гр. София , болница Св. Наум.Не си мислете че съм им "адвокат", нищо подобно от собствен опит знам че са най-добрите в тази сфера,т.е. за тази болест.За информация ще кажа само че техните мнения и лечения се възприемат и одобряват в мого държави по света.



Тема Re: Да вярваме ли?нови [re: дoди]  
Авторlucho (Нерегистриран)
Публикувано26.04.08 20:40



Може и да не си им адвокат, но ставаш: с твоя профосор уби надеждите на хората. Да си чул да е помогнал на някой след пристъпно-ремитентна? По принцип интереса и общуването на него и колегите му с и към хората спадат, след като те вече не стават за интерферони, повярвай.



Тема Re: Да вярваме ли?нови [re: lucho]  
Автор iandi (непознат )
Публикувано26.04.08 21:22



че знаятзнаят!но и те са безсилни пред някои форми на мс!но вярно е че са по добри и по в час с мс от останалите невролози!ама пък и ако бяха всемогъщи сега нямаше да се чудя как да направя две крачки!е при това положение след като лекарите не помагат какво ми остава освен да потърся друга помощ!?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.