Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:30 28.09.24 
Здравна
   >> Множествена склероза
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Записване за китайския лекар Лиу Хе Цун  
Автор4ovek (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 11:03



За този специалист по китайска медицина и акупунктура писаха в пресата. В България е дошъл за участие в международната среща на иглотерапевти, която вече мина. Неговия метод /с необичайно дълги игли/ е нов и дава добри резултати при някои болести. Специално за МС разговарях на тел. 0888 605107 с жената, която записва болни за кратък лечебен курс при него и тя ми обясни, че поради ограниченото време за пребиваване в София той се заема само с леки случаи. Не питах за цената на процедурите.



Тема Re: Записване за китайския лекар Лиу Хе Цуннови [re: 4ovek]  
Автор popo_roro ()
Публикувано01.11.07 14:24



Самият аз, трябва да ходя при него в понеделник... дано да има ефект (ще споделя). Това, което знам за него е, че се занимава с нелечими според традиционната медицина заболявания и според друг иглотерапевт, при който съм ходил, има впечатляващи успехи. За цената не знам точно колко е, но процедира така: самата иглотерапия не се плаща, но той предписва някакви китайски билки, които струват над 100 лв. Явно това е формата, под която се извършва плащането.



Тема Re: Записване за китайския лекар Лиу Хе Цуннови [re: popo_roro]  
Автор popo_roro ()
Публикувано28.11.07 15:51



Сложна работа се оказа ходенето при този доктор... Успях да се вредя само 2 пъти (нямал време, понеже обслужвал дипломатическия корпус), а той все обясняваше, че ефект от веднъж няма да има и трябва да ходя при него повече пъти. За съжаление, друг човек се занимава със записването. Ефект след първия път имаше - на следващия ден се чувствах чувствително по-добре, но на следващия ден се почувствах по-зле и отпреди. Следващият път когато ходих при него (2 седмици по-късно) нямаше никакъв ефект. Мисля си, че поради съвпадение (не вярвам иглотерапевта да е причината), съм получил пристъп и това е довело до влошаването ми.
Така че, нищо добро или лошо не мога да споделя за него, с изключение на факта, че един сеанс при него струва... 150 лв.! Отделно от фирмата ти дават и лекарства, които при мен излязоха 200 лв.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.