Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:22 20.06.24 
Здравна
   >> Множествена склероза
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема световъртежнови  
Авторneti (Нерегистриран)
Публикувано16.10.07 11:03



Всеки ден ми се вие свят, но това не се отразява на походката ми.При вас има ли световъртеж?Диагнозата при мен е МС



Тема Re: световъртежнови [re: neti]  
Авторliusi78 (Нерегистриран)
Публикувано16.10.07 14:36



Здравей! Какво имаш в предвид под световъртеж-залитане,завива ти се всичко пред очите,загуба на равновесие?Аз например имам чуство за нестабилност и залитам,а като стоя права се клатушкам леко.Моята невроложка ме даде едни хапчета за това и сега у п-добре,но ефекта е поне след 1 месец прием.Попитай твоя лекар за лекарство против световъртежите.
Лек ден и усмивки!



Тема Re: световъртежнови [re: liusi78]  
Автор stefo1977 (непознат )
Публикувано16.10.07 15:39



Люси,при мен също се проявява като при теб,залитане и нестабилност в определени моменти.Какви хапчета пиеш за това?



Тема Re: световъртежнови [re: stefo1977]  
Автор rum4 (непознат)
Публикувано17.10.07 07:06



При мен залитането си го има почти постоянно...


Преди две седмици обаче се засили,и световъртежа го усещах по-осезаемо.Наред с това се появи и чувство на студенина в едното ходило.При прегледа невролога много се колебаеше дали е начало на пристъп или просто временно влошаване.Решихме да изчакаме два дни.Скоро преди това бях започнала да пия билкови еликсири-на д-р Хлебаров-пие се комбинация от три вида специално за МС.Освен тях- вит."Витарал" и /еликсир ли...как да го нарека/смес от мед,вино и алое.Така и не отидох пак при невролога,може би защото се чувствам значително по-добре.Определено тези неща ми действат,но кое ли точно от тях?Или може би и трите?

Редактирано от rum4 на 17.10.07 07:11.



Тема Re: световъртеж [re: liusi78]  
Авторneti (Нерегистриран)
Публикувано17.10.07 18:53



niamam zalitane, narushenie v pohodka, a samo zamaianost.Vse oshte ne moga da poviarvam v diagnozata si i zatova sveriavam s vas



Тема Re: световъртежнови [re: rum4]  
Авторliusi78 (Нерегистриран)
Публикувано18.10.07 00:26



Здравей Стефо!
Днес отново бях при отоневролог заради равновесието и залитанията,направи ми изследванията и ми назначи Бетасерк 24 по 1 хапче на 12 часа-сутрин и вечер.До преди това пак пиех Бетасерк,но Бетасерк 8 и имам подобрение.След месец и половина с новите хапчета иска пак да ме види.Ако те интересува още нещо,а и който иска да обменяме опит така да се каже или просто да си побъбрим,скайп-а ми е faith-zfs,а кю-то Faith 207-713-108.
Поздрави и късмет!



Тема Re: световъртежнови [re: liusi78]  
Автор stefo1977 (непознат )
Публикувано18.10.07 16:51



Здравей,Люси!
Ще взема и аз да пробвам този Бетасерк 8.По каква схема го пиеше.
А защо неврологът ти го е сменил с 24 след като си се чувствала добре?





Тема Re: световъртеж [re: stefo1977]  
Авторliusi78 (Нерегистриран)
Публикувано18.10.07 19:15



Здравей Стефо!
Получих тежък пристъп преди 3 седмици и от него равновесието е много засегнато,та за това го увеличи за месец и половина.пробвай първо с по-лекия,но ако можеш иди и на преглед за да прецени кой от двата е за теб.Ако ти трябват координати на отоневролог,пиши-ще ти дам.
Поздрави!



Тема Re: световъртеж [re: neti]  
Авторstan4e (Нерегистриран)
Публикувано18.10.07 20:45



И аз залитам постоянно,много съм зле с равновесието.А проблемите с походката са другият ми проблем.Понеже с десния крак съм зле,той винаги ми е студен,това е свързано със затрудненото предаване на нервния импулс и оттам явно се нарушава кръвоснабдяването,На мен за павновесието ми изписаха гингко от 100 мг немското по 1 капсула на ден.



Тема Re: световъртеж [re: stefo1977]  
Авторliusi78 (Нерегистриран)
Публикувано18.10.07 21:47



Пиех го 2 пъти-сутрин и вечер по 1 таблетка,но мисля че е добре да се консултираш точно как да го взимаш.
Поздрави!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.